Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
GUN TV PL broń pozwolenie pistolet karabin strzelba obrona konieczna kałasznikow strzelnica policja amunicja leszczyński rafgun

GTV#46: System treningowy ŚNIEŻNIK STRZELNICA W POWIECIE

GUN TV PL »

Data dodatnia:27-12-2017

"SOKÓŁ - Strzelnica w powiecie" to nowy projekt ministerstwa Obrony Narodowej, którego celem jest popularyzacja strzelectwa w Polsce, poprzez rozwój programu budowy strzelnic. Oto jedyny dostępny medialnie zbiór prelekcji z konferencji poświęconej temu zagadnieniu, która odbyła się 9 i 10 grudnia na stadionie PGE Narodowym.

Prelegent: Ppłk dr inż. Sławomir Stępniak - "System treningowy ŚNIEŻNIK

► https://obronanarodowa.pl/ - organizator konferencji

► https://sejfy.pl - potrzebujesz sejfu? Tylko tutaj! Specjalne rabaty na hasło GUN TV! :D

► http://doctorgun.eu/ - świetny sklep z bronią i amunicją

► http://sezonhunting.pl/ - znakomity magazyn dla miłośników myślistwa

► https://patronite.pl/guntvpl - wejdź, zaloguj się i wesprzyj GUN TV

► https://www.facebook.com/guntv - nasza twarz - DAJ LAJKA!

Prawa do wykorzystanej muzyki na podstawie umowy licencyjnej zawartej pomiędzy Magic Waszkiewicz Television, a firmą Paris Music Sp. z o.o.
Komentarze:
lostinspace013 Ale co ten facet sugeruje .... że zamiast prawdziwych strzelnic, ludzie mają "strzelać" ze światełek ? Jako posiadacz broni palnej mówię : HA HA HA HA HA HA HA :D Co za bzdury ... Jeśli ktokolwiek wierzy, że to może zastąpić realne strzelanie, to jest po prostu głupi, lub sądzi, że inni są na tyle głupi że mu w to uwierzą. Ten system jest ciekawy, ale jako jakieś uzupełnienie realnych strzelań, ale w żadnym wypadku ich nie zastąpi, nawet w minimalnym stopniu.
Michał Miłowski Anuluje SUBSKRYPCJĘ.

Losowy Film