wideoprezentacje - Oprawa Legii - DUMA!


►Codziennie przeglądaj artykuły NA ► http://wtemacie24.pl ► Darowizny na działalność ► ► Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu)► : 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 ►Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu)► : https://www.paypal.me/AtorOficjal Kontakt biznesowy: [email protected]

Najlepsze komentarze:

ewa url... Panie Krzysztofie dziekuje Panu ,że Pan opowiedział o łapankach Polaków na ulicach w ten sposób mojej mamy bracia zostali wywiezieni do Niemiec a gdy uciekali zostali zabici o tak po prostu
Lady Ti... Ator, to był holokaust. Holokaust! To słowo nie jest zarezerwowane wyłącznie dla Żydów.
KESYL1... można się mścić pokojowo. Nie kupujcie nic od Niemców. To Germance poczują.
Jarek W... Niemcy to zwykli bandyci którzy nie płacą za swoje zbrodnie! Piąta kolumna niemiecka znów chce strzelać do Polaków w plecy jak ojciec Tuska w 1939r!
rico198... Bardzo dobry film,dokładnie piłka powinna łączyć ,nie bijmy się wzajemnie.Nie interesuję się wcale piłką ,ale za to co zrobili legioniści koniecznie muszę kupić choć szalik aby ich wesprzeć.Dziękuję legioniści pokazaliście klase
Mahit K... Bardzo Dobrze Pan mówi! Najgorsze jest to że społeczeństwo jest oglupiane przez media. Cieszę się że w intercie chociaż można rzetelności posłuchać :-)
Dawid L... Kds
Krzyszt... Dlaczego nie mówisz z nazwiska o tych folksdojczach niech jadą do siebie że im gęba nie odpadła za przprosiny.
Szymon ... jebać górnik
Lottie ... ❤️


Ashley ... popieram inicjatywe odkłamywania historii
fiorehe... Tym, którzy przepraszają Niemców, lub uważają, że dotacje są ważniejsze niż prawda, należałoby napluć w twarz i wskazać najbliższą drogę do zachodniej granicy, trochę samoopalacza i Niemcy przyjmą ich jak swoich.
she s... Masz plusa u mnie. Piłka powinna łączyć, nie dzielić. Przykład Kraków i drużyny w Krakowie.
projekt... Kaci wstydzą się ze swej przeszłości, więc zamiast zmieniać przeszłość trzeba zapobiec kolejnym błędom, ale Niemcy wybitnie nie uczą się na swych błędach. Hańba im, że prześladują ofiarę własnej zbrodni na oczach całej UE. tak to interpretuję. Sady nie są niezależne - one są niemieckie.
Monster... kds!
Wiez4... Panie Krzysztofie, z Polonią jest ten problem, że ma bipolarny ruch kibicowski.
Część kibiców przedstawia wartości prawicowe, ale swojego czasu - jeszcze zanim ITI przejęło Legię - środowiska lewackie, organizowały się wokół Polonii jako sposób manifestowania niechęci do "dresiarskiej Legii". Dodając do tego historię antagonizmów - na tle tk politycznym, jak i społecznym, trudno oczekiwać od kibiców wzajemnej miłości.
I tak jest dobrze, bo w Wawie przynajmniej nie dźgają się nożami - jak bywało w Krakowie.
Silhan ... Mowa nienawiści, chcecie, to blokujcie/banujcie... Pojedynczy niemcy z pewnością są w porządku (za czasów dochodzenia NSDAP większość takich wymordowano), ale naród niemiecki to są pluskwy, które trzeba zgniatać, to największe ścierwo tego świata, tak dzisiaj jak i kiedyś. Magneto z Czterech Pancernych miał racje, trzeba było strzelać i wybić ilu się dało w 44/45, teraz jest już za późno...
- Zmors... 7:16 "powinnismy byc przede wszystkim durnymi Polakami" - cos Ci sie Ator przejezyczylo chyba;)
Slawek ... Co to za matoly co daja lape w dół co wam sie nie podoba konkrety
Grzegor... Proponuję obejrzeć albo i przeczytać pana Zychowicza.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g