Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
ROJSON ROJO ROJOV13 Patryk Rojewski games gameplay paintball vlog gry video 60fps pasja kabaret  światy urojone  fallout relacja

ROJSON na TAKTYCZNYM LEŻAKOWANIU u BURAKA

ROJSON »

Data dodatnia:2-8-2017

►►► KANAŁ BURAKA: https://www.youtube.com/user/BrzydkiBurak
► PODOBAŁ się film? Zostaw ŁAPKĘ W GÓRĘ! ► SUBSKRYBUJ KANAŁ: http://bit.ly/2jootyb
► KUPUJ GRY NA G2A: https://www.g2a.com/r/rojov13 (z kodem ROJO 3% CASHBACK)

► Z kodem "ROJO" -10% na zakup fotela dla graczy: http://bit.ly/RojoAKR
► ZALAJKUJ FANPAGE: http://tinyurl.com/c3m9qla
► ODWIEDŹ INSTAGRAM: http://tinyurl.com/ho5eze9
► OBSERWUJ SNAPA: rojtar
► SPRAWDŹ TWITTERA: http://tinyurl.com/ckzpl9u
► ZAPISZ SIĘ DO GRUPY: http://tinyurl.com/p5dtuzp
Komentarze:
ROJSON Dać Rojsonowi broń palną…
Konreador BURACZEK Z KWADRATOWEJ MASAKRY XDD LOOL
oskar gnyp rojo brakowało m249
Przemek Marek Ale scenę gdy trzymałeś w ręku Smith&wesson'a model 500 i przybliżyłeś idiotycznie lufę do swojej twarzy żeby dymek zdmuchnąć to już wyciołeś..
Deeex Deeek I to jest właśnie amatorskie strzelanie. Karabin wyborowy to nie AK 47, nie naciskasz spustu gwałtownie :/ Zatrzymujesz oddech, ściągasz palec na dół i lekko przyciskasz spust aż do momentu kiedy strzeli. Wtedy jest najcelniej.
Mefiu31 PL Za spust szarpiesz...
Bartek Kowalski brawo ty brawo
Admiś 3:20 nie mieli błotniaka ?
xkarolx Wirth był negev?
ErykxPoMpA Rojo teraz w Cs musisz pokazac skilla bo w realu dobry jestes xD
Kamil Grzegorczyk Tez byłem szkoda ze nie tym samym czsie co ty
Aleksander Wojczak Się człowiek dowiedział?! Rojson to przecież nie człowiek TO KRÓL MORDORU
Master Chief Rojson wiem nagrałeś dawno ten film ale powiem Ci tak że ja byłem na czymś w stylu leżakowania z żoną i też było zajebiście tylko jedno żona Aśka miała 20% celności a ja jako krzysiek 83% celności pozdrawiam [ :
Kuba Ś Rojo banan na mordzie :-D
Szymon Paderewski Hi Hi: D
Szymon Paderewski Poczułeś się jak w CS:GO
amlite strzelba do zutek i karabin z luneta. LOLZ
pijany original 4:50 rojo snajperem xd
Rosomakus96 śl Rojson a czemu się nie pochwaliłeś sytuacja na strzelnicy https://youtu.be/xjql1wYEIzo film czas ok 10:29 polecam to co Rojo wyciął
Polski Majonez Rojson, jak strzelasz ze snajperki, dbaj o to aby drugie oko było otwarte (na polu bitwy :D) 1. Widzisz wtedy większy obszar ruchu, a nie tylko to co widzi luneta. Na przykład airsoft. Luneta nie widzi przeciwnika który czai się w zasięgu drugiego oka (Gdyby było otwarte) i wtedy zanim on cię zastrzeli, ty masz czas na szybkie odwrócenie broni w stronę tego przeciwnika i szybkie wyeliminowanie. 2. Używane oko męczy się, ponieważ używasz mięśni nieużywanego oka, co (można tego jeszcze nie odczuwać) promieniuje na oko używane i wtedy psuje się wzrok. 3. A kiedy już musisz używać tylko jednego oka, owiń sobie oko nieużywane jakąś szmatką, oko nic nie będzie widziało, i nie będzie się męczyło (bo nie używasz w nim mięśni) a oko używane nie męczy się przez oko nieużywane. 4. (Nie widziałem żebyś tak robił, ale warto wspomnieć) Gdy celujesz dłużej niż max: 6 sekund twoje oko męczy się od szkła powiększającego w lunecie i także powoli się psuje i męczy. Zbyt długo pracuje, a kiedy celujesz, twój mózg pracuje najintensywniej. Przesyła dane z oka do mózgu i mózg przesyła dane do oka. Itd.

Osobiście z początku sam nie mogłem uwierzyć w pkt nr 4, ale sam się o tym przekonałem (na szczęście nie byłem na tyle uparty aby zniszczyć mój wzrok do 1D, mój wzrok lekko się pogorszył, ale jak to zauważyłem, od razu zacząłem stosować się do krótszego celowania.