Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
Gra, publicystyka, vlog i Ekipa. Kontakt Biznesowy: adam.zientarski@jarock.pl Kontakt JaRock.pl: kontakt@jarock.pl Zasady komentowania na moich kanałach: - Spamowanie łańcuszkami, uczestniczenie w jakiś nagonkach, protestach, dawanie linków do rzeczy nieodpowiednich = Blokada na kanale - nadmierne używanie wulgaryzmów = usunięcie komentarza - dodawanie linków do swoich kanałów, lub filmów niezwiązanych z tematem mojego filmu = usunięcie komentarza - obrażanie, agresywne zachowanie = Blokada na kanale - dyskusja niezwiązana z tematem filmu = usunięcie komentarzaKoniec Demokracji w Polsce, a DanielMagical

Nowy JaRock - http://jarock.pl/

Ważne linki:
^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patroni Rocka: https://patronite.pl/jarock
^^ Internet od MOICO - http://www.moico.pl
^^ Sprzęt Rocka - http://jarock.pl/rock/rockowy-sprzet/
^^ Forum - http://forum.jarock.pl/
^^ Facebook:
^^ Rock - https://www.facebook.com/RockAlone2k
^^ JaRock - https://www.facebook.com/jarockpl
^^ Grupa FB Ekipa JaRock - https://www.facebook.com/groups/1612534908963552/?fref=ts
Komentarze:
Mariuszek1 Nowy lewak na jutubie
Pradawny B TO JEST LAKNIENIE WLADZY
Łukasz Du Rock jesteś mocny. Rozumiem Cię doskonale, bo sam mam takie podejście. Chciałbym za 10-15 lat mieć taki spokój jak Ty. Jestem zbyt nerwowy. Zdaje sobie sprawę, że ciężko mi czasami zapanować nad sobą przy niektórych tematach. Podsumowując: "Dobrze gada! Polać mu!"
pum Generalnie podzielam pogląd, że "po owocach ich poznacie" ale tutaj to przesadziłeś. Powinni umieścić Cię w Sèvres pod Paryżem jako wzór naiwności. Serio wierzysz, że "TE" narzędzia mają jakąkolwiek szansę być wykorzystane inaczej niż do powiększenia swoich wpływów?!
Ioio Io PRZYPOMINAM PO RAZ KOLEJNY, DYKTATURA MA MIEJSCE, GDY WŁADZĘ SPRAWUJE JEDEN CZŁOWIEK I JEGO PODWŁADNI NIE MAJĄ PRAWA GŁOSU. REMIGIUSZU, ZNASZ SIE NA POLITYCE A NIE ZNASZ DEFINICJI DYKTATURY. I PAMIĘTAJCIE, ŻE POLADY GŁOSOWALI NA PIS, BO CHCIELI BY WPROWADZIŁ SWÓJ PROGRAM WYBORCZY W ŻYCIE.
eMeVide Powie mi ktoś co to za muzyka? BŁAGAM
dorota koni O ja cię kręcę.... ale cóż... widziałem głupsze gadki np. jedzenie cukierków z zagranicy np. polish girl tries Japanese candy (siedzi baba i je cukierki) sto miliardów, zyliardów wyświetleń.
Mitch Roc Trójpodział władzy nie ma nic wspólnego z dekoracją. Sędziowie są u nas niewybieralni. Na tej podstawie możemy powiedzieć, że wszystkie instytucje sądowe są hamulcem dla demokracji.
Mitch Roc Demokracja jest najgorszą formą rządu - jest fikcją stworzoną przez rząd, by skłonić ludzi do posłuszeństwa. Tak naprawdę władzę posiada wąska grupa ludzi, którzy rządzą i wprowadzają prawa nie licząc się z tym czy są one korzystne da kraju i ludzi którzy ich wybrali.
W demokracji rząd, to taki wybierany zarządca gospodarstwa PGR, w porównaniu do monarchii, gdzie król jest gospodarzem na swoim. Zgadnijcie komu będzie bardziej zależało na rozwoju gospodarstwa?
Demokracja cierpi także z powodu braku kompetencji. Dotyczy to szczególnie jej bezpośrednich form. W referendach wypowiadają się ludzie o sprawach leżących poza zasięgiem ich kompetencji.
Demokracja prowadzi do partyjniactwa, a to sprzyja podziałowi narodu.
MrSanakt Wątróbka z cebulą.
HitPro ten ignorant wypowiada się na tematy na które nie ma całkowicie żadnego pojęcia
Stary Karczma Czy to koniec demokracji? Tak jak mówisz, być może historia kiedyś da odpowiedź twierdzącą ale czy demokracja na pewno jest czymś dobrym? Jeśli mamy 10 naukowców i debatują nad dwoma podejściami różnymi do zagadnienia/badania a mogą wybrać tylko jedno wyjście to w tej kwestii demokracja może być czymś dobrym. Jednak jeśli mamy salę 99 studentów z jednym wykładowcą i na początku semestru pada propozycja aby demokratycznie wybrać czy robimy na końcu egzamin czy wszyscy dostają 3 bez egzaminu - to w tym wypadku demokratyczne rozwiązanie tej kwestii nie byłoby zbyt dobre. Z pewnością wynik byłby inny niż 99/1 jednak demokratycznie wygrałoby lenistwo nad ambicją i jeśli byłyby to studia medyczne to biada nam. Chyba każdy dostrzega różnicę w podanych przykładach.
Osobiście mam duże wątpliwości czy zasługujemy na demokrację, bo co będzie jeśli w następnych wyborach ktoś zaproponuje 1000+, a w jeszcze następnych 2000+? Czy ludzie, którzy nie robią nic poza bezmyślnym wlepianiem się w TV są w stanie dostrzec i zrozumieć mechanizmy ekonomiczne aby sprawnie ocenić jakie skutki przyniosą takie propozycje (albo czy są w ogóle realne)?
Swoją drogą ten nasz system wyborczy to też śmiech na sali, PiS ciągle argumentuje, że społeczeństwo ich wybrało, że mają większość ale przecież dostali tylko 37,58% - co to za większość? Mało tego - jeśli założymy, że ci którzy nie oddali głosu na nikogo zrobili to, ponieważ nie było godnego kandydata którego mogli poprzeć (czyli także nie popierają PiSu) to PiS ma demokratyczny mandat z większością zdobywając zaledwie 18,65% poparcia. Dziękuję za takie rozwiązania, wolę mądry autorytaryzm niż głupią demokrację.
przemol8 Rock, a jak odniesiesz się do faktu, że w trójpodziale zwierzchnikiem rządu (czyli władzy wykonawczej) jest wybierany polityk reprezentujący partię, która wygrała wybory do władzy ustawodawczej. Czy wg "trójpodział władzy" tak powinien wyglądać? Bo wg wielu to zwykła mrzonka.
WuZeTi huj ci w dupe pedale
Smerfiaczek19 Sexdziwerka i pijak magicoś to jest dno internetu a młodzi ich oglądają z nudów głupoty albo dla hejtu jeśli biorą z nich przykład to chyba robię się już stary
Hannibal Kanib Ludzie powinni mieć świadomość, że dotychczas sądy były poza jakąkolwiek kontrolą Polaków. Niech tam nawet wybieralny w wyborach minister ich ustawia na stołkach; lepsze to niż żeby się sami rządzili; bo sami pokazali już jak się rządzą, lustrują itd...
Co do mediów kibicuję Rządowi, bo niestety IV władza w Polsce należy w większości do kapitału zagranicznego i raczej nie służy polskim interesom.
A co do mediów jak YT albo Facebook to administracja tych portali kontroluje co jest właściwe a co nie; poglądy lewicowo-liberalne na przykład są "słuszniejsze" od prawicowych. Albo jak ktoś coś złego powie o migrantach, to uderzą go po kieszeni albo zablokują... Polski Rząd ma w sumie taki sam rozum jak "rządy YT czy Facebooka"; ni lepszy ni gorszy...
DuQ W ogóle to przecinka nie powinno być w tytule.
Ada Pieńkows Polska jest krajem, w którym rozporządzenia ministra są traktowane na równi z aktami prawnymi, jaki niby to jest III podział władzy?
kelly kel UE coś powiedziało a ludzie łykają to jak pelikany i powtarzają to bez jakiego kolwiek zastanowienia się... Jakim cudem ktoś w dodatku UE może tak za przeproszeniem pierdolić bez sensu mówią tak bo nie przyjęliśmy imigrantów na co sami większość obywateli głosowała a rząd też został demokratycznie wybrany i nasza demokracja nie jest zagrożona. W naszym kraju nie jest również zagrożona wolność słowa, dowód? każdy ma prawo do wolności słowa nikt go za to nie skrzywdzi w dodatku w naszym kraju takich kodziarzy którym powinniśmy trochę przymknąć pyski to nie robimy tego szanujemy tych ludzi i rozumiemy że mają inne poglądy albo w internecie nie zostaniesz ukarany za wyrażenie swoich nawet najbardziej kontrowersyjnych poglądów co najwyżej lewacki youtube wyłączy ci zarabianie i twój film nie będzie miał zasięgu... odezwali się wielcy zwolennicy wolności słowa:
- w Hiszpanii pałkowanie Katalończyków którzy chcieli niepodległości i mieli sprzeczne poglądy z władzą nazwiecie wolnością słowa? Kiedy u nas na Śląsku coś podobnego miało miejsce to nikt tym ludziom nic nie robił
- W Niemczech zakaz powiedzenie czegoś złego często prawdy o imigrantach nazwiecie wolnością słowa?
- We Francji zakaz noszenia krzyży i mówienia o chrześcijańswie bo urazisz muzułmańskich uchodźców nazwiecie wolnością słowa i wyrażania poglądów?
A więc niech się zamkną i zajmą swoimi państwami bo już widocznie nie wiedzą co mają robić i desperacko próbują zrzucić winę na inny kraj żeby ukryć swoje wady...
Michał W-s Zrzuć trochę kilogramów !