Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
SargeThePlayer zagrajmy let s play Sarge SargeThePlayer kanał unboxing gameplay rozpakowanie gry wideo pc konsole playstation 3ds polski komentarz

Zagrajmy w Assassin's Creed Origins PS4 Pro] odc. 59 - Niespodziewana napaść

SargeThePlayer »

Data dodatnia:27-12-2017

Oto pięćdziesiąty dziewiąty odcinek mojej serii Zagrajmy w Assassin's Creed Origins (lub jak kto woli: Let's Play Assassin's Creed Origins PL). Tym razem między innymi przechodzimy zadanie "Co twoje, to i moje". Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a ja gram na PlayStation 4 Pro.

Assassin's Creed Origins (wcześniejszy tytuł roboczy to Assassin's Creed Empire) to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji od Ubisoftu, opowiadającej o odwiecznej wojnie pomiędzy asasynami a templariuszami. Tym razem przenosimy się do starożytnego Egiptu, a głównym bohaterem jest wojownik Bayek. W serii "Zagrajmy w Assassin's Creed Origins" pokażę Wam przejście całego wątku głównego wzbogaconego o zadania poboczne. Nie chcę ograniczać się wyłącznie do fabularnych misji, bo w serii Assassin's Creed z reguły bardzo ciekawe są także poboczne questy. Premiera gry Assassin's Creed Origins na świecie miała miejsce 27 października 2017 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Muzyka z intra:
Audiomachine - All Or Nothing

Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami:
http://tinyurl.com/crkgbs5

Sarge na Facebooku:
http://www.facebook.com/SargeThePlayer/

Sarge na Twitterze:
http://www.twitter.com/SargeThePlayer
Komentarze:
Cesar Skad brac takie bronię i strój nie inwestując w grę
profesor Mgła Super odcinek !
Marcelo 12 Like.
eMJayScyzorPL Super jest ten miecz zakrzywiony - nakłada zatrucie i krwawienie, brakuje tylko podpalenia do kompletu :)
Kamil MaV Jak odblokować odzienie ezio ? Trzeba jakas odznake assasyna zdobyc jakbto zrobic??
Kamil Ozdowski Sarge a powiedz mi zostało ci chyba kilka znaków zapytania w Herakleion Nome będziesz je rob w najbliższym czasie ?
Skapon PL sarge jesteś świetny nagrywasz prawie wszystkie gry i przechodzisz je bardzo dokładnie.Propsy dla ciebie, że poświęcasz nam tyle czasu
MrCafi nie oglądam serii bo sam przechodzę a jestem trochę po tym jak dostałem ukryte ostrze i mam pytanie. do czego służy statystyka "STAN" w broni? chyba obrażeń nie zwiększa bo od tego jest statystyka obr. a mam miecz w ekwipunku który ma większe obrażenia ale mniejszy stan i nie wiem czy się na niego przełączyć.
Janusz BiznesU Sarge czekasz na The last of us 2? ;]
TV Games Siemano
Predator MQ-9A SUPER ❤❤❤💪
Szymon Wiśniewski Bardzo fajny i ciekawy odcinek :)
Olgierd Boratyński W przeciwieństwie do innych części serii tutaj znajdźki zbiera się z przyjemnością: takie w każdym razie jest moje odczucie.
Biały Wilk Fajny odcinek
Filip Lenart 40 lvl tuż tuż
hob gaming Sarge ile jest grobowców bo odkryłem tylko 3 ?
Open World Games Sarge ile jeszcze na oko odcinków z tej gry przed nami ?
Piotr Żełajtys Ktoś wie co oznacza ,, ukończ wszystkie lokacje '' ? Bo Ja dziś odwiedziłem i ukończyłem pozostałe pytajniki i inne odkryte małe miejsca które Mi zostały i myślałem że już po wszystkim i kolejne trofeum wpada, a tu jednak nie i teraz nie wiem czy trzeba wszystkie wyścigi na hipodromie i walki na arenach zrobić by zaliczyć to trofeum.
Kondziooouu u Co to za pancerz i tarcza ??
Patryk Gołaszewski Dostałem pod choinkę tą grę i jest naprawdę fajna.

Losowy Film