MissPKproject - IDZIEMY DO ZOO | MISSPKPROJECT

Subskrybuj mój kanał: ... ☆Tutaj jestem☆ INSTAGRAM: SNAPCHAT: MISSPKPROJECT Wywiad o tym jak schudłam, możecie zobaczyć tu: zrzucila 1... WSPÓŁPRACA: ▶Kopiowanie lub rozpowszechnianie filmików oraz innych elementów zawartych na Moim kanale MissPKproject oraz MissBabyProject bez Mojej zgody jest niezgodne z prawem, a co za tym idzie ZABRONIONE!


Najlepsze komentarze:

Basia X... Też tam byłam w miniony weekend z rodzinką i znajomymi. :)
Megii G... Każdemu kto odwiedzi Trójmiasto polecam Zoo w Gdańsku-Oliwie. Piękna lokalizacja i naprawdę w ostatnich latach dużo zmieniło się na lepsze dla zwierząt. Bardzo miły vlog.Pozdrawiam z Gdyni.:)
Kasia G... ale ta Twoja córcia już duża :) a pamiętam jak byłaś z nią w ciąży
Olga T... Uwielbiam Twoje filmiki-kazdy jeden.Dziękuję, że nagrywasz. Mam 35 lat I bardzo mnie inspirujesz.Buziaki.Nagrywaj częściej i więcej :*
Pauli?k... Wrocławskie ZOO za to na przestrzeni ostatnich 5, a może nawet 10 lat przeszło niesamowitą metamorfozę, ale niestety ceny biletów też ją przeszły :/ Pamiętam jak w liceum ze znajomymi w wolnym czasie zamiast siedzieć na ławkach pod blokiem chodziliśmy na spacery do ZOO bo bilet ulgowy kosztował wtedy chyba jakieś 5zł max i spędzaliśmy tam całe dnie :D
SylviaI... Super wycieczka :) Dawno nie byłam w ZOO, ale na pewno będę odwiedzać z synkiem :)
Agniesz... to Twoja starsza córeczka? jaka duża! pozdrowienia
Dominik... ja mam 38 lat I do łódzkiego zoo chodziłam juz jako dziecko. nie zauważyłam od tego czasu zmian. potworne warunki dla tych przesmutnych zwierząt.
nieopodal Łodzi, w Borysewie jest prywatne safari. Inna czasoprzestrzeni. niewyobrażalnie czysto, miejsca dla zwierzaków jest stanowczo więcej niż dla oglądających. wszystko na bardzo dobrym poziomie.
Różnicę można też zauważyć po tym, ze rodzi się tam najwięcej zwierzaków. nawet tych zagrożonych, które w innych polskich zoo głównie wymierają.
Paulina... ?
anula 0... Nasze łódzkie ZOO na przestrzeni ostatnich lat też mało się zmieniło. Próbują coś robić, ale to wciąż kropla w morzu potrzeb. Części zwierząt już nie ma. Co do samych zwierzątek to też mi ich żal, ale dla niektórych z nich ZOO jest miejscem dzięki któremu ich gatunek wciąż istnieje ??
mioomi1... To musiał być miły dzien :)) pozdrowienia
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCIMQhgWmLK8SasrXkIFoIqQ