Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Ufam tylko mamie czyta: Dejmien PLUS

»

Data dodatnia:2-8-2017

Wyznanie Michała.

Podziel się swoją historią na: wysluchuje@gmail.com

Oprócz samej historii, podaj proszę swoje imię, wiek oraz informację, skąd pochodzisz, chociażby w przybliżeniu. Nie jest to obowiązkowe, możesz pozostać anonimowy, aczkolwiek podanie powyższych danych pozwoli widzom znacznie lepiej wczuć się w Twoją sytuację.

Pisz starannie. Jeśli Twoja historia wydaje się krótka, spróbuj rozbudować ją na tyle, aby jej przeczytanie zajęło mi przynajmniej 30 sekund. Zastanów się, co interesowałoby widzów podczas słuchania Twojej historii i rozbuduj ją o te informacje. Być może pomogą ci następujące pytania: kto? co? gdzie? kiedy? dlaczego?

W tytule wiadomości napisz tytuł swojego wyznania. Pamiętaj, że im lepiej przedstawisz w nim, o czym jest Twoja historia, i im ciekawszy będzie, tym większa szansa, że wyznanie zostanie wykorzystane.

UWAGA!!!

Wysyłając swoją historię, oświadczasz, że posiadasz do niej autorskie prawa majątkowe, nie publikowałeś jej nigdzie indziej w internecie, została stworzona specjalnie na potrzeby kanału "Wyznania do wysłuchania", oraz uprawniasz nas do jej nieodpłatnego przeczytania w jednym z filmów na tym kanale. Za historie, które naruszają obowiązujące prawo lub prawa osób trzecich, wyłączną odpowiedzialność ponosi użytkownik, który je wysyła.

Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania tylko wybranych historii, nadania im własnych tytułów oraz, w razie potrzeby, zredagowania ich treści, aby były czytelniejsze.

Jeśli masz PILNĄ sprawę dotyczącą OPUBLIKOWANEGO JUŻ wyznania lub rozmyśliłeś się i nie chcesz, abyśmy publikowali wyznanie, które wysłałeś na adres wysluchuje@gmail.com, napisz na adres cietyvlog@gmail.com.

Jeśli CHCESZ ZOSTAĆ LEKTOREM na tym kanale, zapoznaj się z instrukcją znajdującą pod tym linkiem: https://pastebin.com/Hw2CLFBq

Czyta: Jacek Makarewicz (chyba że tytuł stanowi inaczej)
Kanał lektora: odnośnik znajduje się na końcu filmu
Muzyka: Hounds (biblioteka YouTube)
Komentarze:
Saredo Nie ma co szukać na siłę :/ miłość życia przyjdzie sama
LinsaGU Play - Świat Chomików Fajnie Aby Obejrzała Ten film
LinsaGU Play - Świat Chomików No To Suka... Fajnie aby obejrzała ten film i zobaczyła ten komentarz.
Robert Mika Ja tesz tak miałem
David jak to zwykła kurwa była, a nie dziewczyna 😁
Miłosz Skrętkowicz Trochę głupi tytuł.
Paulina M O Dejmien czyta (:
MonsterKaj Tm Ja tez w tym roku lece do Grecji xD
Stefan Schabowy XD
ZzKr Serio dejmien?
Simka Julia Powiadasz Michale
Fioletowy Aligator Nikodem Dajmion Pliusz zajebiscieczyta
Izka Iza Zgadzam się z tobą. Tylko mamie można ufać :-) Pozdrawiam :-)
Danio koks Praktycznie mam tak samo tylko to muj brat anie kolega i ona zemnom nie. Chodzi ale byliśmy blisko wiec nigdy nie poznajcie laski z bratem ciotecznym lub z kumplem elo a i jurz nie wierzę w miłość
Venon _002 Zgadam się w 100%. Co najlepsze miałem IDENTYCZNĄ sytuacje naprawde. Oprócz tych wyjazdów itp oczywiście. Same wydarzenia
Skryty Assasin Morał OP
iza kossowska Nie każdej dziewczynie można ufać tak samo jak nie każdemu chłopakowi... tu nie chodzi o płeć tylko wszystkich ludzi i zawsze znajda się tacy którym można ufać i tacy którym lepiej nie
Znawca Internetu Twoja była jest suką więc...
DIOBOŁ hej