Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Rower - Radio Demland 17.07.2017

Dem3000
  • 4 dni temu
  • 01:17
  • 54
Dem kupił sobie w lipcu w końcu rower! Z tej okazji opowiada na wstępie swoją rowerową historię, a potem biorą się do roboty dzwoniący. W tym odcinku dzwoni sporo dziewcząt, od których dowiecie się (między innymi) ile kosztuje wynajęcie roweru na Grenlandii i czy można jeździć bicyklem po zamku.

Muzyka w audycji: Admiral Bob - Put the Needle Down oraz Sunrise (Creative Commons)

Radio Demland to cotygodniowy program, który tworzymy razem. Wy dzwonicie na Skype, tworzycie segmenty, wykonujecie dżingle i podrzucacie utwory swoje lub swoich zespołów, a ja to próbuję jakoś skleić w całość, po czym wrzucam jako podcast w internet. RD jest dostępne w Apple Podcasts i każdej innej apce podcastowej.
Komentarze:
Road To 1000 Subscribers Without Videos Nie dało się mniejszej kamery dac?
Janusz Smoła Tylko weź sensownie zabezpieczaj ten rower. Nie przypinaj go za koło, bo kiedyś wrócisz i będzie tylko koło na Ciebie czekać.
Bankaj - Człowiek Porażka Dem, zawiodłem się na Tobie.
Fafa Rafal Dem słucham, i się z Tobą utożsamiam że hoho, ja akurat miałem taką akcję, że też nie jeździłem rowerem całe życie po traumie z dzieciństwa. A jak miałem 17 lat byłem świnka grubasek i postanowiłem się schuść. Poszedłem biegać, nie dało się i byłem taki zdeterminowany, że sobie pomyślałem, się mniej umęczę na tym rowerze głupim. I wziąłem starego górala co mój Ojciec gdzieś wykombinował i stał w szajerku. I beng, poszedłem jeździć, a później pojechałem. I schudłem zacząłem biegać i się zrobiłem fit elegancki chłopak. Teraz popierdykam rowerem wszędzie i super. Polecajka!
FnT Ale pocieszna audycja! Sprawiałeś wrażenie miłej osoby i to pewnie odstraszyło twardoskórnych mężczyzn!
OKULARNIK X Witam tu brat niejakiej Zofii
Jestem cały i zdrowy nikt mnie ze skory nie obdarł
A za krzyki przepraszam (grałem w terrarie i mnie jakaś mrówka biła a potem było ich tylko więcej)
Pozdrawiam serdecznie
Brat niejakiej Zofii
indikom Może nie dzwonią, bo za dużo szydery. Młodzi cię po ludzku lubią. Wg mnie nie zasłużyli na na taki dystans.
Mateusz Durczak co za cebularz ten od marka kondrata
niesztuka Szkoda, że nie załapałam się dzisiaj. Miałabym swoją dość zabawną historię do opowiedzenia o tym jak moja przejażdżka rowerem skończyła się tym, że z jednej strony przyjechała do mnie straż pożarna na sygnale, a z drugiej pogotowie. Ech...