Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
Witaj na kanale "5 sposobów na..."! Szukacie czegoś nowego w sieci? Sprawdźcie nowy program "5 sposobów na...", w którym poznacie 5 zaskakujących sposobów na ułatwienie sobie życia lub zrobienie czegoś naprawdę fajnego! Co tydzień nasza piątka zaskoczy Was nowymi pomysłami. Zapytania biznesowe: reklama@grupaspryciarze.pl Kontakt dla widzów 5sposobowna@gmail.com Zapraszamy również na stronę: http://5sposobowna.tv/ gdzie oddać możecie głos na vlogera, którego zaprosimy do kolejnych odcinków.5 sposobów na... POKÓJ GRACZA #2

Sprawdź produkty na miarę Twojego wnętrza: http://5sposobowna.tv/redirect/ep199/allegro/opis

Aftersceny: https://youtu.be/TbtvGUOp690
Bejcownicy: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/
Subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCLcxQ8h1PX3WgLdgnJHcCxg?sub_confirmation=1
Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

ŁÓŻKO GAMERA 0:59
- spis elementów: http://5sposobowna.tv/resources/ep199/spis-elementow-abi-lozko-pietrowe.pdf
DYSKIETKOSTÓŁ 2:32
- schemat: http://5sposobowna.tv/resources/ep199/schemat-arczi-dyskietka.png
TELEKONSOLA 3:43
- schemat: http://5sposobowna.tv/resources/ep199/schemat-primosz-psp.png
TETRISOWA SZAFKA 4:51
- schemat: http://5sposobowna.tv/resources/ep199/schemat-sztaba-tetris.png
LOGOWANIE DO POKOJU 6:21
- szablon: http://5sposobowna.tv/resources/ep199/szablon-login.cdr

Siemanko! Witajcie w naszym Game room’ie! Zdziwieni? Allegro rzuciło nam wyzwanie, abyśmy pokazali, co możemy zrobić przy pomocy produktów z ich kategorii „dom i ogród”. Wymyśliliśmy patenty na pokój gracza do kwoty 3000 zł, a wśród nich znajdziecie: półki w stylu gry tetris, łóżko piętrowe, ciekawą aranżację pokoju, stół drewniany, czy designerskie meble. Oglądajcie!

Każdy gracz doskonale dba o swoją prywatność w internetowym świecie – w końcu nikt nie chce stracić ukochanych itemów. W filmie zobaczycie, jak zabezpieczyć się również w Realu, za pomocą nietypowej naklejki na drzwi.

Trudno wyobrazić sobie pokój młodzieżowy bez telewizora – wiadomo, na czymś trzeba oglądać wypasioną grafikę z najnowszego „Tomb Raidera”. Niesamowita Rama do TV przypominającą PlayStation Portable, również pojawi się w dzisiejszej produkcji.

Mniejsze mieszkania mają to do siebie, że wiecznie brakuje w nich przestrzeni. Dzięki patentowi na piętrowe łóżko uda Wam się, jak wygospodarować w pokoju trochę miejsca na kącik gracza.

Skoro już jesteśmy przy małej przestrzeni, to przecież każdy gracz musi gdzieś trzymać płyty z ulubionymi tytułami i figurki z kolekcjonerskich edycji gier – najlepiej do tego nadają się półki drewniane. W tym odcinku zdradzimy Wam także, jak stworzyć wypasione półki na ścianę w stylu legendarnego „Tetrisa”.

Trudno wyobrazić sobie dom bez stolika — w końcu nikt z nas nie je, czy nie pije na podłodze. Dziś pokażę Wam, jak zrobić wypasiony stolik, który będzie wyglądał jak klasyczna dyskietka komputerowa.

I jak podobał Wam się nasz najnowszy odcinek? Jeśli i Wy planujecie parę zmian w swoim domu, to gorąco polecamy Wam odwiedzić Allegro, gdzie znajdziecie masę wypasionych produktów w super cenach, które pozwolą zadbać o Wasz dom i ogród! Sprawdźcie, jak bawiliśmy się podczas kręcenia tego odcinka i do zobaczenia w najbliższą środę o godz. 18:00!
Komentarze:
hubson 0 Hasło do drzwi to Castorama
Adam Łykows Castorama!!!
Michu pl Hasło to 5 sposobow albo 5 sposobów
karwath1 robicie dobra robote z ciekawoscia sledze aktywnosc na Waszym kanale,gdy jednak wspominacie o lapkach. TO ja powiem tak;Gdy ktos blaga wrecz wyprasza o kciuki w gore to z automatu daje w dol
pitipiti3 Mi się podoba pierwszy pomysł z tym łóżkiem na górze a na dole małe miejsce do pogrania z kolegami. Dzięki za pomysł
patmodeq x 5 sposobów na...... Pokój gracza called of duty
Qwer "Pokój gracza Counter Strike" pls :v
kapi g ale prakuje gta v
Dan Hasło to "castorama"
Marcel Karpe hasło to 5 sposobów
szymko gam Chasło 5sposobów
Konto Zablokowa Hasło to "subskrybuj"
Ticzersikowaty gam Hasło 5sposobuw
Adam 5 sposobuw
Klari Hasło: *******
E- Remi zróbcie sposób na pokój strażaka
Szyfra Hasło:Burak103
miki gam lol zrobili łuszko kture ja mam
serros ja wam dałem suba a wy też mi dajcie!
Super film i kanał!!!
5 Sposobów na. ZOBACZ NASZE NAJNOWSZE PRODUKCJE:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLRXFhveeu-dFx9FX_N9e_XyjIvN-t8t-D