Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Most Ramy - jedna z najstarszych pozostałości dawnych dziejów

Inne Medium
  • 4 dni temu
  • 03:02
  • 61
Gdy, były dyrektor Służby Geologicznej Indii uważa, że znalazł ostateczny dowód na to, że liczący 1,7 miliona lat Most Ramy zlokalizowany u wybrzeży Indii i Cejlonu wskazuje na istnienie inteligentnej cywilizacji funkcjonującej miliony lat temu zdecydowanie warto jest się temu przyjrzeć. Oczywiście, takie twierdzenia stoją w zupełnej sprzeczności z oficjalną wersją historii, ale w dzisiejszym świecie dotyczy to chyba wszystkich przełomowych odkryć.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LINK DO PATRONAITA:
https://patronite.pl/InneMedium

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH:

http://innemedium.pl/wiadomosc/most-ramy-jedna-z-najstarszych-pozostalosci-dawnych-dziejow

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
SOCIAL MEDIA:

Facebook główny: https://www.facebook.com/innemedium/
Facebook kontaktowy : https://www.facebook.com/InneMediumYT/
Twitter: https://twitter.com/inneMedium
Snapchat: https://www.snapchat.com/add/innemedium

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

MUZYKA:

Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100251
Wykonawca: http://incompetech.com/
Komentarze:
AstroĆpun codziennie rama codziennie rośnij
Robert Kowalski jebanute jebanuszki
Michal Maciak Propsuje tego ytbera, mowi prawde przynajmniej, a nie wpaja Neodarwinistyczne i darwinistyczne bzdury, poza tym, sam fakt ze takie znaleziska jak np, mikrospirale na Uralu, czy rydwany na dnie Morza Czerwonego są uznawane za fałszywe bez powodu a ich odkrywców za szaleńców, daje do myślenia, jeszcze raz pripsy dla InneMedium :-)
Andrzej Lisiecki rama albo most
Zab Son czekam na jakiś dłuższy odcinek od dłuższego czasu
Maja Olesiak Ludzie są okropni. Wszystko niszczą bez zastanowienia się. A co jeśli to jest most zbudowany przez Boga?
Ver Di ale ciekawe !
bitpea tishroo To by kurfa było na całym świecie uważane jako 8 cud świata gdyby tam głazy były i mówiło by się o tym jak o piramidach czy o murze chiskim a tu tylko na inne medium. Przypadek? Watpie.
Oliwier Zimowski Czy tylko mi sie zdaje że inne medium spadają suby ?
byk-LBN Lublin trzymaj się ramy to się nie posramy:-)
Astral Traveler Maszerujmy ramię w ramię
Ku Słońcu świata nowego
Zbudujemy nowy most
Imienia przewodniczącego

"Wolność" K. Staszewski
Adam Łuczak Ja żadnego mostu nie budowałem
Nemb pierwszy
Forester świat cały czas zaskakuje
2437MT a Karol Wojtyła pocałował koran, który mówi ze Jezus nie został ukrzyzowany i nie zmartwychwstał i ze nie jest SYNEM BOŻYM, Benedykt 16 i Franciszek modlili sie w meczecie. Watykan to wróg chrzescijanstwa - papiestwo zamordowało Williama Tyndale'a i wielu innych ______ Google : " Judaszowe pocałunki Watykanu z islamem "
.......... Google : " athanasia chrześcijanie będą mieć nowe niezniszczalne ciała "
S1mple kurwa widzialem ufo wczoraj ale nie maiem jak nagrac zapierdalalo miedzy chmurami ktore byly daleko w chuj a ze samalot byl kolo tego to moglem porownac ze szybkosc tego czego byla kurwa z 10 razy wieksza,a potem schowalo sie za chmura i po 15 minutach stania na czatach zrezygnowalem