True Beauty is Internal - Od demona do bogini | Makijaż festiwalowy z Golden Rose | Jak wyszło?


Pamiętajcie o zostawieniu łapki w górę pod filmem i o subskrypcji! ❤️

Najlepsze komentarze:

True Be... Witajcie! <3 Dzisiejszy film powstał we współpracy z marką Golden Rose :) Zajrzyjcie także na instagrama GR, aby wziąć udział w konkursie :)!
E&N... Nie rozumiem ludzi, który mają pretensje do vlogerek o to, że film jest sponsorowany. To jest ich praca a przecież muszą mieć pieniądze aby nagrać dla was
filmik. Poza tym GR ma bardzo dobre kosmetyki, więc nie dziwmy się, że wszyscy je chwalą. Ja robiłabym to samo.
Anna PI... Boże a Wy ludzie zachowujecie się tak jakby wam ubyło z tego tytułu że Ada chwali markę. Wypowiadacie się wulgarnie typu chujowy ten makijaż itp. A ciekawe czy jedna z drugą zrobiłaby lepszy makijaż festiwalowy jak jesteście wszyscy tacy mocni to pokażcie na co was stać. I myślę tak gdyby jakaś firma dała tym osobą najbardziej wulgarnym za darmo kosmetyki i zaproponowałaby zapłatę za reklamę to byście weszli w dupę bez mydła. Jak wam się nie podoba to nie musicie oglądać proste.. Albo te swoje płytkie wypociny zostawcie dla siebie. Ada nie przejmuj się makijaż świetnie wyszedł fakt że bez tych kropek byłoby lepiej. Ale to było wyzwanie w końcu :) ;) Jak dla mnie ok :)
Ewa Gry... 4:04 kotek :P
Kinga O... Adrianna lubie cie bardzo ale te sztuczne rzesy ci nie pasuja
Anniczk... 15 fps ? ?? Wiem rok ?
Zo Sia... 15 FPDS??? Chyba SPF :P
Aneta H... Wyglądałaś jak jakiś jeleń i to nie w tym dobrym sensie
Weronik... Piękne
Basilic... z tymi rzesami wygladasz sztucznie i karynowato


Ola Sta... Bardo Cię lubię oglądam twoje odcinki i wogule... Ale prawda jest taka że jakby ci za to nie zapłacili to byś tak dobrze nie mówiła o tych kosmetykach?
Kinia L... Nie wiem czy tylko mi się nie podoba. Ale dla tych, którym się podoba, i chcą go odtworzyć Dusia fajnie wszystko wytłumaczyła?
Patrycj... Niezbyt ładny ten makijaż?
Ivve iv... No naprawdę nie umiesz się malować... I ta reklama kosmetyków.. Która też Ci nie wyszła
Justyna... nie za dobrze wyglądałaś po tym konturowniu :|
Anna An... Dusiu Kocham cię
Marceli... Mi się baedzo podoba ten makijaż ?
Weronik... Załwarzyłam że masz piękne naturalne żęsy
alicja ... Masz twarz jak kartofel xd kosmetyki super ale nie dla osoby która nie potrafi się malować
Lena Ma... Ludzie... Połowa komentarzy to " ostatnio w filmiku mówiłaś że nie lubisz lasek które się sprzedają" albo " makijaż do dupy" firmy kosmetyczne chcą w taki sposób się wybić. Połowa vlogerek lub kanałów o makijażu tak robi się nie czepiajcie się! Adrianna jeszcze tego nie ukrywa bo mówiła że film sponsorowany!! Boże... ??????????? dodatkowo jaki sens miał by film sponsorowany gdyby Adrianna mówiła że te kosmetyki są złe? taki film ma wybić firmę a nie ją pogrążyć.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCWoot1x_j6CgjZv9NY9upRQ