Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
Telewizja Republika Telewizja Republika wiadomosci wiadomości informacje dnia  telewizja republika wiadomosci  telewizja republika wiadomości  telewizja republika informacje  telewizja internetowa  telewizja online  telewizja republika dzisiaj  newsy ze świata  newsy Polska newsy

Cymański: To jest trudny moment dla Antoniego Macierewicza - Oddaję Państwu Głos

Telewizja Republika »

Data dodatnia:12-1-2018

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl -
codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!
Komentarze:
Stanislaw Mu Bracia starsi w finansach góra i rozdają karty i mieszają i mieszają i mieszają ......zeby prawda wzięła gore,Murem za Maciarewiczem! Oj złym Govinem wpadka .
Piotr Fret Antoniemu zrobiono krzywdę, ze dano mu pobawic się w wojsko.
Ela batman To było przeżycie.... żenujące !!!! Ten człowiek bredzi !!!!!!! Jeśli tak sobie siedzą i pierdzielą to nie dziwota, że bankstery, cwani zdrajcy, zapędzą nas w kołchoz Unijny, a Ci bezkrytyczni, infantylni pierdziele - będą zadziwieni...co to się stało ?
Panowie radzę przesłuchać sobie tę waszą posiadóweczkę może czegoś się domyślicie, może przestanie być tak wesoło !
P. Cywiński czy pan wie w jakich czasach pan żyje? Czy pan wie o co rozgrywa się dziś stawka w Polsce? Normalnie...jakbyście się bawili...! Co nie wie Pan, do czego zmierza UE ? Polityk nie wie co to Manifest z Wentotene - Spiliniego ? Zakłada on Europę jako jeden kraj - landów. Bez granic, jedna Armia, jedno prawo ( niech nikt się nie łudzi, że sprawiedliwe), jeden Rząd.
Nie wie Pan, że muszą szybko - zanim społeczeństwa się zorientują i zmieni kadencja wprowadzić te założenia komunistów... Pan się zachwyca Morawieckim ? Uważa Pan, że wsprowadzanie tu wielkich korporacji, wielkich banków, obcych pieniędzy i inwestycji przy równoczesnym udupianiu (!) małych, średnich firm Polskich, postępującej biurokracji i fiskalizacji ( jest znacznie gorzej niż było..), podnoszeniu podatków (!) i cen - czyli zuborzania obywatela (!) Sondaże dla obcego kapitału, a nasza rzeczywistość to dwa bieguny !! I takiego wczesnego Gierka/ późnego Balcerowicza zamiast zmienić zaprosiliście na urząd Premiera !!
Co ten człowiek robi ? Wymienia najsilniejszego polityka , który rozbudowuje Polską Armię, ale nawet nie to jest najważniejsze... On czyści ją i rozwija Patriotyzm ! To jest problem! Z Macierewiczem nie przejdzie nume r poddania Polski..! Trzeba ją osłabić... tylko tym można tłumaczyć całe to działanie. Problem tylko w tym czy jesteście infantylnymi idiotami czy ZDRAJCAMI ?
Anto n363 murem za Macierewiczem
Lubanski Gornik bardzo słusznie panie Cymiński - nie wdawac sie w plotkarskie środowisko....
Letni Wiatr Kaczyński już raz oddal władzę w 2007 r, teraz zrobił to POwtórnie . Nie mamy zadnych złudzeń, to jego KONIEC a zdrajca Dudus nie ma co liczyć na kolejną kadencję ani szacunek.
Letni Wiatr Panie pośle. Wprowadzanie ludzi PO, ludzi UW, tzw. geremkowczyzny do RZĄDU to jeszcze dobra zmiana? Nikt nie pójdzie siedzieć, nikogo nie rozluczycie, komisje to pic na wodę. Zdradziliscie patriotów! #MuremZaMacierewiczem
Robert Li Pan Antoni Macierewicz powinien założyć teraz własną Partię!!!!
ODPOWIEDZ
Letni Wiatr Panie Cymański, młodzi ludzie nie oglądają TV. Oni są w internecie o do nich nie dotrzecie. I dobrze, bo czas na prawdziwych Patriotów a nie kolejny Okrągły Stół, który nam zrobiono.
Tomasz Sobczak Będę głosował na Ruch 11 listopada
Boleslavs Audax Pan Cymański nosi głowę nie od parady.
makavelicalifornia2 murem za Macierewiczem