Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
hallack05 hallack  gruby i brzydki  numizmatyka  world of tanks  odchudzanie

Nadchodzi maraton na czołg T25 Pilot? - NEWS - World of Tanks

hallack05 »

Data dodatnia:8-3-2017

Ptaszki ćwierkają że może niedługo będzie jakiś maraton na jakiś czołg :) Zarejestruj się i graj czołgami - http://bit.ly/HallackWoT2
Komentarze:
Lublin Lublin Podstawowa różnica między patriotem a t25? Nie trzeba będzie za niego PŁACIĆ.
LuBoj Wr Hallack pytanko, mam czolg KV-1 i nie za bardzo wiem czy isc w IS 3 czy w KV 4. Dzieki za odp.
initek121 ja tam się cieszę bo jakoś specjalnie pieniędzy na wota nie przeznaczam a zawsze to jakiś czołg premium 8 tieru. teraz pomyslcie gdyby wg dało maraton na jakiś OP czolg wtedy balans bitew by się zaburzyl.
Miroslaw Zawila We wakacje niech dadzą
Miroslaw Zawila Wg niech zrobi np wspólny exp w którym sumują się gry każdą nacją
ewok40k dzialo niskopenetrujące, pancerz: papier. mobilnośc najwyżej średnia jesli opory beda male
już chyba wolę SlowPersa, o Patriocie nie wspominajac
Matt Mac Szwedy są w grze od kilku miechów, kto chce szweda już robi/kończy linie a kto nie chce tego WG namawia maratonem, bo najpewniej znów będą all nacje i żetonowa alternatywa. Sprytne skurczybyki, bardzo sprytne. A czołg da radę, taki przeciętniak.
Mateuszm Pryga hallack jak tu grac same arty losuje tragicznie
Games2000 Patriot ma papierowy kadłub i przebijają go nawet VI na złocie.
Sparxsimpatic Wiadomo że zrobią go tylko nolajfy a oszołomy zapłacą. Na tym to polega.
Sławek Chojnacki Brawo WG znowu nas dyma 10/10 T34(premium) ląduje X poziomie robiłem za spotera . Normalne pociski nie mają szans więc pod kalibrowe i momentalnie magicznie z 400 dmg spada na 300~`310 więc na 10misji proszę kupić sobie X tier bo więcej niż 1300 dmg nie uzbieracie albo lepiej kupić tego (Pilota) zdrowiej będzie bo Qrwica was nie trafi, Więc życzę WG sukcesów dymania jeleni i oby więcej pomysłów jak oskubać gracza. I proszę abyście usuneli resztę map i zostawili jedną zrobili ją w 4K i wychwalali pod niebiosa jaki kawał roboty zrobiliście przy nowej aktualizacji.
Tomasz Markiewicz romet adv 125 :-D
Dupa Dupa Pod lupą zrób
Dorenox Ja po dziekuje szkoda cennego mojego czasu zreszta WG daje coraz gorsze tanki jesli chodzi o te śmieszne MARATONY
Born2BaGameR Ja nawet nie chce wiedzieć co będzie trzeba zrobić by to mieć... zabawa dla "noł lajfów" a tak na marginesie wkurw...ją mnie misje dla wybranych- dlaczego nie ma alternatywnych misji dla graczy którzy nie chcą być w klanie i nie grają twierdzy????
Pancerny Husar Ja liczę, że dadzą misję na jakąś ogarnięta VI lub V. Bo na samą myśl, że trzeba będzie się trudzic gra każda nacja to mam aż ciarki...
Saga Jest 7 nacji więc lepiej niech zrobią że łącznie trzeba zebrać 1 milion expa i 500 fragów i gitara.
UnihocGontar gnojki. penetracja jest najważniejszą rzeczą na VIII, teraz premki są lepsze pod wieloma względami od tych z drzewka
casterama A macie już swoją PERŁĘ KOLEKCJONERA?
Piotr Dąbrowski Znośna penetracja, fajne opuszczanie działa, prędkość max 55km/h i ktoś gdzieś pisał że opory gruntu będą rekompensować słabą moc na tonę. Może być całkiem przyjemny czołg, tylko niech lepsze zasady maratonu wymyślą, bo na ilość fragów wprowadza zamieszanie na randomach.