Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
MASAKRACJA MASAKRACJA Polityka Programy Polityczne Sejm Wiadomości Polski

Małgorzata Wassermann vs Jarosław Dąbrowski Komisja śledcza ds. AMBER GOLD OSTRO

MASAKRACJA »

Data dodatnia:1 tyg temu

► UWAGA - wulgarne komentarze prawdopodobnie zostaną usunięte (proszę używać *)
SUBSKRYBUJ na YouTube: https://goo.gl/rn24vU
Kliknij DZWONEK aby być na bieżąco!
Twitter: https://twitter.com/MASAKRACJApl
Facebook:https://www.facebook.com/MASAKRACJApl/

MASAKRACJA to odKODowany kanał dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami politycznymi w Polsce.
Subskrybuj i zabierz głos w dyskusji, pamiętaj aby przestrzegać regulaminu YouTube (wulgarne komentarze będą automatycznie kasowane).

CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE
=================================================
Adres e-mail mojego konta PayPal dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo:

carcrazydetailing@gmail.com

Dziękuję za wsparcie
Komentarze:
Mateusz Kowalski Cyrk dla ludu a ukarany nikt nie będzie. Ludzie za ten cyrk zapłacili 2 x. Pierwszy wpłacając do Amber Gold swoje oszczędności i drugi raz płacąc podatki na posłów zasiadających w komisji. Śmiech na sali. K..wa!! Kiedy w końcu poleje się krew??? Ludzie chcą krwi. WSADŹCIE W KOŃCU KOGOŚ DO MAMRA NA DŁUGI, DŁUUUUUUUGI CZAS.
Kataleptyk Ta komisja, jak i poprzednie, to tylko teatr dla gospodyń wiejskich i gimbazy - stawiam dolara że nikt tu nikogo za nic nie ukarze. Pogadają sobie, wykreują parę nazwisk i tyle.

Dlaczego NIKT w komisji nie pyta o udział służb w tamtej aferze? Ktoś wierzy, że Plichta był "człowiekiem znikąd", nie miał "parasola ochronnego" służb (WSI)? Ktoś wierzy, że kogoś wskażą oprócz Plichty? Nawet HGW śmieje się z tego teatru jakim są "komisje śledcze" i ma go w głębokim poważaniu. Jeszcze ich poda do sądu za antysemityzm i wygra :)
Anna Aniela Flak Niesamowity łobuz Tusk był pewien, że nigdy nie będzie komisji śledczej w sprawie AMBER GOLD, dlatego tak wszystko podmiatał pod dywan, aby uniknąć wstydu na arenie międzynarodowej.