MKRR3 - OMÓWIENIE KART Rycerze Mroźnego Tronu #6 - Hearthstone Info


➜ SUBSKRYBUJ ▰ http://bit.ly/MKR_SUB ➜ NAJTAŃSZE GRY ▰ https://www.g2a.com/r/mkrr3 (z kodem MKR 3% cashbacku) ➜ SERWER CURSE ▰ https://www.curse.com/mkrr3 ➜ STREAM ▰ http://www.twitch.tv/mkrr3 ➜ FANPAGE▰ http://www.facebook.com/mkrr3 ➜ INSTAGRAM▰ https://www.instagram.com/mkrr3hs/ ➜ GRUPA FACEBOOK ▰ https://www.facebook.com/groups/433426896814897/ Hearthstone to logiczna gra karciana. Oparta na modelu free to play z systemem mikropłatności, a głównym elementem rozgrywki są pojedynki online przeciwko innym osobom. Twórcami gry jest studio Blizzard Entertainment, autorzy wielu wielkich hitów, jak choćby serie Diablo, StarCraft, Warcraft i World of Warcraft!

Najlepsze komentarze:

Ra ?u... Jeżeli dobrze rozumiem to Roll the Bones będzie się zagrywać gdy dobierzemy deathrattla i będzie tym samym mogło aktywować efekt mana addict po kilka razy, więc jakby pokombinować to by się dało zrobić combo deck na deathrattle i mana addict. Nie wiem czy by to zadziałało ale brzmi to dość ciekawie...
SKRTT... W deckach rogala nie było karty za 9 która coś daje? Hmm, malygos?
Maks Sz... jak grać nową Vallerą:
- 9 tura zagrywasz tą kartę
- 10 tura zagrywasz N'Zotha
- 11 tura zagrywasz N'Zotha
- 12 tura zagrywasz N'Zotha
- 13 tura zagrywasz N'Zotha
- 14 tura twój przeciwnik się poddaje
TheExil... Co do Valeery to nie do końca boli nas to że jest wolna, bo nam nic nie grozi, możemy ją spokojnie zagrywać nawet na nasz pusty stół a kreatury oponenta możemy wyczyścić vanishem po czym zagrać arcane gianty. I skoro ma to być miracle to nie powinno być problemu żeby od tej 9/10 tury dobrać jednego vanisha i arcane gianta, więc imo brzmi sensownie. Oczywiście nie wiadomo jakie talie będą i wgl jak będzie sobie radzić, ale ludzie pewnie będą z tym kombinować i wcale się nie dziwię bo sam mam ogromną chęć popróbować tej karty
Kacper ... powtarzasz sie i przez to przeciagasz, tu nawet nie chodzi o to ze masz duzo do powiedzenia ... ale ze ta karta na poczatku byla ciekawa i ze trudno ci ja ocenic powiedziales kurwa z 20 razy
Partyk ... Valeera the Hollow w czasie stealth można zniszczyć za pomocą Yogga albo magiczne pociski także każda karta która zadaje bohaterowi automatyczne obrażenia jak np. u Kapłana która wali w portret za 5 dmg kosztuje 2 many.
Darekko... Lilian vos z brzytwopłatkami
?ukasz ... 10:50 już widzę tłumaczenie "nawiedzacz runicznej kuźni" :D
hke zbb... tomb lurker jedno pytanie mateuszu gdzie na karcie napisane jest że dostajesz "TWOJEGO miniona z agonią który umarł w tej grze" bo jakoś tego nie widzę w opisie
Kacpi B... fajnie


HoxleyT... Mati, tam jest dobrze opisane, dostajesz tę kartę "during your turn" właśnie, czyli zniknie na koniec tej tury.
MasterO... Lifesteal działa przed czy po ciosie?
Poszaxd... Malygos + Hero card = + 7/8 dmg :)
Krzyszt... Czy tylko mi się wydaje że Lurker dodaje losowa Agonie ale nie ma.tu napisane że z naszego decku tylko poprostu która zginęła. Czyli przeciwnika Agonie też możemy złapać?
Thomas ... Nie mogę się doczekać odcinka z walki z Lich Kingiem paladynem
TheLich... Liliana vossa nie musisz grać w 4 turze. Możesz zagrać go później aby wymienić zbędne preparation i coiny.
Anio? S... Hero Card Rogue hah juz t widze make the quest rogue cancer again
Maciej ... Sądzę, że Skulking Geist mógłby się przydać na Wild'zie. Nawet często grany jest Secret Pal i Jade Druid. Ewentualnie może jeszcze udupić Evolve Shamana.
Bartek ... Tomb Lurker, do paladyna, który ma tyriona, po tym jak zginie rzucamy 2x Tomb, dodaje nam tyriony i na koniec n'zoth (można dodać jeszcze Kaina) ;)
Margon... Kolejna karta dla Rogue ktora wszyscy mowia ze jest meh a tu nagle surprise. Lilian Voss latwo mozna zgrac razem z razorpetelami badz coinami np od burgle bully. Nawet jak sie wymieni jednego coina na spella to sie oplaca wraz z 4/5 body na boardzie. Sadze ze idealnie sie zgra do miracle rogue.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBuIgX8vrSJ-gV0HABVyrQA