Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
Jacek Międlar Jacek Międlar
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://jacekmiedlar.pl

Podziękowania, marsz we Wrocławiu, separatyzm rasowy, M. Pławski, "nasze ulice nasze kamienice"...
Czas trwania:23:55 | Data dodatnia:14-11-2017


Wsparcie finansowe: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie http://paypal.me/jacekmiedlar
http://wprawo.pl/wsparcie
Portal: http://wPrawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY I NOWE KOSZULKI: Proszę pisać na wprawopl.sklep@gmail.com
KOSZULKI Z CELTYKIEM I CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep
PRZEMÓWIENIA I RELACJE Z MARSZU NA kanale eMisjaTV.

CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!
Komentarze:
Janina Jurek To wszystko co Pan powiedzial w tym wystapieniu we Wroclawiu , to ogromny wklad w budowanie wolnej Polski . To hanba , ze pobierajacy z naszej kasy pieniadze urzednicy nie przeciwstawiaja sie antypolonizmowi ale oni juz szybko trafia do piekla .
Janina Jurek Panie Jacku w swoich wystapieniach i audycjach wyraza Pan poglady, oczekiwania i nadzieje wielu Polakow . Modle sie zawsze za Pana .
andy the pole Znowu dłonie w kamerze wyglądają jak powiększona karykatura.....
Jarexpressen Krzysztof Karoń powiedział w TVP Info po Marszu Niepodległości, że nazywanie Polaków nazistami jest opisane w teori dyskursu marksistowskiego i praktykowane przez komunistów jako metoda zrobienia z przeciwników politycznych zwierząt czyli odhumanizowanie ich czyli pozbawienie prawa ludzi do posiadania własnego zdania.

Marksistowska taktyka zdobycia władzy opierała się zawsze na kreowaniu nierozwiązywalnego konfliktu między katem i ofiarą, w którym marksiści stawiali się po stronie ofiary. Przestrzenią wolności marksistów nie może być rzeczywistość rządzona katolickimi prawami. Jedyną przestrzenia wolności marksistowskiej jest chaos. Tylko w chaosie powodowany naturalnymi popędami człowiek marksista nie napotyka na żadne przeszkody w ich zaspokajaniu.

Ś.+P. profesor Wolniewicz mówił, że nazywanie Polaków nazistami jest to forma klątwy rzucanej na stronę przeciwną aby zdyskredytować jej poglądy już na początku dyskusji. Nowy marksizm bazował na konflikcie natury i kultury. Katem była tłumiąca popęd seksualny, opresyjna kultura, ofiarą zniewolona przez kulturę młodzież katolicka, wyzwolicielami marksiści.W neomarksistowskiej historiozofii katolicka kultura przez zakazywanie popędu seksualnego tworzy z ludzi faszystów, a faszyzm doprowadził do Holokaustu. Fakt, że to nie faszyści włoscy, ale socjaliści niemieccy budowali komory gazowe nie ma dla marksistów niemieckich znaczenia.

Neomarksistowska Teoria Krytyczna mówi, że destrukcja jest zawsze pozytywna, ponieważ zawsze niszczy katolickie status quo. Postawą postępową jest postawa krytyczna zmierzająca do wykazywania wadliwości status quo i jego niszczenia. Należy wszystko krytykować, być totalną opozycją i rządać unijnych sankcji dla Polaków nazistów. Miejsce seksu w neomarksizmie jest kluczowe. Należy pi...ć wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka! Właściwie poza głównym celem ideologii, jakim jest zdobycie i skuteczne sprawowanie władzy nie ma w neomarksizmie nic prócz seksu.

Każda ideologia ma jakaś jedną główną myśl, bez której traci spójność. W chrześcijaństwie jest to Bóg i jego relacje z człowiekiem, w marksizmie klasycznym jest to wyzysk i walka klasowa. Ich usunięcie likwiduje całą ideologię. Neomarksista niemiecki zawsze będzie szczęśliwy gdy mu powiemy: "Idź i Niech Cię H...j prowadzi!"

http://www.historiasztuki.com.pl/025-00-05-TEORIA-KRYTYCZNA.php
lord piap Żydzi i cale to lewactwo boja się ,ze jak Polacy się opamiętają i wezmą władze to oni straca marzenia i nadzieje na przejecie naszego kraju i zepchniecie nas do roli bydła im podporządkowanego Beda musieli szukać sobie miejsca gdzie indziej Zachodzi tylko pytanie gdzie będą chcieli tych szubrawców?
Jan Ruszkowski Marsze powinny odbywac sie szczegolnie tam gdzie szerzy sie antypolonizm.
Edek z Fabryki Kredek Tam gdzie nie było watykańskich macek a religią główną był protestantyzm - tam nie było wojen i rewolucji. Do tej pory te państwa są potęgami finansowymi i żyją sobie w błogim spokoju (nawet z napływem nachodźców krzywdy nie mają). Przypadek? - nie sądzę.
Edek z Fabryki Kredek Chwała Wielkiej Narodowej, Słowiańskiej Polsce - bez żydostwa i watykanu.
Anna Nowicka Widząc wpisy samych ruskich troli, znaczy że Polacy wiedzą, że "robisz robotę V komendy WiN". Speedowa konwersja z księdza w POPa (pełniącego obowiązki Polaka). A gadaniem, że będziesz komuś przydzielał lub zabierał polskość ośmieszasz się, zwłaszcza że z polskości się właśnie wypisałeś.
Mariusz Stanek Jeszcze Polska nie zginela puki My zyjemy !
Joshua 1 Międlar .. a mógłbyś wypierdalać z tymi swoimi wyznawcami-pojebami z Wrocławia. Idz sobie robić błoto gdzieś indziej. Nie chce w moim miescie takich nawiedzonych główniemięśniowych idiotów-troglodytów.
cugierkoteczka Got mit uns takie hasło ju był0 u hitlerowców.
dariusz raven Caly Talmud jest na necie , nie da sie tego przeczytac bo dotyczy czesto spraw sprzed 1000 lat NIGDY NIE ZNALAZLEM TAM rzeczy o ktorych mowi Jacek . Szukalem wedlug wersow i ksiag nic takiego nie ma. IZRAEL CENIE bylem tam tez . cenie ich bardzo za to ze wiedza jak postepowac z muzulmanami , muzulman wyciaga noz ma kule w leb na miejscu i JEGO DOM JEST WYBURZONY . Kiedy Europa i amer. pln . nauczy sie takich metod ? CHYBA PO WLASNEJ SMIERCI NA RAZIE SPROWADZA ROCZNIE MILIONY TYCH SMIECI ABY MORDOWAC WLASNE NARODY tak duza role ma w tym wszystkim DIASPORA ZYDOWSKA. Pisze to sluchajac wykladu /////nie ma w Izraelu zadnych obozow pracy dla czarnych nie ma torturowania , ludzie ich nie lubia bo udaja tzw. zagubione plemiona a przyjezdzaja co oczywste dla kasy .
dariusz raven rzecznik powiedzial mowienie o wyzszosci jednej rasy nad druga jest bez sensu , czyli sprawa jest zakonczona jak mozna nazywac go rasista ? Wszystko o co wolali ludzie na Marszu bylo NIE DLA ISLAMU ktora to ideologia bo to nie jest zadna religia jest ideologia SMIERCI .
m b Bóg, honor i ojczyzna. Lewica nie może tego przeżyć i kwiczy.
der383 RAZ MIECZEM, RAZ MŁOTEM W ŻYDOWSKĄ HOŁOTĘ !!!!!
cugierkoteczka Miedlar przed marszem mowil nie bedzie rac. KLAMAL jak bura....
TV asm Jacek czy ty mieszkasz we Wroclawiu?
Statystyki kanału: Jacek Mi
DataFilmówWyświetleńSubskrybcje
2018-01-21174384194528391 ( 30)
2018-01-20174383953428361 ( 14)
2018-01-19174383560728347 ( 26)
2018-01-18174383389128321 ( 10)
2018-01-17173382773628311 ( 18)
2018-01-16174384334628293 ( 19)
2018-01-15174383718928274 ( 75)
2018-01-14174385128528199 ( 4)
2018-01-13174384439528195 ( 11)
2018-01-12174386208328184 ( 103)