sukces.pl - korporacja a PASYWNY DOCHÓD - Paweł Czerwiński


Rzucił intratny etat w korporacji. Teraz inwestuje z powodzeniem w nieruchomości. Jeden z najlepszych ekspertów na polskim rynku. Dowiedz się, jak on to zrobił. ☞ SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/1ioxYLw ☜ ☞ 300 motywacyjnych trików: http://sukces.pl ☜ _____________________________________________ Facebook https://www.facebook.com/sukcespl Podcast https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904 https://soundcloud.com/sukcespl Email [email protected] Instagram https://www.instagram.com/sukcespl Rusz Dupę - moja książka http://rusz-dupe.pl http://allegro.pl/hit-ksiazka-rusz-dupe-i6899825792.html

Najlepsze komentarze:

sukces.... Paweł podał mi daty spotkań z nim:
NY 17.09 15:30-17:30 Cracovia Manor (196 Main Ave, Wallington New Jersey)

Dublin, Irlandia
20.10, 18:30 w siedzibie Google w Dublinie (Gordon House, Barrow St. Dublin 4)
Blurys... Lajk i oglądamy
M1X 1... ciekawy film
Histori... Tak właśnie robię teraz jak Pan Paweł. Chodzę do pracy, ale po godzinach wieczorami i w weekendy rozkręcam własną firmę i własne projekty :) Jest to bardzo męczące, ale wierze, że w przyszłości mi się to opłaci :)
Andrzej... "Jedziemy 35 na godzine i zwiekszamy do 42" hahahhaa
Lil Kra... Bardzo ciekawy materiał dziękuję :)
witek52... Pan Jacek to dobry człowiek, trzeba doceniać to że dzieli się wiedzą! Pozdrawiam panie Jacku
Andrzej... idziecie na sędziego (emerytura ponad 10 tys) prokuratora, generała, pułkownika, komendanta policji/straży, polityka,. To są przykłady dobrych zawodów dają duży dochód pasywny typu EMERYTURA/STAN SPOCZYNKU w dość młodym wieku np. 40 lat bez płacenia ZUS'u itp. Czyli praca dla firmy POLSKA a emerytury z podatków Polaków. A jak nie udało Wam się to macie pod górę.
Micha? ... Kurcze, obejrzałem z pasją. Byłem na podobnym etapie w życiu i jestem gdzieś na początku tej drogi. Chciałem zostawić ten komentarz, bo idealnie rozumiem to podejście do życia w kwestii dochodu pasywnego...
Adam Wo... Najlepsze pomysły przynosi bieda.Kiedy nie masz kasy w portfelu myślisz sobie gdybym miał tysiąc...coś bym kupił,sprzedał zaczełoby to sie pomnazac...ale kiedy już masz ten tysiąc (przysłowiowy) nie chce Ci sie dupy ruszyc,mózg ospały leni się od myślenia,wystarcza Ci to co masz.Czyli co jest naszym wrogiem? lenistwo! Trzeba zaczac ,probowac i to wcale nie musza byc duze kwoty...kasa ,zacznie sie powiekszac ,satysfakcja zacznie napedzac.


malybmx... bez znajomosci nie masz nic
Nie Pow... spodziewałem sie bardziej pokaźnej ilości informacji.
yahoo23... wszystko fajnie pieknie gdy sie nie trafi na cwaniaków.
wynajem mieszkan długoterminowo jest obarczony sporym ryzykiem
Gdy niema lokatorów trzeba za mieszkanie płacić, A gdy juz sa lokatorzy sa oni objeci ustawa o ochronie lokatorów,
tzn lokator placi za miesiąc pozniej nie placi. I nic nie mozna zrobic (nawet z umowa okazjonalna - w PL prawo jest do dupy).

Mogą narobić długów, zostać bezrobotnym, byc w ciazy, dokonac zniszczeń, irytować sąsiadów itd... nie mozna nikogo wyrzucić za niepłacenie czynszu a w/w jak ciaza czy bezrobocie tez wchodzi w ten zakres.
Odciąć gazu czy pradu tez nie mozna bo to zakłóca mir domowy najemca. Prawo w PL jest posrane i bez karków z miasta najlepiej nie pchac sie w ten biznes.
A jesli wynajem to tylko krótkoterminowo i to w kurortach (większy zysk nawet gdy niema pełnego obłożenia i bez problemów z wyprowadzka lokatorów).
Adam Be... Naprawdę miło posłuchać
Alfred ... JESTESCIE SUPER ..POZDRAWIAM Z DUBLINA.WPADNE NA WASZ WYKŁAD.
Alfred ... JESTEM Z DUBLINA.CH ETNIE WPADNE NA TWÓJ WYKŁAD.
Tomasz ... Jacek, a Tesla kierowales? Jestem ciekawy jak Tobie się podoba samochód takiego typu.
maxmixk... Generalnie wasze wykłady poszerzają wiedzę i horyzonty , są ciekawe i pouczające i generalnie powinny być obowiązkowe dla każdego Polaka na równi z pierwszym elementarzem już w szkole podstawowej . Generalnie milionerów na świecie są miliony i tylko mały procent ujawnia się i dzieli się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem . Dziękuję za przekazywaną wiedzę poprzez YT .
maxmixk... Pasywność to raczej biznes wygoda siedzenie na 4 literach i kasa leci , aż do R.I.P
maxmixk... Jest jeszcze jedno ale , żeby zacząć biznes musisz zdobyć po 1 kapitał . Druga strona medalu jest taka , że mała kasa robi małą kasę , którą mielisz a z kolei duża kasa daje dużo kasę a potężne pieniądze robią potężne pieniądze !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA