Mikromusic - Mikromusic - Słonecznik Mikromusic w Capitolu]


„Piosenka "Słonecznik" to piosenka o zakochaniu. O motylach w brzuchu, o nieprzespanych nocach, o wiośnie buszującej w duszy i ciele. Pozytywne wibracje i szczęście to podstawa tej piosenki. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko… zakochać się :) „– mówi autorka tekstu i wokalistka Natalia Grosiak Piosenka pochodzi z najnowszego album live „Mikromusic w Capitolu”, nagranego we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol, gdzie wraz z zespołem wystąpił septet smyczkowy pod przewodnictwem Adama Lepki, który specjalnie na tę okazję rozpisał aranżacje na instrumenty smyczkowe. Połączenie fortepianu, smyków oraz akustycznych gitar tworzy niepowtarzalne brzmienie, którego nie można na co dzień usłyszeć na koncertach Mikromusic. Zespół pokazuje...

Najlepsze komentarze:

Bartek ... 2:42 Łukasz ?
Meg Meg... Byłam tam, to była uczta muzyczna :)
RUR70... Jestem zmiażdżony. Przecudo!!!
STASZEK... świetnie brawo za barwę głosu
Mark Fo... Harmonia wszystkich instrumentów,pierwszej klasy artyści i jakość powala na kolana.Pokłon dla gościa który reguluje suwaki bo brzmi to jak studio.
DrMarin... ...tym wykonaniem Mikromusic zniszczyło cały system... po za tym brak komentarza, tak mnie zatkało
Jerzy K... Dzięki za umieszczenie tego kawałka Mikromusic! Jesteście jak wiosna na polskiej scenie muzycznej :)
orkako... O co chodzi z tymi bosymi stopami? To dość nietypowe, żeby nie powiedzieć dziwne. Chodzi o wygodę, jakąś filozofię, czy coś bardziej trywialnego? 
gronek9... MEGA!! Bardzo dobrze, rewelacja!! Piękna harmonia pomiędzy instrumentami, cała ta kombinacja niesamowicie brzmi. Czasami zastanawiam się kto lepszy, Jay Kay ze swoim zespołem czy Wy :)
Niesamowicie Wam wyszedł koncert "w eterze". Coś pięknego. Nie słyszałem jeszcze całego w capitolu. Mam nadzieję, że równie dobry. Tak trzymajcie!! :)
Pozdrowienia z Poznania!!
moogerb... Jest cios!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCwvf1e3iaJGM49FSjl5P90Q