Inne Medium - Nowe fakty dotyczące tankowania UFO ze Słońca w 2012 roku


11 marca 2012 roku internet zawrzał, gdy pojawiła się informacja zgodnie z która w koronie Słońca zarejestrowano olbrzymią sferę, która zdawała się zbierać energię z naszej dziennej gwiazdy. Jednak po co odkopywać te sprawę po tylu latach? Otóż jak się okazuje, sfer było więcej, co najmniej o jedną więcej. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: https://patronite.pl/InneMedium ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH:...

Najlepsze komentarze:

WryShow... Ufo wielkości Jowisza, coś przeogromnego z naszego punktu widzenia. Ale pomyśleć, że i Jowisz i Słonce w skali obiektów w dalszym kosmosie są bardzo małymi obiektami. Nawet nie są chyba ziarnkiem piasku. W kosmosie może się dużo dziać, jeśli chodzi o wielkości. Bo, skoro hipotetycznie budują sobie takie statki i antygrawitacja, poruszanie się po kosmosie itd... To oni mogą budować inne rzeczy, o których nawet nam się nie śniło. Dopiero wtedy widać jacy Ziemianie ze swoją ziemią i komórkami są mali. Działają poza czasem i przestrzenią? Są jakby na zewnątrz tego wszystkiego. Cos jakby Ci, którzy to wszystko tworzą. "Producenci"
Konrad5... Niedługo to ufo wypije nam to całe słońce :(
ToMi Ha... Trzeba dziadów pogonic. Nie ma darmowego tankowania z naszego slonca, kradną dziady paliwo, a u nas teraz zima jak wuj!! :D
Wojciec... No bo po co komu się przejmować skalą, masą, grawitacją, orbitowaniem, przeciążeniami itd. przecież DOKŁADNIE widać bąbel z czymś wystającym. Sobie powymyślali jakieś prawa fizyki, żeby nas oszukiwać!
Mynamei... Dużo się dzieje, ale gdyby powiedzieli prawdę zniknęła by cała cywilizacja jako bezsensowna wobec ogromu i potęgi innych ras inteligentnych egzystujących w przestrzeni kosmicznej. Na Ziemi odwraca się więc wszelką uwagę od patrzenia w gwiazdy i badania kosmosu. Opowiada się ludziom bajki i powoduje wszelkie możliwe konflikty i zawieruchy aby tylko nie myśleli co jest poza Ziemią.
extrasu... Obcy obcy sam jesteś obcy!
Perez R... i potem kurwa lata nie ma bo słońce słabo daje
jebać ufo
Rebel W... O w kurwę!!! 2:00
Taka byla moja reakcja jak zobaczylem jak ten czarny bąbel się odlacza od Slonca. Wow.
eve b... dla mnie to ściema, jakie ufo , jacy kosmici , w dyńkę się puknijcie
KamiLeK... Raczej na ufo to nie wygląda czyli!


Abcde Z... Po pierwsze, te obiekty musiały by być ogromne patrząc na krzywiznę słońca i nikt ich nie zauważył przez teleskop? Druga rzecz, czy podczas wyrzutów plazmy nie powstają jakieś zakrzywienia jej ruchu? Materia zostaje wyrzucona, ale może ruch obrotowy słońca i grawitacja powoduje wiry. Na Ziemi przecież mamy pasaty, one są wywołane prze ruch wokół własnej osi. Może zjawisko powstaje także na słońcu, ale wygląda inaczej ze względu na rodzaj materii. Podejrzewam, że to co naturalnego, ale po prostu udało się zaobserwować w końcu.
Feldmar... To byli Lechici!
Jola K... a czwarty anioł wylał swą czaszę na słonce i dana mu została moc palenie ludzi żarem ,i ludzie zostali dotknięci żarem a nie odwrócili się od swoich grzechów tylko bluźnili Bogu ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,naukowcy alarmują ocieplenie przyspieszyło
TheKamw... No i co z tego, że tankują? My tankujemy na stacji paliw, a oni na Słońcu...
Olgierd... A moze ktoś zaczą robić małe czarne dziury
SkyLand... Ciekawe jakie mają ceny na tej słonecznej stacji benzynowej
Konrad ... Jak potężnych rozmiarów musiałyby być te statki.. wielkości planety ?
andrzej... Ludzie też korzystają z energii słonecznej jako paliwa jakby nie patrzeć
byk-LBN... wystawić im fakture z wat.xd
Prawy C... Ogólnie to jakiego rozmiaru musiało by być to tak zwane UFO?! Przecież po tych filmikach widać że ma wielkość "może Jowisza" bo nasza gwiazda to jebitny skurwiel wiec kto by zrobil tak wielkie UFO o wielkości conajmniej Jowisza ? Nasza ziemia spokojnie mieści sie w protuberancji slonecznej z mega odstępami od jej granic. Wiec jaki kosmita by zbudowal tak ogromny statek ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q