Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Statystyki kanału: wRealu24.pl
DataFilmówWyświetleńSubskrybcje
2017-11-185613326526983404 ( 314)
2017-11-175583312090883090 ( 501)
2017-11-165563293899782589 ( 723)
2017-11-145493234675781866 ( 403)
2017-11-135473211385781463 ( 501)
2017-11-125453193113480962 ( 646)
2017-11-115453176776980316 ( 714)
2017-11-085353130167679602 ( 258)
2017-11-075333117186579344 ( 192)
2017-11-065313104208479152 ( 277)


Derucka i Rola: Zadyma w Kukiz'15, armia UE!?, Zapad 2017 i (...) wiele więcej?

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
http://wrealu24.pl/wspomoz-nas

www.wrealu24.pl

Zapraszamy na:

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/Wrealu24-837596609720327/?fref=ts

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl
Komentarze:
Krystian Lewic kds
Marcin Płaca minimalna musi zawsze być! A pierdolenie bzdur o odmowie pracy jest oderwane od rzeczywistości!!! Tak może robić ktoś kto mieszka w miejscu gdzie jest dużo pracy.
Jeżeli ktoś ma firmę i wie doskonale ( bo z kosmosu kurwa się nie wziął ), że i tak nawet po tych dziesięciu, którzy odmówią, przyjdzie jedenasty i będzie pracował.
Dokładnie to samo jest za granicą, większość ludzi zarabia minimum w danym kraju lub trochę więcej po kilku latach.
Marcin Dbanie o obywatela Rzeczypospolitej Polskiej to między innymi płaca minimalna i dodatki socjalne (np 500+ ) dla osób, które z jakiegoś powodu tego potrzebują.
Z takich powodów ludzie wyjeżdżali i wyjeżdżają za granicę bo nie ważne co robi to jakieś minimum i tak zarobi bo ma to zagwarantowane prawem.
Humpty Do oglądnęłam na razie połowę tej dyskusji, ale muszę się odnieść do kilku rzeczy, zanim zapomnę.
1. destrukcja klasy średniej...
jest to działanie celowe, klasa średnia w każdym społeczeństwie zawsze jest tą najsilniejszą, i de facto, najbardziej niezależną, i trudną do indoktrynacji. Indoktrynacja jest celem do "stworzenia" posłusznego społeczeństwa, a tylko ubogie społeczeństwo zależne od "datków" z "centrali" można kontrolować - przykład: Korea płn. lub Chiny jeszcze 20-30 lat temu
główne "elity" światowe otwarcie o tym informują, piszą o tym książki, artykuły, mówią w wywiadach. ale poprzez ciszę medialną, gdy nikt o tym nie mówi, i ciągle wyciąga się jakieś wydumane afery polityka z sałatką na sali sejmowej, żeby ludziom, którzy jeszcze mają jakieś zdolności samodzielnego myślenia, namącić w głowach i odwrócić uwagę. to są sataniści, a sama "wiara" nakazuje im poinformowanie "ofiar" o tym co planują, i muszą otrzymać zgodę "ofiar", nawet milczącą, aby było to uznane za wartościową "ofiarę" dla ich bóstwa. Książki Brzezińskiego i Rockefellera są najczęściej cytowanymi w tym temacie, czasami książki Rothschielda.

2. Obecność amerykańskiego wojska w Polsce.
teoretycznie Szwaby mają być pod zarządem aliantów + Rosji, według traktatów po wojnie, do 2099 roku. Potwierdzeniem tego "poddaństwa" ma być, iż KAŻDY nowo wybrany kanclerz, a nawet jak ostatnio Makrela została ponownie kanclerzem, pierwsze trzy kraje, ZAWSZE, to Anglia, Stany Zjednoczone i Rosja, i to praktycznie bezpośrednio po wyborach w bardzo krótkim terminie.
Do czasów Obamy, trudno było nie zauważyć, uległość Szwabów w stosunku do Stanów, Anglii czy Rosji, nawet teraz, wszyscy kwiczą o niby agresji Rosji, a Szwaby pozostają dziwnie cicho, a nawet, wśród głównych "elit" mówi się o Nordstream 2. za czasów Obamy, poluzowano Szwabom a nawet dano pewną niezależność, wycofanie się Stanów z rozmieszczenia "patriotów", głownie w Polsce, bo w Rumunii kontynuowali stawianie Patriotów. Obama wycofał Stany z Europy. Zauważcie, kiedy Szwaby się roskręciły w swoich zapędach do IV Rzeszy.
Trump z butami wszedł Szwabom w paradę i postawił w Polsce Amerykańskie wojska. Wobez traktatów, nie mogą w Polsce, ani w żadnym kraju byłego ZSRR postawić żadnej swojej bazy, dlatego właśnie wymyślili "rotacyjne" stacjonowanie, żeby ominąć postanowienia tych traktatów. Niemieckie wojsko nie ma głównego dowództwa, jest podległe pod dowództwo NATO, a przez powrót Stanów do "opieki" Szwabów, Szwaby zaczęły się szamotać.
Moim zdaniem, ten nagły nacisk na budowę armii europejskiej i "głębszego" zjednoczenia Unii, są spowodowane właśnie polityką Stanów, które weszły Szwabom w paradę. budowa Armii Unii już się zaczęła, 1066 jest jej częścią, a także jednoczenie wojsk Niemieckich i Francuskich. Jedyną możliwością "wyrwania" się spod dowództwa NATO, a de facto Amerykanów, jest właśnie zbudowanie wojska europejskiego, a wyjście spod władzy Stanów, możliwe jedynie po przekształceniu unii krajów, w kraj unijny. Najnowsze "rewelacje" Junkera, iż do 2025 roku będziemy mieć (z taką pewnością się odniósł) jedną armię europejską pod dowództwem Brukseli, a tylko naiwny może uważać, że w Brukseli panuje jakakolwiek "demokracja", chyba większość widzi, że w Unii panuje dyktatura Szwabów, nawet Francja, czy Włochy już się właściwie nie liczą, a Anglia całkowicie się wycofuje(?)

Powyżej przedstawiłam ujednolicone informacje pojawiające się w mediach, w sposób w jaki ja je widzę. O wszystkim jesteśmy informowani, ale zawsze w sposób rozproszony i chaotyczny przeplatany "aferami", aby "masy' się niezorientowały. System Edukacji...Indoktrynacji, ma na celu ogłupienie jak największej ilości społeczeństwa, właśnie w tym celu. Zaznaczę jeszcze, że nigdy nie ograniczam się do żródła informacji o jednolitych, określonych poglądach. zawsze staram się wysłuchać informacji podawanych zarówno od TVN, TVP, ale również Asme, CW24, w realu 24, Times, CNN itp. - to taka dygresja, żeby przedstawić swoje źródła informacji.

A teraz przedstawię moją własną opinię opartą jedynie o zasłyszane przebąkiwanie w różnych mediach oraz moją własną analizą różnych działań różnych ludzi.

Wśród "elit" jest wojna, Trump czy PiS są pacynkami jednej frakcji, UE (Niemcy) są pacynkami drugiej frakcji, i jest jeszcze conajmniej jedna frakcja "elit" choć podejrzewam, że więcej. Jedna dąży do jak najszybszego wprowadzenia Jednego RZądu Światowego, co często jest przez nich podnoszone, i wprowadzenie tego rządu w jak najkrótszym terminie, nawet jeśli mieliby to zrobić w Stalinowskim stylu.
Druga frakcja, dąży właściwie do tego samego, ale jest przeciwna terroryzowaniu mas, i chce uzależnić masy od władzy i wytresować na swoją modłę, poprzez System indoktrynacji zwany mylnie edukacji, aby nie narażać swojej władzy na bardzo silny upór, tak jak np. "Solidarność" Polsce.
Trzecia frakcja, przez jednych nazywana "organizacja Białego Smoka"(white Dragon), która jest przeciwnikiem obu powyżej, oparta głównie na bogaczach z Chin, którzy w ostatnich latach mocno wzmocnili swojewpływy i znaczenie. Nie chcą tak jak my wolności , ale są bardziej liberalni wobec krajów poza ich rejonem. A Polska ma dla nich szczególne miejsce i znaczenie, dzięki temu, że w czasach "głodu" w Chinach, to z Polski, od uciśnionych komuną Polaków, przychodziło najwięcej paczek żywnościowych. z tego powodu też, chcieli aby nowy " jedwabny szlak" był oparty na centrum w Europie, właśnie w Polsce.

Nie jestem ani alfą ani omegą, trolli głównie ignoruję, tak jak i hejterów, więc wasze "opinie" nie mają dla mnie żadnej wartości. Za to poważna i logiczna krytyka, ma w mojej metodologii analizy informacji, spore znaczenie, gdyż zawsze dowiaduję się nowych informacji. i dla informacji, znam angielski płynnie i nie ograniczam się do "tłumaczonych" na Polski analiz, ale idę bezpośrednio do cytowanych źródeł, i nie ograniczam się do Times czy CNN (CIA news network)
me_g 1 Skąd wiemy czy za PO nie było takich akcji? Wiemy, że nie było bo nie słyszeliśmy o tym w mediach?
Tomasz Wojciechows kukiz to koń trojański prawicy
czyli znowu MARIAN KOWALSKI MA RACJE
PROROK JAKI CZY CO .
TYLKO MARIAN KOWALSKI NA PRAWICY
JAK WIELU BARANÓW TEGO NIE ROZUMIĘ
Mirek Miru przy takiej cienkiej wladzy jak bedziemy mieli atomowki to nam ukradna
ce Pani Magdo i panie Marcinie.Te podatki od Polaków pracujących za granicą , są celowe , by Polacy masowo przechodzili , na inne niż polskie obywatelstwo, by nie wracali , i by się Polska wyludniła do ostatniego Polaka.Bo tu ma być Polin.
ce Sprowadzają nas do poziomu zwierząt.Brawo pani Magdo .Prawdziwa kobieto.Na pohybel z lewackimi oszołomami .
Paweł Biał Jednak cycek byłby lepszy ;) ale poważnie to ja uważam że Paweł Kukiz jest głosem zwykłego obywatela. Ma niecenzurowane słownictwo popełnia błędy jak każdy z nas ale mimo wszystko jako człowiekowi wierze mu najbardziej z wszystkich siedzących na wiejskiej. Jest po prostu dobrym człowiekiem który pragnie coś zmienić w naszym kraju, próbuje a nie tylko gada. Błędów nie popełnia ten co nic nie robi :)
mnkbw MARCIN PYRCZY MAGDE PEWNIE :DDDDD
wn Opodatkowanie Polaków za granicą to nie jest ściema.Jakiś PiSowski trol wcisnoł im ten komentaż.Korwin o tym mówi w tm materiale https://www.youtube.com/watch?v=pHFDZSBZ2DI&t=130s
wn Wstępując do PiSu Siarkowska zdradziła swoich wyborców.Nie będzie prowadzić swojej polityki tylko politykę PiSu,bo tak tam jest.
wn Magda pokarz cycki!
Lil Taka poprawka by 500+ nie nazywać socjalem dopóty dopóki będą otrzymywać je ci co mają dochody np 70.000,- średnia na os. :P
Ir Myślę, że to zwykły fake, żeby ośmieszać feminizm i wegetarianizm, nie dajcie się wkręcać w taką gimbazę i szkoda życia na pochylanie się nad każdym idiotą. Kukiz 15 panie Marcinie to totalna porażka, ma Pan rację. A Zapad by sie nie odbył, gdyby w Polsce nie stacjonowała armia USA, to proste jak drut. Ukraina straciła Krym także przez US Army, i amerykańskie jednostki bojowe na Morzu Czarnym. Putin się broni, nic więcej. Maja trzy bazy wojskowe na świecie a US ponad 130., i co tu mówić... Bójcie się chazarów, nie Rosjan. Kto topi Europę?
Zofia Krawczyns Panie Rola wiecej wiary iszacunku dla wlasnego Panstwa skad te kompleksy.
paput zu Nie wiem co chcecie osiągnąć przytaczając jakiś skrajny przykład organizacji walczącej o prawa zwierząt. Bo to nie jest poważne z Waszej strony. Ale Pani Deruckiej polecam wizytę w zwykłej ubojni. Niech Pani pójdzie tam osobiście, obejrzy na żywo jak to wygląda. I niech Pani to nagra a potem puści wszystkim widzom i spróbujemy się razem pośmiać. Serio – to moja propozycja dla bohaterskiej dziennikarki niezależnej.
I może zamiast wygadywać slogany, lepiej zaproście do programu kogoś poważnego - np. z Greenpeace , WWF, albo np. Pana Zenona Kruczyńskiego (byłego myśliwego, autora książki „farba znaczy krew”). Albo chociażby kogoś ze stowarzyszeń które ratują konie wykupując je z rzeźni ( np. Tara). Niech Wam przytoczą swoją historie i argumenty dlaczego to robią.
I program będzie ciekawszy i Wy może czegoś się dowiecie?
Agnieszka Bronowic "kretyni debile głupki" - Marcin przed sekunda poprawiałes Pawła Kukiza.