MissPKproject - JAK SPAKOWAĆ SIĘ NA WAKACJE? POZNAJ NAJLEPSZY SPOSÓB | MISSPKPROJECT


Dziś zapraszam Was na filmik o pakowaniu i organizacji rodzinnych wakacji. Dajcie znać jakie są Wasze triki i porady! Subskrybuj mój kanał: http://www.youtube.com/user/MissPKpro... ☆Tutaj jestem☆ INSTAGRAM: http://instagram.com/misspkproject SNAPCHAT: MISSPKPROJECT Wywiad o tym jak schudłam, możecie zobaczyć tu: http://fitness.wp.pl/20774,zrzucila-1... WSPÓŁPRACA: [email protected] ▶Kopiowanie lub rozpowszechnianie filmików oraz innych elementów zawartych na Moim kanale MissPKproject oraz MissBabyProject bez Mojej zgody jest niezgodne z prawem, a co za tym idzie - ZABRONIONE!

Najlepsze komentarze:

Josnms ... Idealny film bo już w następnym tygodniu wyjazd do Palermo?
ogród ... Prawda jest taka że kobieta musi myśleć o całej rodzinie. Czasem takie przygotowanie mnie wykańcza. Najbardziej lubię spontaniczne wyjazdy z dnia na dzień ?.Kompletnie nie wiedziałam nic o rolowanej metodzie na ciuchy!
tvnpl... Super wideo Paulina :)
gosica ... te ciuchy rolowane to super już wszyscy to polecaja i to chowanie do buta mi się podoba:)
gosica ... po co Ci na afty no bez przesady to lepiej zabierz coś na rozwolnie
Sylwia ... ???
Lost An... Jak się dobrze postarać, to spakowanie całej rodziny do jednej walizki na wakacje zaoszczędzi nam wydatków i za dużo dokumentów nie trzeba. U mnie jednak to nie przejdzie, jestem tak duża, że sama zajmę całą i jeszcze ledwo mnie w niej zamkną ;) i trochę w tym luku bagażowym będzie niebezpiecznie. ;) A tak na poważnie, fajny i przydatny film i tajemnica MissPKproject rozwiązana,. PK oznacza PERFEKCYJNA KOBIETA ;) BUZIAKI
Agna BK... super pomysły
Ania R... Co polecasz przeciw kleszczom ?
SylviaI... Bardzo fajny i przydatny filmik :D


mamma m... Chcemy więcej, czemu tak rzadko i tak krotko? porady fajne i przydatne.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCIMQhgWmLK8SasrXkIFoIqQ