Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
Wyznania do wysłuchania jacek makarewicz

Wierzyli w zabawę kolegi ze świniami... czyta: mmichuS

Wyznania do wysłuchania »

Data dodatnia:1 tyg temu

Wyznanie 15-letniego Krzysztofa.

Podziel się swoją historią na: wysluchuje@gmail.com Oprócz samej historii, podaj proszę swoje imię, wiek oraz informację, skąd pochodzisz, chociażby w przybliżeniu.

Nie jest to obowiązkowe, możesz pozostać anonimowy, aczkolwiek podanie powyższych danych pozwoli widzom znacznie lepiej wczuć się w Twoją sytuację. Pisz starannie. Jeśli Twoja historia wydaje się krótka, spróbuj rozbudować ją na tyle, aby jej przeczytanie zajęło mi przynajmniej 30 sekund.

Zastanów się, co interesowałoby widzów podczas słuchania Twojej historii i rozbuduj ją o te informacje. Być może pomogą ci następujące pytania: kto? co? gdzie? kiedy? dlaczego? W tytule wiadomości napisz tytuł swojego wyznania. Pamiętaj, że im lepiej przedstawisz w nim, o czym jest Twoja historia, i im ciekawszy będzie, tym większa szansa, że wyznanie zostanie wykorzystane. UWAGA!!! Wysyłając swoją historię, oświadczasz, że posiadasz do niej autorskie prawa majątkowe, nie publikowałeś jej nigdzie indziej w internecie, została stworzona specjalnie na potrzeby kanału "Wyznania do wysłuchania", oraz uprawniasz nas do jej nieodpłatnego przeczytania w jednym z filmów na tym kanale. Za historie, które naruszają obowiązujące prawo lub prawa osób trzecich, wyłączną odpowiedzialność ponosi użytkownik, który je wysyła.

Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania tylko wybranych historii, nadania im własnych tytułów oraz, w razie potrzeby, zredagowania ich treści, aby były czytelniejsze. Jeśli masz PILNĄ sprawę dotyczącą OPUBLIKOWANEGO JUŻ wyznania lub rozmyśliłeś się i nie chcesz, abyśmy publikowali wyznanie, które wysłałeś na adres wysluchuje@gmail.com, napisz na adres cietyvlog@gmail.com.

Jeśli CHCESZ ZOSTAĆ LEKTOREM na tym kanale, zapoznaj się z instrukcją znajdującą pod tym linkiem: https://pastebin.com/Hw2CLFBq

Kanał lektora: (nazwa oraz odnośnik znajduje się na końcu filmu)

Muzyka: Bring Me Your Sorrows (biblioteka YouTube)
Komentarze:
Gilec Jestem do Ciebie podobny mam podobną sytuację a mam tylko 11 lat w ten piątek 16 03 mam 12 lat i ja to po prostu ignoruje
maka paka Boję się tego głosu
cris xBICEPS Poprostu zazdroszczą Tobie coś co masz a oni nie.
Berdsy PlayGame 0:21 myślałem że powie że jeździ na świni
kotek karmelek 123
σlα Hej dasz serduszko 😊uwielbiam Cie Jacek 😘😘
Jacol123makaka Trza mieć dystans do SB co cie obchodzi ich zdanie
Erno Kajman Fajnyodcinek na kolacyjke :)
Namirt Pomozecie do końca roku zbieram na 2780 napisze subow brakuje mi 4 a kto mi da i napisze temu ja tez dam
krzysztof brożyna Mem
Magiczny Gameplay 3
Tuzim bez obrazy ale słabo czyta ten typek
Mr. NoWeapon Hejo

Losowy Film