Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Byłem antyterrorystą czyta: welcometomyworld

»

Data dodatnia:8-3-2017

Wyznanie 27-letniego Stanley'a.

Podziel się swoją historią na: wysluchuje@gmail.com

Oprócz samej historii, podaj proszę swoje imię, wiek oraz informację, skąd pochodzisz, chociażby w przybliżeniu. Nie jest to obowiązkowe, możesz pozostać anonimowy, aczkolwiek podanie powyższych danych pozwoli widzom znacznie lepiej wczuć się w Twoją sytuację.

Pisz starannie. Jeśli Twoja historia wydaje się krótka, spróbuj rozbudować ją na tyle, aby jej przeczytanie zajęło mi przynajmniej 30 sekund. Zastanów się, co interesowałoby widzów podczas słuchania Twojej historii i rozbuduj ją o te informacje. Być może pomogą ci następujące pytania: kto? co? gdzie? kiedy? dlaczego?

W tytule wiadomości napisz tytuł swojego wyznania. Pamiętaj, że im lepiej przedstawisz w nim, o czym jest Twoja historia, i im ciekawszy będzie, tym większa szansa, że wyznanie zostanie wykorzystane.

UWAGA!!!

Wysyłając swoją historię, oświadczasz, że posiadasz do niej autorskie prawa majątkowe, nie publikowałeś jej nigdzie indziej w internecie, została stworzona specjalnie na potrzeby kanału "Wyznania do wysłuchania", oraz uprawniasz nas do jej nieodpłatnego przeczytania w jednym z filmów na tym kanale. Za historie, które naruszają obowiązujące prawo lub prawa osób trzecich, wyłączną odpowiedzialność ponosi użytkownik, który je wysyła.

Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania tylko wybranych historii, nadania im własnych tytułów oraz, w razie potrzeby, zredagowania ich treści, aby były czytelniejsze.

Jeśli masz PILNĄ sprawę dotyczącą OPUBLIKOWANEGO JUŻ wyznania lub rozmyśliłeś się i nie chcesz, abyśmy publikowali wyznanie, które wysłałeś na adres wysluchuje@gmail.com, napisz na adres cietyvlog@gmail.com.

Czyta: Jacek Makarewicz (chyba że tytuł stanowi inaczej)
Kanał lektora: odnośnik znajduje się na końcu filmu
Muzyka: (biblioteka YouTube)

Kevin MacLeod: Evening of Chaos – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1300041
Wykonawca: http://incompetech.com/
Komentarze:
Creals Ale Żeby być antyterorystą Trzeba być terrorystom (°|°)
//#NAWRO#// :D No to klacz ugrany xD
Kapi Gaming bardzo ciekawa historia mój wujek także był antyterrorystom
(tyle że w Polsce ) i mimo że to był wujek to zawsze strasznie się o niego bałem ( POZDRAWIAM )
Ktoś wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci...
_-WILK-_ ツ A ja jestem terrorystą kurwo
żyd z czatu Jak ja to sam na pięciu klacza zrobiłem z kałacha a ten się chwali że trzech zabił pewnie ma silwera1
Dyngus zabijanie jest złe ale nie w tedy gdy chodzi o dobro
Sylwiusz Szafrański BAJKI DLA DZIECI ULOMNYCH
JosziPL A czy w tej bajce był Deagle?
eadyyy I co przegraliście czy wygraliście, albo remis 15-15?
Shoot PRO A tak wogóle ten antyterrorysta (Jeżeli nim jest) to powinien dostać karę grzywny dlatego że antyterroryści nie mogą się wypowiadać w różnych programach czy kanałach na yt ponieważ antyterroryści nie mają imienia rodziny dzieci tak jakby swojego życia ponieważ gdyby porywacze dowiedzieli się o tym człowieku i porwali by go to mogli by się dowiedzieć o różnych tajnych sprawach itp
Poushe TV [*]
Oliver Widłak tak byłeś kurwa antyterrorystom w cs:go
Anonimowy Alan 11 yyyy ogulnie myślałem że to prawda ale na końcu z tą świeczką było 5 osub a podobno z anty zgineło tylko 3. On chyba wymienił imiona terro
Wojsad1 [*]
PjorunPL Jesteś pojebany
Bolt później wbił globala
Ziemnak lolix Antyterrorystą, nosz kurwa. Nie sądzę aby ktoś kto pracuje w siłach specjalnych mówił o sobie jako o antyterroryście, ehhh
WIŚNIA TV skoro on antyterrorystą to ja papieżem
Mega Mapper musiałes ich zabic.inaczej oni by zabili ciebie i wiele innych osob