Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
The right side of the Internet piosenki patriotyczne patriotyzm prawica historia

Jarosław Kaczyński: "Polska jest wolnym państwem wolnych Polaków!"

The right side of the Internet »

Data dodatnia:17-12-2017

- Trzydzieści sześć lat temu, w czasie stanu wojennego, Polacy pokazali, że do wolności, do swoich praw są głęboko przywiązani, że chcą walczyć - powiedział Prezes PiS J. Kaczyński podczas obchodów 36. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

Dodał, że 36 lat temu historia zatoczyła koło.

- W 1944 roku, 1945 roku, i w latach kolejnych, komunizm rozpoczął się w Polsce od okupacji, która zastąpiła okupację niemiecką. Była łagodniejsza, ale wciąż z mnóstwem ofiar. Ludzie ponieśli różnego rodzaju starty, a Polska została zniszczona, zmielona po raz drugi - stwierdził.

Przypomniał, że później przyszły inne czasy, nieco spokojniejsze, komunizm zmienił taktykę, ale w 1980 roku Polacy także temu złagodzonemu komunizmowi powiedzieli „nie” poprzez Solidarność.

- Niech ten dzień, 13 grudnia, już zawsze będzie datą przypominającą, że Polacy będą bronić swojej wolności. Będą jej bronić, kiedy na ulicach są czołgi, ale i gdy metody pozbawiania nas wolności i suwerenności są bardziej subtelne. Polska jest wolnym państwem wolnych Polaków. Jest wolnym narodem i będzie wolnym narodem! - powiedział Prezes PiS J. Kaczyński.
Komentarze:
Mirka R Najlepszy strateg ostatniego 50 lecia!zasługuje na miano kanclerza!nie znam się na polityce,ale co nieco rozumiem!!nie jest idealnie,ale idzie w dobrą stronę!podziwiam za nieugiętość i charyzmę!nie ma sobie równych!!mówi konkretami( w przeciwienstwie do opozycji,z różnymi ekscesami,maskami,rzucanie,kartkami,czy grzebanie w notatkach,ludzie owszem,obejrzą uśmiechną się z tego,, teatrzyku,,ale tego nie kupią!!!)i i je realizuje,choć ma bardzo ciężko!nie piętnuje,nie obraża !!
Ogòrek Zielony Weles weles lewacki popapraniec zal mu dupe sciska bo koryto lewactwu sie rozkraczylo
Ogòrek Zielony Tajniak 4 BANDA LEWACKA ZLODZIEJI OK 30 LATNOKRADALI OOLSKE kosztem.POLAKOW to jest banda zlodzieji oszustow lewactwa Po PSL SLD I banda nowoczesna
tajniak4 Polska była wolnym państwem wolnych Polaków do 2015 roku. Od ostatnich wyborów jest państwem okupowanym przez jakąś obcą agenturę nędznie podszywającą się pod Polaków, ale Polsce i polskim interesom narodowym po prostu jawnie wrogą. Mnie już naprawdę zmęczyło bycie grzecznym w tym temacie, trzeba to wreszcie powiedzieć wprost: PiS to zdrajcy, partia totalnie antypolska i popierać ją mogą tylko albo ludzie SKRAJNIE naiwni, albo po prostu tacy, którzy zwyczajnie Polski nienawidzą. Patriotą i pisowcem natomiast być po prostu nie można (no chyba że patriotą rosyjskim), tak samo jak nie można było być patriotą i aparatczykiem PZPR. Czy jak to ujął kiedyś pewien "mąż stanu" (szkoda, że nie polskiego), współpracownikiem Gestapo.
Maria Marianna Polska jest wolnym krajem?! To jakas kpina panie K.!
Najwieksi zlodzieje tego kraju chodza wolno, a Dr. Piskorski juz ponad rok zamkniety,
w calkowitym odosobnieniu (to najciezsza forma kary) i to bez zarzutow, BEZ WYROKU!!!
Zachcialo ci sie byc nowym Pilsudskim!
Stranskysubzero Racja
Marek Saltberg Niedługo będzie Polską wolną OD Polaków, hanuka w sejmie, potem roszczenia i rasa panów.
Sz By To ja bym proponował by rozliczyć Tuska Kaczyńskiego Leszka za zdradę Polski niech jareczek powie że teraz mamy okupację żydowska graja barany na nas naiwnych kaczory Tusk i 80% tych z wiejskiej sa żydami chazarja żydowska o to skad sie wywodzą wasi przywódcy polityczni Leszek leży a obiecywał w imieniu polski obietnice Izraelowi za co wedle polskiego prawa powinien po powrocie do Polski powinien zostać aresztowany i osadzony tak samo jak pan Tusk będąc premierem nie raz zdradził interes polski . Brał udział w spotkaniu grupy bildenberg za to będąc premierem powinien na 10 lat trafić. Jarus butuj do Izraela z całą ta wasza zdradziecka demokracja marjonetki czy pis czy po dymacie Państwo Polskie i nas Polaków czemu jarus podpisaliscie ustawę 1066 czemu polacy placa dla żydów 100 euro na łeb co miesiąc za krzywdy jakie dostali za czasów komuny i nazistów czemu. Czemu hgw jeszcze nie siedzi czemu polskie paszporty dostaje zydzi którzy nawet slowa po polsku nie umieją czemu nie mówicie ze wiekrzosc kamienic wraca w zydowskie rece czemu obchodzone jest w pałacu swieto hanuka czemu nie jest mówione ze to na czejsc wymordowania wrogów izraela czemu mówicie ze jestescie polakami jak nie płynie w was kropla krwi POLSKIEJ hazarzy jestescie marjonetki
trufla Od kiedy w wolnej Polsce zabiera sie polskie dzieci i sprzedaje do np. niemiec jak to ma byc wolna Polska to wy juz macie tak otepiale mozgi ze nawet nie rozumiecie slowa WOLNA. A pan k. Powinien powiedziec Polakom prawde a nie owijac w piekne slowka np chwali sie tym ze plk mazgola chodzi sobie ...... a k.rwa kto jest u wladzy? kto ma ich skazac? Czy wy nie widzicie ze was po prostu oszukuje?
Pełny Magazynek Precz z nazistowskim partyjnym mundurowcem Mazgułą!
Karolina Wozniak ZUS. przymus edukacji. szczepionki. VAT pit i cit i inne niemoralne podatki. pozwolenia zezwolenia licencje koncesje zgody. zakaz dostepu do broni .pasy i kaski. itp itd. nie jestescie wolni . macie właściciela. dzieci nie są wasze tylko państwowe. jestescie kamieni mrzonkami kaczynskiego i morawieckiego. socjalizm i komunizm z domieszka faszyzmu.
Hal KW Polska jest wolnym państwem dla kogo ??? DLA ŻYDÓW !! NIE DLA PIOTRA RYBAKA !!!!
Martini Milli PiS was okłamuje !!! PiS PO JEDNO ZŁO !!!
PiS w 2017 przyjął 3x więcej imigrantów niż PO w 2014 !!!!! migracje.gov.pl
kłamstwa podają i lud to kupuje
pewnie tez zadlużenie rośnie a nie maleje
Stella Bubniak Panie Kaczynski prosze wreszcie zrobic dekomunizacje w panstwie polskim.
Jan Wiśniewski Jak czytam te komentarze to ciarki mnie przechodzą.Przekonałem się że ķłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą.Wolny naród ?Jesteśmy w ostatnim etapie zniewolenia,a kary za nieposłuszeństwo są wyższe niż kiedykolwiek .50 tys. za odmowę szczepienia,3lata za ubój własnej niezarejestrowanej świnki to tylko ostatni miesiąc działań wolnościowych- obudźcie się !!! na tapecie jest GMO .może zawalouwane ale napewno przejdzie .Idzie ku ,,lepszemu'' coraz szybciej .?
Piotr Kowalski czemu ludzie nie umieja dostrzec slusznosci jego slow i dzialan. hm, skromnosc i prawda jest zazwykle ponizana. hanba zdrajcom i sprzedawczykom. POLACY, jednoczmy sie .
Robert Kowalski POmioty zatrudniają hejterów za pieniądze nam wszystkim zrabowane ,zł nic im to nie pomoże są spaleni zdrajcy i sprzedawczyki
Robert Kowalski POsrańcy zatrudniają coraz więcej hejterów i coraz to głupszych.Mają tyle do powiedzenia co świnia: kwi kwi.Czerwoni idioci bez moralności i narodowości
Marek Witek Polska jest pod okupacją jedynie słusznej partii PiS !!!
Szaleniec Kaczyński i jego świta wprowadza dyktaturę !!!
Ogòrek Zielony PIS JESTNPARTIA PARAWICY WEGRY PRAWICA KRAJEBWYSZECHRACKIE Prawica i dzisiaj nowo wybrany Prezydent Aistrii 31 lat PRAWICA BANDO LEWACKA