Blogpressportal - Prof. Marek Jan Chodakiewicz - Międzymorze jako element polityki historycznej


Wersja NA ŻYWO: https://youtu.be/qeCjQFC_v3M

Najlepsze komentarze:

Barbara... Czarnogóry nie wolno przyjąć do Intermarium i Three Seas (3C), bo to nie jest cywilizowane państwo skoro trzyma w więzieniu niewinnego zakonnika, za próbę rzekomego podpalenia wioski! On pojechał tam na wycieczkę, poszedł w góry bez mapy i zgubił się. Ich policjantka powiedziała mu żeby rozpalił ognisko to go zobaczą (co za zacofanie, miał komórkę i nie potrafili go zlokalizować...). Wioska była w pobliżu stoku tej góry i powiedział jej, że ogień może sie przenieść w dół, na co ona, że niemożliwe (wszystko jest nagrane!) bo wiatr nie wtę stronę itd. itp. Rozpalił więc ognisko na górze, a wiatr, jak się obawiał, przeniósł się w dół przez suchą trawę w stronę wioski. Nic się nie stało oczywiście, ale oskarżyli go o próbę podpalenia wsi. To świadczy o inteligencji władz Czarnogóry (80% prawosławni i aż 20% islamiści czyli może być antypolonizm z podtekstem religijnym). Polska musi zdecydowanie zareagować. Dzikusów ani nie cywilizowanych w Intermarium nie potrzeba! Jest dość krajów, całe V4, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Bułgaria, Słowenia, Chorwacja. Co do Grecji bo zasiedleniu przez migrantów z Afryki, to bym był ostrożny. BOJKOT CZARNOGÓRY! Ich ważny biznes to turystyka, a Polacy tam dużo kasy zostawiali, więc nie podróżować tam na wczasy czy wycieczki!
1979Kaj... https://www.youtube.com/watch?v=oU2QdKdLpn0
polecam chlopak zrobił świetny i merytoryczny filmik
Bork 75... Po dzisiejszej publikacji na portalu WP, wszystko wskazuje na to, że pan Chodakiewicz to taki samochwała, który przypisuje sobie nieswoje zasługi. Wbrew temu co o nim mówiono a on nie zaprzeczył, nie miał nic wspólnego z przemówieniem Trumpa w Warszawie. Można odnieść wrażenie, że są w Rzeczypospolitej środowiska mówiące o sobie patriotyczne, które jak słyszą "profesor z ameryki" to dostają dzikiego podniecenia i łykają wszystko bezkrytycznie jak pelikany. Jest to wynik dobrych chęci i zakamuflowanych kompleksów wynikających z niskiego poziomu formacji intelektualnej. Polacy przestańcie wreszcie słuchać cwaniaczków z ameryki , bo tym samym podważamy dorobek i osiągnięcia rodzimych Polskich profesorów.
Krzyszt... Dziękuję
MConlin... Świetny gość. Odwala kawał dobrej roboty na rzecz Polski w USA, jak mało kto.
Tom Gol... Bardzo lubię słuchać Chodakiewicza bo fajnie przedstawia on aktualną politykę USA względem Polski. Oczywiście robi to niekoniecznie wprost. W tej chwili USA po powrocie do aktywnej polityki w Europie, stara się wyizolować Niemcy i promować miedzymorze.
Zaczęło się to już pod koniec kadencji Obamy.
Wierzę że Pan Chodakiewicz działa w dobrej wierze, ale realizuje on aktualny plan USA względem Polski. Cały czas powtarza że nie ma certyfikatu bezpieczeństwa, ale do tego co robi nie jest mu on potrzebny. Chwilowe interesy USA pokrywają się z interesami RP, więc Pan Chodakiewicz jest idealnym człowiekiem do tego zadania, CIA zapewne nawet za bardzo nie ingeruje w treść jego wykładów.
Zastanawiam się tylko czy te całe międzymorze nie jest budowane jako bezpieczna baza dla Żydów, którzy już od jakiegoś czasu czasu planują powrót na polskie ziemie. To by też wyjaśniło dlaczego krajom międzymorza tak skutecznie udaje się opierać najazdowi uchodźców-nachodźców. Przyszli "panowie" tych ziemia nie życzą sobie po prostu bałaganu u siebie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtARasmpXUY0Vc87fDrzEyA