Castorama Polska - RAZEM DAMY RADĘ! - STOJAK NA ZIOŁA PIOTR OGIŃSKI]


Weź udział w Castorama Tour: https://www.facebook.com/events/141537793062720/ Więcej na temat Castorama Tour: http://20latrazem.castorama.pl/ Gazetka promocyjna: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT Cześć, jakiś czas temu zgłosił się do nas ze swoim problemem kolejny gość - Piotrek Ogiński. Jesteście ciekawi, co wspólnie z nim przygotowaliśmy? Sprawdźcie dzisiejszy film!

Najlepsze komentarze:

kierowc... Ad bunio kiedy???????????
Mr. Mar... Gdzie okulary? I jak się tnie wpoprzek włókien to sie używa uciosarki, którą zresztą widać w tle. Jest zasada: na stołówce zawsze przykładać drewno do przykładnicy dłuższym brzegiem.
Kamil S... Ale stojak stoi a nie wisi
Rykowis... Zrobicie odcinek z nami? czy tylko z popularnymi Jutuberami robicie?
jeśli tak to prosze o 100 000 subów chce wystąpić u nich :)
Neodinn... o kim mowa ? o przeżytku youtube , który zapomniał o widzach ;)
Neodinn... po co drzesz te gębe klamer
Francis... Zróbcie film z Dymitrem, ale bez Klamera.
Daniel ... Zróbcie film o tym jak zdemontować i wyczyścić głowicę baterii łazienkowej lub kuchennej :) Przyda się to innym jakby im kran ciężko chodził bo szkoda kupować nową głowicę :)
kierowc... Ad Bustera !!!!! chce !!!!
Keksiu... Ciekawe, najpierw miał problem gdzie ustawić zioła a teraz będzie miał problem jak ściągnąć te zioła z góry, może zrobicie odcinek 2.0 w którym wykonacie drabinę?


mikosam... Takie zioła pędzone są hydroponicznie, lepszym rozwiązaniem byłoby wsadzenie doniczek z ziołami do słoików i podlewanie dwa razy dziennie do 1/4 wysokości doniczki. W innym przypadku najczęściej szybko usychają albo gniją :(. PS. W takim układzie łatwiej i szybciej jest wymienić roślinki przy zużyciu :D
PAKOakw... Fajny pomysł też mam problem z dużą ilością ziół więc lecę działać do swojego warsztatu. hehe znalazłem się na Castorama Polska dzięki Piotrowi i montażystom :P. Pozdro
Sharinh... klamer najebanym prowadzić odcinek to wstyd, ale używać piły to już odwaga
karol r... Piotruś strasznie spięty ale tak to okey ;p
Theshow... 5:53 XDDDDDDDDDDD
- Theox... Ja pie..... Masakra, co to kur.... jest>>>???
Books o... Dobry odcinek
Jacek W... Ale kapa daremne
Anna M... Piotrek, więcej Bazylii :-)
Darth V... kto jeszcze bierze ołówków z castoramy ile wlezie?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCspupHRz2U_e6RE3VDYy41w