Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
5 Sposobów na... DIY inspiracje pomysły lifehack lifehacking lifehacki sposoby
Witaj na kanale "5 sposobów na..."! Szukacie czegoś nowego w sieci? Sprawdźcie nowy program "5 sposobów na...", w którym poznacie 5 zaskakujących sposobów na ułatwienie sobie życia lub zrobienie czegoś naprawdę fajnego! Co tydzień nasza piątka zaskoczy Wa

POKAŻ CO POTRAFISZ #4 - ROZDAJEMY KASĘ I NAGRODY
Czas trwania:08:58 | Data dodatnia:14-6-2017


WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE Z NAGRODAMI:
http://5sposobowna.tv/redirect/pcp/ep004/konkurs/opis

NAKRĘĆ PORADNIK I DOŁĄCZ DO NAS: http://5sposobowna.tv/
ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZY FILM MIESIĄCA: http://5sposobowna.tv/

► STUDENCKI CZOŁG Z PUSZEK 1:08 - http://5sposobowna.tv/poradnik-wideo/studencki-czolg-z-puszek
Zobacz kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXjGeWc5QuVgBoM6atlZmQQ

► ŚWIECĄCY OBRAZEK 3D 3:11 - http://5sposobowna.tv/poradnik-wideo/sowa-swiecaca-w-ciemnosci
Zobacz kanał: https://www.youtube.com/channel/UCZmAjeB1kPliCzMfJ5k3XfA

► LAMPKA Z NAKRĘTEK 4:32 - http://5sposobowna.tv/poradnik-wideo/lampka-do-czytania
Zobacz kanał: https://www.youtube.com/channel/UCsN3N9-GlTtdvUZU62RGuHw
- schemat układu: http://5sposobowna.tv/resources/pcp/ep04/schemat-lampka.jpg

► MATA WĘCHOWA DLA PSA 6:20 - http://5sposobowna.tv/poradnik-wideo/mata-wechowa-interaktywna-zabawka-dla-psa
Zobacz kanał: https://www.youtube.com/channel/UCnDmWFA4pevDG7KSdbKbHdg

► DOMOWY ODKURZACZ DO BASENU 7:31-
Zobacz kanał: https://www.youtube.com/channel/UCWU32bHfuTngWf8xdxZ7cGw

Siemanko. Często prosicie nas o to, abyśmy pokazali Waszą twórczość w naszych filmach „5 Sposobów”, a my dzisiaj oddajemy Wam kolejny odcinek Pokaż Co Potrafisz. Konkurs pokazuje nam, że jesteście niesamowici i mimo braku kasy przełamujecie masę trudności i macie wspaniałą zabawę pokazując nam Wasze najlepsze filmy. Jeśli należycie do tej grupy, która jeszcze nie stworzyła własnego filmu, to nie bójcie się – bierzcie się do roboty, my naprawdę nie gryziemy. Jesteśmy pewni, że każdy z Was zna jakieś ciekawe patenty, na które nikt z nas jeszcze nie wpadł – widzimy to po Waszych wpisach na grupie „Bejcownicy z 5 Sposobów na…”. Niestety, ogromna ilość informacji, która spływa na każdego z nas codziennie, sprawia, że ciężko przebić się nawet z najlepszymi filmami. Tak się składa, że my mamy już 2 miliny fanów, to możemy Cię promować, abyś miał popularne filmy. Fejm i pokazanie się szerokiej publiczności to jednak nie wszystko. Pokazujemy też, jak zarobić szybko pieniądze. Dla autorów amatorskich filmów, które opublikujemy mamy również bardziej materialne korzyści. Autor najlepszego filmu w danym odcinku dostanie od nas 5 stówek, a autorzy pozostałych – po 250 peelenów. To jednak nie wszystko. Pod koniec roku dla zwycięzców miesiąca mamy grubą niespodziankę i możemy Was zapewnić, że spotkamy się z nimi w kwaterze głównej „5 Sposobów na…”! Ale to przecież nie pierwszy raz, kiedy Wam o tym mówimy! Wielkie dzięki za wszystkie filmy, które nam przesłaliście! Dziś mamy dla Was kolejną porcję perełek, którą wybraliśmy z całości materiału, który nam przesłaliście! Obejrzyjcie je wszystkie i dajcie znak ich autorom, który z nich okazał się najlepszy! Serdecznie zapraszamy Was do głosowania na najlepsze filmy, a także dzielenia się opiniami w komentarzach – dzięki temu ich twórcy będą mogli robić jeszcze lepsze produkcje w przyszłości! A jeśli akurat robicie coś fajnego, to nie zapomnijcie tego nagrać. Czeka na Was kasa i fejm. Do zobaczenia!
Komentarze:
Pobieramy komentarze zapraszamy za chwilę!...