Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
20m2 20m2  20m2 Łukasza   internetowe talk-show  talkshow wywiady  internetowe talk show  gwiazdy celebryci  wywiad z celebrytą   łukasz jakóbiak   lukasz jakobiak   lukasz jakubiak

Mariusz Kędzierski, 20m2 talk-show, teaser 274

20m2 »

Data dodatnia:26-10-2017

✔ SUBUJ: http://bit.ly/1hEby5w
✔ FACEBOOK: https://www.facebook.com/20m2Lukasza
✔ INSTAGRAM: http://instagram.com/20m2
✔ SNAPCHAT: lukaszjakobiak

Zapraszam firmy i osoby prywatne na moje wykłady motywacyjne. Więcej informacji na www.20wykladow.pl.

Kawalerka, kamerka/telefon komórkowy, Gość. Internetowy talk-show realizowany w kawalerce czyli nie ma rzeczy niemożliwych. Gościem dwieście siedemdziesiątego czwartego odcinka jest Mariusz Kędzierski.

Talk-show w nowej konwencji jest odpowiedzią na blichtr wywiadów i sesji, gdzie problemy znikają a rzeczywistość staje się gładka i piękna. Główną ideą jest pokazanie prawdziwych rozmów z prawdziwymi ludźmi. Właśnie dlatego goście zapraszani są do prywatnej, 20-metrowej kawalerki a nie dużego studia i nagrywani kamerką z telefonu komórkowego - bez retuszu, make-upu i stylisty.

Łukasz Jakóbiak, twórca 20 m² Łukasza jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Stworzył ten program, bo wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Chciał pokazać, że można zaprosić do siebie, do kawalerki znane osoby i szczerze porozmawiać z nimi na tematy, które niechętnie poruszają.

Utwór w czołówce: Sleeper - So Do It
Kontakt: kontakt@20metrow.pl
Komentarze:
Krystian Sienicki Sztuczna jebana szmata z Ciebie, usuń w końcu ten żałosny kanał
Mike Dean Any English translations ?   :(
Seksturystyka PL Serdeczne pozdrowienia z upalnej Teneryfy.
GHJK IKM Też znam kogoś bez ręki i kogoś kto zabił się w swoje urodziny , to mnie boli , ale to niezwykle ludzkie.
Power3k Może byś zaprosił O.S.T.R'a? :D
Gospodarka Organizacja Po emisji Azji Express stwierdzam ze jestes zadufanym bananowcem, który swoimi chorymi ambicjami doszedł do "TEGO" co masz. Nie wiem kto Cie ogląda bo dla mnie jesteś PRZYKRY. Z całym szacunkiem pozdrawiam.
Ziomal006 To jest mega przykre bo powinniśmy się wszyscy rodzić z równymi szansami jeżeli chodzi o zdrowie - ale gościu DUŻY SZACUN ZA WALKĘ i to, że ją podejmujesz!Do takich ludzi mam mega szacunek, że mimo takich przeciwności losu chcą żyć!
Angel Deep nie lubię grania na emocjach,pewnie jestem ten zły...
Torrop Facet z Jaworzyny, kozacko. Kiedyś napisałem Ci e-maila (lub na fb), pisząc że jednym z jego marzeń jest wywiad u Cb. Czekam na odcinek.
finerfeelings78 Ojej, będzie ciężko, będą emocje... Ale z drugiej strony... Z pewnością warto będzie poznać - dzięki rozmowie (nie chcę używać słowa "wywiad"), Pana Mariusza.
Mmariusz mMos Czekam na to spotkanie .......
Margaretka Będzie na 100% poruszający a przede wszystkim uczący pokornego życia wywiad. Tak myślę. :) PS: Łukaszu gratulacje za cudowną wytrwałość którą widzieliśmy we wczorajszym odcinku AE. Tam widać i przekonujesz że jesteś prawdziwy i warto słuchać Twoich rad. Czy masz w planach odwiedzić z Twoimi warsztatami okolice Drezna, Lipska? Pozdrawiam. Małgosia