Blogpressportal - Przegląd Tygodnia Józefa Orła Klub Ronina - 21.08.2017


Wersja NA ŻYWO: https://youtu.be/PTvaNj9DGSo

Najlepsze komentarze:

S?aw Kl... "ostra kontrola Polskich służb" , nad chińczykami ??Proszę zobaczyć co się dzieje w naszym kraju! To mało realne życzenie.
Edward ... Trzeba się obudzić ,a najlepiej pierdol..... się w łeb.Powszechny relatywizm i oportunizm to autostrada do piekła.Alleluja i do przodu.Kto ma oczy niechaj czyta.Niech żyje Polska.
Thorner... Niestety, ale wyrozumiałość dla uzewnetrznionej podmiotowości Prezydenta zaczyna się kończyć. Ludzie go wybrali, żeby ciężko pracował na rzecz naprawy państwa, a nie po to, aby on sam czuł się usatysfakcjonowany siłą swojego urzędu. Nie będzie tolerancji dla hamowania procesów naprawczych, zwłaszcza kiedy czas jedt ograniczony, że o rozbijaniu jedności obozu nie wspomnę.
Wielkie brawo dla inicjatywy przypomnienia początków powstawania polskiego, nowożytnego sądownictwa, a zwłaszcza osoby to czyniącej...????
tubewig... Propozycja umowy : Wałęsa się przyznaje. ( warunek konieczny ), Duda go ułaskawia, Bolek milknie na zawsze, historycy badają inne tematy, zapanowuje powszechna szczęśliwość. Bo już naprawdę "słuchać hadko" !!!
krisrum... Być może Prezydent uważał, że nie ma innego wyjścia?
Może Naczelnik go widział, jako notariusza, a on nie chciał?
Teraz jednak ruch należy do niego.
Albo zostanie mężem stanu (a następcy są pilnie poszukiwani), albo skończy się na jednej kadencji zawiedzionej nadziei. Zobaczymy...
Mrkrzyh... a w kwestii weta to zupełnie nie zgadzam się że Duda zostanie wybrany na drugą kadencję jeśli uwali reformę sądów - przeciwnie - nawet jeśli PIS by wzywał do jego popierania nikt na niego nie zagłosuje bo Polacy nie znoszą zdrajców a jak ktoś w najważniejszej sprawie zdradza to nic nam po nim
Mrkrzyh... uważam że Duda skonfliktował się bo chciał się skonfliktować - widać było że szuka pretekstu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtARasmpXUY0Vc87fDrzEyA