YouTube - VIPowski HOTEL i RANNY OFICER! - SWAT 4


VIPowski HOTEL i RANNY OFICER! - SWAT 4 SWAT 4 to gra stosunkowo stara bo wydana w 2005 roku. Developerzy zafundowali nam taktyczną strzelaninę akcji FPS, która łączy w sobie wiele cech, których czasami brakuje Nam we współczesnych FPSach - nastawienie na współpracę, wymóg myślenia i dostosowywania się do danej sytuacji i nieskrępowaną przyjemność płynącą z rozgrywki. Oczywiście SWAT 4 nie każdemu się spodoba z uwagi na dosyć leciwą grafikę jednak mimo to potrafi zafundować Nam doznania, których mi osobiście czasami brakuje. Facebook - https://www.facebook.com/KromkaChleba90 Oficjalny TeamSpeak - Otavi.pl - Wpadnij i pogadaj z Nami :) Klan na PS4 - http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/platoons/view/6201713508669411084/ Klan na...

Najlepsze komentarze:

tomaszb... jest ktoś chętny do gry?
KM? 03... Gra mojego dzieciństwa i nadal w nią gram
Tom Gam... Take you down bitch
Vicci... Gdzie mogę kupić SWAT4?
Cichoci... Widzę gra taktyczna.Przeciwnicy po wystrzale dostają jakieś padaczki,kręcą się jak licznik od wody Po strzale w nich absolutnie nic to na nich nie robi, o co tu chodzi ???.Bez płciowe dialogi Police Drop your Weapons ! bez uczucia emocji i dramaturgii jakby nic się nie działo.AI oczywiście fatalne przykład 3:14 gdzie ewidentnie widać jaki poziom prezentują to pozostawiam bez komentarza.Rainbow Six Siege jest o wiele lepsze od tej sraki zglichowanej i zbugowanej do rangi sztuki.Lewitujące ciała kolejny przykład 9:04 Postacie wyglądają jak żule z pod biedronki oczekujące na przecenę jaboli.
Qusher... rip Swat4 [*]
Heszke ... ruchales kiedys ?
Heszke ... ale ryj zjebany
Mateusz... Zarąbista seria
zxcvb93... Taktyczny Kromek <3 :3


Simiti... playerunknown's battlegrounds
wygraj samym pistoletem
Crimina... ZappNasz mnie z tymi paniami
Tomlins... Police! DROP YOUR WEAPONS! Powiedziałem, puść jom!
bartek9... na jakiej wersji gracie w swata? Można dołączyć do was?
Dawid... Skąd mogę pobrać za darmo swata 4? Kiedyś grałem w to i fajnie byłoby wrócić :D
tym555... Dodasz nowy pluton do bf 1 bo chciałem dołączyć a wszystko jest pełne
?ukasz ... bardzo fajny wstęp
HEJTER... Chujowa ta gra jakaś zgliczowana :/
ARTILLE... Kromka, wiem że jest małe prawdopodobieństwo że zobaczysz ten komentarz bo późno go dodaję, ale co z serią escape from tarkov?
Yosif B... Zawsze jak sie zjaram lubię to oglądać xD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCS6BwVOcZhT6YNcVC3Y0xig