yoWANNA - Swiat wg singielki #14 niezbędna cecha w związku


Subujcie, kciukujcie, komentujcie, udostępniajcie :* instagram yowannavlog / jovankamakeupartist snapchat jovankamuartist kanał urodowy https://www.youtube.com/watch?v=mtBx8Pj4QnA

Najlepsze komentarze:

helios... Co to za produkt do piany? :)
Przemys... Cudowna jesteś ale nie wiemy .... no tzn że dziewczyna ma być lojalna wobec kretyna?? Nie wiemy o co poszło. Sorry ja za kretynką ...tzn jak będzie bzdury pierdolić nigdy nie odstanę. Jak będzie mieć rację to będę za nią murem stał. Proste.
WudzWio... Jeśli szukasz montażysty który wstawiałby te szare prostokąty to ja się zgłaszam xDDD
melanie... Lol
Turbo J... ej bym cie brał w łóżku i bym ci zrobił sex oralny
Mieszko... Bezsens.
Lojalność lojalnością, są pewne granice nawet jej, nie ma gorszej cechy niż hipokryzja. To.czy z kimś jesteśmy, kogoś.znamy czy dobrze się z nim dogadujemy, nie ma prawa wplywac na nasze zdanie i opinie. Każdy ma prawo do własnego zdania i wyboru. Powiedziałaś, że związek to coś więcej niż codzienne mówienie sobie jak bardzo się siebie kocha, 100% prawdy związek to nieustanna praca nad samym sobą by starać się być dla kogoś idealnym, a jak mamy się rozwijać w.związku, kiedy każdego dnia ktoś potwierdza każde nasze zdanie? Byłem przez blisko dwa lata w takim związku, było fajnie przez pierwsze pół roku później to już meczarnia, że każde moje zdanie i każde moje poglądy są akceptowane, zero wymiany poglądów czy zero sprzeciwu i własnego zdania. Podsumowując, lojalność jest jak najbardziej dobra cechą, ale powinna kończyć się tam gdzie zaczyna się hipokryzja. Pozdrawiam serdecznie :)
Cukiere... masz snapa ???
profesj... Masz rację, ale teraz to jest wymarła cecha i z biegiem czasu jest coraz gorzej, przykład przytoczony na filmiku jest znakiem obecnych czasów, kiedyś też takie coś bywało ale rzadziej.
lubiezw... bym cie wyruchal
Gamelov... Kiedy pokarzesz Piersi ?


TEN ?MI... skojarze panią z randkę w łóżko
Zetiuch... Jestes na TLC LEL
Maksymi... Na 15,000 zrób odcinek nago
Szy Mu?... Cześć Yowanna mam pytanie czy to nie ty byłaś w tym programie :) ? https://www.youtube.com/watch?v=DSDLdbSuBpI
djsb91... Randka w łóżku odc. 6 polecam :D
Rathana... Nikt nie lubiał prostokątów ale ta piana też nie jest fajna :)
Rathana... Skoro siedzisz w wannie naga to nie rób cenzury :D
AdrianW... Poka Sowe :_;
Frycek ... Cudowna to Ty jesteś. Chciałbym mieć taką mamę. Może nagralibyśmy "First time with my mom"
Giezik... Fajna decha z ciebie ;3
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCg3dQKLuiYa5rMk1-gUFtrg