Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
Remigiusz Maciaszek Rock  Remigiusz Maciaszek  gry komentarze vlog

Horizon Zero Dawn 25 Armia USA

Remigiusz Maciaszek »

Data dodatnia:8-3-2017

Horizon Zero Dawn Ceny - http://bit.ly/2mC4GMj

Spróbuj Kawy i Herbaty Poranny Rock - http://coffeestar.pl/kolekcja/poranny-rock-rock

Horizon Zero Dawn to kolejna gra ze stajni PlayStation, która ma pełne prawo by przekonać Was do zakupu tej konsoli. Może nie jest to najlepsza gra na konsolę PlayStation, ale i tak spełnia oczekiwania, które nałożono na Horizon Zero Dawn. Horizon Zero Dawn to przede wszystkim otwarty świat z elementami RPG, akcją, ciekawą fabułą, przygodą, a wszystko to podane w klimacie postapokaliptycznym połączonym z sci-fi.

Bez wątpienia Horizon Zero Dawn robi świetne pierwsze wrażenie. Jak będzie dalej? Oglądajcie, grajcie i komentujcie :)

Ważne linki:
^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patroni Rocka: https://patronite.pl/jarock
^^ Internet od MOICO - http://www.moico.pl
^^ Sprzęt Rocka - http://jarock.pl/rock/rockowy-sprzet/
^^ Forum - http://forum.jarock.pl/
^^ Facebook:
^^ Rock - https://www.facebook.com/RockAlone2k
^^ JaRock - https://www.facebook.com/jarockpl
^^ Grupa FB Ekipa JaRock - https://www.facebook.com/groups/1612534908963552/?fref=ts
Komentarze:
Necroguptor Grasz na poziomie trudności "opowieść"
Katon Świat jest płaski,Ci najważniejsi na Świecie próbują to ukryć ;) Zdjęcie Ziemi jest edytowane 30-40 lat i zostało zrobione aparatem w kształcie koła,dlatego widzimy Ziemie kulistą. Mało osób się takimi rzeczami interesuje,przecież wszystko co nam powiedzą musi być prawdą... Jest wiele dowodów na to,że Ziemia jest płaska,a to co w szkołach mówią Nauczyciele to zwykły kit,w które dzieciaki wierzą.Później jak dochodzi do rozmowy na temat Ziemi - czy jest płaska czy kulista,jedynie na czym się opierają to na jakiś badaniach ''NASA'',których nigdy w życiu nie było,a wiecie czemu Ci ''Światowi Bossowie'' nie przyznają się do tego,że Ziemia jest płaska? Bo wyszło by na to,że Bóg istnieje ;) Tak samo mogę zadać wam pytanie ''Dlaczego nikt nigdy nie był na Antarktydzie?'' - ''Bo są tam bazy wojskowe'',ale dlaczego? Chcą coś ukryć? A może chcą ukryć potężne góry nie do zdobycia? Czemu góry? Już tłumaczę. Był wywiad z pewnym dowódcą jednego oddziału wojskowego,który mówił,że będąc na Antarktydzie widział góry nie do zdobycia,wziął część swoich ludzi i wyruszył ''w podróż'',po kilku dniach wrócił i nie wierzył w to co widział. Opisywał jakie one były wielkie,a z jakimś czasem robiły się pionowe. Był tam taki mróz,ze nie pozwalał na dalszą podróż. Najlepsze kurtki,które mieli nie dawały rady z panującymi tam warunkami... Tak właśnie tak,Antarktyda to góry,które otaczają cały nasz Świat. Wpiszcie sobie w google mapę płaskiej Ziemi. Smutne jest to,że w tych czasach tak mało osób wierzy w Boga. Niestety... Mam 15 lat i rówieśnicy w moim wieku potrafią powiedzieć tyle,że Boga nie ma i tyle. Zero argumentów. Polecam wam pojechać w następne wakacje na jakis obóz chrześcijański,nawet jeśli nie wierzycie. Takie obozy są świetne, nie jedna osoba się nawróciła :D
klementyna227 25:14 <- nie mam pojęcia jak przeciwnik tego nie zauważył/nie usłyszał....
Waldemar Godlewski Minutowcy, bo pewnie żyli minutę :D
Andrzej Zabrzeski Genialne seria.
1963eM do tej pory są wierzący w płaską ziemię.
RedHong Super
Rhinno 笑 I znowu Polsat -.-
Jacek Pietrzak Hmm gdzieś czytałem o projekcie maszyn wojskowych które miałyby pozyskiwać energię przetwarzając roślinność, a w razie czego nawet ciała poległych żołnierzy, a było to na długo zanim usłyszałem o tej grze.
xKomis Rock mistrzu niektore nagrania przeszly cenzure dlatego sa "zwielkrotnione". Roznia sie od tych nagranych oryginalnie przez poszczegolne osoby :)
ichiPolska Dla mnie to o okrągłej ziemi miało nawiązywać do tego, iż wiele osób teraz mówi i uważa, że ziemia jest płaska ;p
bart JB ...ech te gry teraz więcej czytania niż grania hehehe pozdrawiam .
nightbot to ciota panie rocku na ziemi żyją ciągle ludzie którzy myślą że ziemia jest płaska
Sebastian Smak ZIEMIA JEST PŁASKA!
Turban Urban Super seria! Ale kiedy będzie Wildlands?
Kamil S Chyba Rock w końcu zczaił że musi strzelac w slabe punkty i wtedy zadaje DMG
ElBoroification Mnie to zawsze rozwala u Gospodarza - najpierw kontestowanie religii, przemyślenia typu "religia dla idiotów", a później mimowolne krzyki i westchnienia w czasie rozrywki w stylu: "Jezu Chryste!", "Jezus Maria!", "Matko Boska", "Chryste" i moje ulubione - pełne pokory - "mój Boże" :D
Yakuzo rock wślizgiem możesz wchodzić w niższe miejsca niż jesteś kucnięty
Llyvelyn Radziłbym odpuścić debaty religioznawcze, bo znasz się na tym tyle co nic. Kogo spalili za kulistość ziemi? Arystotelesa? Ptolemeusza?
humer95 odcinek dla towarzystwa plaskiej Ziemi