Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
niezaleznatelewizja NTV

Jak pokonałem nowotwory Piotr Kaflik

niezaleznatelewizja »

Data dodatnia:1 tyg temu

Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.

Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD.
Komentarze:
Hekena Balant A może o chorobie Morgrllonów coś warto ludziom pokazać. Może cały wywiad warto obejrzeć Haralda. Tu jeden z jego wykładów. A może warto z nim zrobić większy wywiad niż ten zamieszczony z Pragi. https://www.youtube.com/watch?v=9z0j8juL2w8 Zamiast wspominek z przeszłości tych byłych Polaków, którzy wybrali za swoją ojczyznę usa.
Hekena Balant Jak się obudziliście to wreszcie zajmijcie się oświecaniem tych co mieszkają w ameryce. To oni są waszymi rodakami z wyboru. Jesteście Amerykanami z wyboru a tylko Polakami z pochodzenia.
Hekena Balant DOkładnie rak pęcherza jak w tym filmie zniknął w 3 minuty. No cóż, Zagórski ma brak nagłaśniania takich filmów. ttps://www.youtube.com/watch?v=4Ij8PExvwu0&t=11s Ci wszyscy jego goście mają brak UDZIELANIA INFORMACJI O MOCY NASZYCH SERC. Takich również: https://www.youtube.com/watch?v=p7wT8W1Qr_8 Tylko takie, które wpychają nas do uznabia, żł jest wszechmocny.
Hekena Balant No i znowy kolejny oświecony USA. Zbawiła go USA.
Hekena Balant Bidny Piotr. Zył już ponad 10 lat w tym dobrobycie usa i zachorował. No cóż, to po tylu latach skutki z Polski objawiły się u niego. A może t te fast fudy usa spowodowały tego raka?
Hekena Balant Jakoś takich informacji brak jest nagłaśniania w tej zależnej TV. https://www.youtube.com/watch?v=4Ij8PExvwu0&t=11s. Dla mnie tacy niby Polacy mieszkający w usa są przeciwieństwem tego Polaka a jego potomkowie dalej żyją w Polsce. Dlaczego jest brak wywiadu w tej tv? https://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Drzyma%C5%82a No cóż, my w Polsce także jesteśmy zwalniani z pracy w obecnych czasach. . No cóż, już dawno mogliście wrócić do Polski. Pani Walentynowicz została w Polsce i żyła w biedzie. Natomiast jest takie powiedzenie: Z tonącego statku pierwsze uciekają szczury.
Klover Legal no coz mieso w tych czasach jedza tylko pustostany umyslowe i tyle w temacie . To oczywista oczywistoasc . Mieso nie jest wogole potrzebne a jest wrecz szkodliwe.
Klover Legal Janusz ... miales brac Bialine ... i co ? ... cos olales sprawe bo sypiesz sie jak klocki domina ...
piotr nsu Wszelkiej pomyślności dla Państwa za optymizm i chęć dzielenia się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą.
Andrzej Rożniatowski Czy możecie napisac tych państwa stronę co robili przemówienie ???
Paulina Pawłowska Kiedy będzie można zamówić książkę? Czy można również zakupić na jakiejś stronie eBook?
Kf 81 Znam osobę która też bała się ciągle o swoje życie..., i zachorowała na schizofrenię... :|
Przewlekły strach, lęk i stres najgorszą trucizną jest !

Ps
Pszenica jest uważana za szkodliwą, ale ponoć sok z pszenicy który zawiera enzymy, jest w stanie nawet nowotwory pokonać
Grupa gryzoni która nie choruje na nowotwory, odkryto że to dzięki temu że ich organizm produkuje kwas hiluronowy, w razie choroby, warto rozważyć tą substancje.
Dzięki stosowaniu oleju kokosowego i innych tłuszczy z których powstają ciała ketonowe, owe ketony mogą być źródłem energii dla organizmu człowieka, tak samo jak cukier, tyle że nowotwór może żywić się cukrem, ale nie ciałami ketonowymi.
Bele jakie i przetwarzane jedzenie uszkadza DNA, i może prowadzić do powstawania różnych chorób, jak np nowotwory..., tymczasem naturalne jedzenie, nie przetworzone, czy też zioła, i przyprawy, nie tylko mogą nie uszkadzać DNA, ale je naprawiać...
nie przetworzona żywność to taka która nie jest nawet gotowana...
Są zioła które są w stanie np alzheimera powstrzymać czy cofnąć jego skutki, np takim ziołem jest np. "Gojnik".