domowatv - Chicco Urban - wózek 2w1 z jednej części | review, folding


Mega fajny wózek miejski Chicco Urban, który potrafi się przemienić z wózka spacerowego w głęboki w kilka chwil. Kupisz go tutaj http://bit.ly/2rirPZb od 1299 zł można dokupić też wkładki kolorystyczne!

Najlepsze komentarze:

Anna Ga... fajny film, dobra prezentacja,, troszke za malo jezdzenia tym wózkiem
nie uzywaj tyle razy zwrotu " że tak powiem"
mumy sp... Ja jestem bardzo zadowolona z tego wózka. Polecam
Robert ... Wczoraj w sklepie sprawdziłem ten wózek, żonie się spodobał. Wystarczyła jednak minuta aby czar prysł. Amortyzacja twarda, regulacja rączki to jakiś żart chyba, jakość jak w walizce na kułkach no i te luzy, masakra. Proponuję obejrzeć sobie w Smyku.
foortka... Ja mam pytanie co to za wersja wózka. Moja gondola nie składa się na pół.
gaw k... ja jestem z niego zadowolona. gondola i spacerówka w jednym to mój hit i oszczędność miejsca. wózek miejski. Dobrze się prowadzi, nie jest drogi, nowoczesny design. jedyny minus to przy pełnej gondoli ciężko jest dostać się do 'bagaznika' więc warto dokupić haczyki jeśli często robimy zakupy.
frogitk... Szkoda, że nic nie powiedziałaś na temat właściwości jezdnych... Wózek jest strasznie sztywny, prowadzi się fatalnie, a podbijanie to istna tragedia.
Kasiull... Jestem ciekawa czy mozna dokupić do tego wozka fotelik samochodowy i w razie W wpiąć go na adapterach w stelarz ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCg1LwcCQCl1C6nJe7VCYmFQ