Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
STUDIO - VTV1 michel rachel studio vtv vtv1

WAŻNE - NIE CHCEMY GMO I SZCZEPIEŃ - Antoni Przechrzta - 12.01.2018 r.

STUDIO - VTV1 »

Data dodatnia:12-1-2018

Relacja z Sejmu - Antoni Przechrzta

JEŚLI MOŻESZ - WESPRZYJ STUDIO VTV: https://www.paypal.me/studiovtv
lub NA KONTO FUNDACJI: 03 1750 0012 0000 0000 2344 7568
z dopiskiem: DAROWIZNA NA CELE ROZWOJU STUDIA VTV
Komentarze:
kotka lalunia "niech tak sie stanie" jest negacja- bo zawiera czlon "nie", raczej powinno brzmiec "stalo sie"...
Justyna Potrzebowska Won z Gmo i z zabojczymi szczepieniami Polacy obudzcie sie.
zojka sloneczko Jesteśmy z panem , dziękuje za wspaniale spełnianą misje. Oby więcej takich posłów.
tede tede Pieknie Pan prawi Panie Antoni!!!
Ala Motek Nie dość że Polakom żyje się błędnie to jeszcze dowalic szczepionki i GMO
Tomek Wysocki Ależ właśnie po to ustawa jest tworzona w taki sposób, by można było łatwo wykpić wyborców.
Magnetic Gabi Witam i z góry przepraszam,że trochę nie na temat ale sprawa bardzo ważna. Nie wiem ja chyba śnie... http://wolnespoleczenstwo.org/pl/ustawa-o-polowaniu-na-polskie-dzieci/
Tamara Zajęcka-Masina Wielki szacunek i podziękowania za zaangażowanie w pracę na rzecz ludzkości, z całej siły wspieram
Andrzej G 13:46 urwany wywiad, chyba ocenzurowano !
RudJa Jolanta Taka rzeczywistosc nienormalna rzady wprowadzily przez te ostatnie 20 lat ze ludzie zyja w stresie zamartwiaja sie czy starczy im pieniedzy na zycie rachunki odzywiaja sie tanim jedzeniem zlej jakosci i to sprzyja chorobom.
MYHEARTBEATSFOR CROATIA Zgadza się.
George Ford Polska rzadzi Uklad Okraglego Stolu gdzie Polakow nie bylo.
George Ford Modlmy sie o to aby Bog uwolnil Polske od Zydow, Chazarow i Banderowcow.
Mekanena sceptyczka W sytuacji gdy rodzic owi w szpitalu odbiera się dziecko za niezgod ze nie się na szczepienie w pierwszej dobie w szpitalu bez badania wskazującego dopuszczalność czy nie dopuszczalność takiego szczepienia ze względu na kondycję noworodka należy w obecności dwojga świadków spoza personelu spisać oświadczenie o zaistniałej sytuacji z podaniem imienia nazwiska i statusu/funkcji lekarza grozacego i danymi z dowodów rodziców i świadków z data oraz powiadomieniem ze w przypadku objawów poszczepiennych ewentualnie w ciągu 15-tu lat po szczepieniu lekarz szantarzysta w sadzie cywilnym będzie miał sprawę o zapłatę kosztów leczenia rehabilitacji i zwrotu poniesionych środków na leczenie rodziców którzy dla sprawowania opieki musieli zrezygnować z pracy. Lekarze kryją się za parawany i za nic nie odpowiadają. Wiedząc o konsekwencjach sądowych nie będą czuli się bezkarni. O spisanie takiego oświadczenia z danymi świadków muszą być poinformowani. Jeśli nasze sądy nie będą działać są jeszcze sądy poza granicami. Podobnie imiona i nazwiska posłów z podaniem okręgu data i głosem za GMO w takim oświadczeniu podpisanym przez protestujących z podaniem ich pełnych danych i podaniem celu zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa wobec narodu. Adresat Sad w Strasburgu. Tylko odpowiedzialność pieniężna wymagana od konkretnej osoby/osób JEST SKUTECZNA.