Dredziu - ASG Tv #52 - Moje EDC - Torba Texar Commander | Militarna Polska


!!CZYTAJ ZANIM SPYTASZ !! ▼ SUBUJ !!! ▼ JUST DO IT! ▼ https://goo.gl/azwfyI ▼ Fanpage : https://www.facebook.com/CornholioDredziu?ref=hl ▼TeamSpeak 3 : ionize.pl:60069 Oficjalny Pokój Dredziu ▼Hitbox.tv : http://www.hitbox.tv/DredziuASGTv ▼SurvivalMag : survivalmag.pl ▼HPAirsoft : http://hpairsoft.eu/pl/ ===================================================== Torba EDC Texar Commander dostarczona przez MilitarnaPolska.pl. Serdecznie polecam i daję dużą okejkę! Więcej łącznie ze zdjęciami możecie zobaczyć i przeczytac w mojej recenzji tej torby dla SurvivalMag : http://www.survivalmag.pl/dredziu-asg-tv-recenzuje-torba-texar-commander/ Druga kamera - Nuth.Red (ASGTv Staff) Muzyka w outro : Amaranthe - An...

Najlepsze komentarze:

LORD MA...Dzban to cie splodzil
MrBrzos...Poleci ktoś torbę albo nerkę na jednodniowe wyprawy w las gdzie wejdzie butelka z wodą 1.5l albo 2l , a i torba/nerka musi mieć molle z przodu albo z boku do dopięcia czegoś jeszcze a i z tył tez paski molle aby mogła być dopięta do większego plecaka wisport raccoon45 na dłuższy wypad.
Peter N...Wykończyłem szybko to wątpliwej jakości dzieło. Na dzień dobry złamałem karabinek a potem przy ściąganiu sznurka wyrwałem cały komin od głównej komory. Nawet zapomniałem, że posiadałem kiedyś to coś.
Adrian ...super intro
rowerek...Co ma wspólnego to intro z asg?
Konrad ...jak dużo piwerka w puszkach wejdzie do głównej komory ?
Narussh...Dlaczego jedyny słuszny kolor desert cammo
damcio1...Z cyklu zawartość mojej torebki :) ale filmik jak i wyposażenie naszego naczelnego dzbana jak zawsze zacny. Hail to the king!! :)
Julia K...Fajna recenzja. Tylko, czy po włożeniu tylu rzeczy dalej jest do nich swobodny dostęp w razie czego?
Kacpere...Ej dredziu co mam jeszcze kupić oprócz kamizelki,repliki,kulek xD,okularków,bluzy,koszulki przydadzą mi się rękawiczki?


Dawid S...I ten Ijust2 wystający xDD
Daniel ...zmieści w środku tablet 10"?????
Daniel ...Plus za piwerko w EDC. Szanuję to :-)
Piotr M...Kręcone w parku Chorzowskim? :)
MATRIX7...co to za rękawice :) ?
Lukasz ...Militarna Polska Jaworzno ? :D
?awik Y...Co to za utwór z intra:D
Stanis?...co to za nuta w nitro
BARTHEZ...Ciekawe EDC ;)
Marecze...Czy można cię spotkać na Usa vs alkaida?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCEoSZz7bUI4sY-wFyuGYbRg