Jumper TV - Podziękowania kibiców dla Łukasza Kruczka!


Łukasz Kruczek kończy 13 letnią pracę z nasza reprezentacją, w tym 8 lat jako główny szkoleniowiec. Widzowie Jumper TV przygotowali specjalne podziękowania dla byłego, najbardziej utytułowanego szkoleniowca naszej kadry. Muzyka: bensound A New Beginning

Najlepsze komentarze:

Antarct... 6 666 wyswietlen
Android... za Horngahera jest lepiej
Adrian ... Kruczek znowu jest szkoleniowcem. Będzie prowadził kadrę Włoch. Uda mu się?
Maksimu... Dziękujemy
Trampek... Zasługujesz na suby
Trampek... Fajny trener :(
Mati Pi... dziękujemy ☺
Klaudia... O muszka co ty tu robisz?
cewu... Panie Łukaszu, dzięki że po odejściu Małysza, nie nastała pustka w polskich skokach. Stoch to wielki, samorodny talent, ale stworzenie - liczącej się w rywalizacji - drużyny to w 90% Pana zasługa. Cóż, chwiejność emocjonalna i brak obiektywizmu, to jedna z naszych gorszych cech narodowych. Stąd ten wysyp niepochlebnych, nawet chamskich, wypowiedzi w necie, autorstwa ludzi, którzy jeszcze dwa lata temu gotowi byli ustawić się w kolejkę, aby Pana i Kamila w d...pocałować. Powodzenia w życiu.
Jan Jas... Hej mysle ze fajnym pomyslem na film bylo by cos o przebudowie heini-klopfer-skiflugschanze w oberstdorfie ;)


Melon 2... Dziękujemy!
adam r... DZIĘKUJEMY
STORM O... Dziękujemy
pan pso... dziękujemy panie Łukaszu jest PAN wielki
Ró?aN ... aż się wzruszyłem
sulejma... kruczek dziękuję ci za 2 złote medale Kamila Stocha w Soczi i za Kryształową kulę Stocha oraz rekord polski w długości skoku na nartach.
Na Spal... Dziękujemy trenerze!
Qbosss... Do odcinków o FISie pasowałoby jeszcze dodac noty sędziów. Dzisiejsze idealne lądowanie ito ocenione na 19 pkt i odjechaną nartę prevca za 4x 20 pkt
Katarzy... Kruczek świetny trener¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡ ¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡♡♡♡♥♥♥
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCNeT4zExqTnDsk4UcQJ5FFw