DraqDras - Mały YouTuber o YouTubie | AudioDras


**Subskrybuj, Komentuj i Udostępniaj Znajomym! :)** ===============Rozwiń opis================ Kliknij "Obserwuj" na Steam! ;) http://tinyurl.com/DraqDrasSteam ========================================= * Kanał DraqDras #Gra: http://tinyurl.com/DraqYTGra * GameLab (ciekawostki z gier): http://tinyurl.com/YouTubeGameLab * Fanpage (GameLab): https://www.facebook.com/GameLabPolska/ * FanPage (DraqDras): https://www.facebook.com/draqdrasyt/ * Gracze Wymiatacze Drasa: https://www.facebook.com/groups/496027243887312/ * SteamGroup: http://steamcommunity.com/groups/DraqDras

Najlepsze komentarze:

Z?y Mac... memigiusz raciaszek inspiruje cały świat
Tomek B... kiedy gry
#edit1 wanda xD
Tomasz ... Nie piszę że fajny materiał ;-)
pozdro Draqu
Jakub N... Poczekaj aż na YT pojawi się nowa moda i podczep się pod nią. Później już z górki będziesz robił filmiki o tym co popularne i myk 10101001266392273 subow. I jaki pouczający content zrobisz. Takie np. Spróbuj się nie zaśpiewać czelendz. Bardzo to rozwija.
ToraCos... W tym problem, że ludzie bardzo lubią dramy.. Stąd ta idea istnieje i się szerzy. Ludzie to kupują, a twórcy dostają pieniążki. Wiadomo, że nie każda drama ma opdłoże czysto pod wyświetlenia, ale jednak na pewno sporo ludzi to wykorzystuje...
Niestety.
milus23... No masz, no - Darek w innej formie i to mi sie podoba, ma ten klimat ten content, jeżeli tak ma to wygladac, to powiem, ze warto było wyczekiwac te dni na ten hmmm, jak to ujales - podcast. Bo jesli chodzi o pogadanke, to naprawde, ok :) Trzymaj sie, chłopie :)
Genera?... Co ty pierdolisz
Popatrz na grgmla który tylko i wyłącznie swoim niesamowitym contentem osiągnął sukces
I sory że 5 lat robisz filmiki i nic z tego nie masz, ale robiłeś najwidoczniej za słabe filmiki (nie licząc recenzji które serio powinny być docenione)
eeXt... Kładę się do łóżka i słucham do podusi 8)
Oskar G... draq pozdro i......??
Squidwa... draq zrób dramę bo może uda ci się coś zmienić a jak nie to może nabijesz suby
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCy5IwF4MuerEDbT_-hpZcFA