Mechanika ćwiczeń przysiady, martwy ciąg i wyciskanie - Warto sprawdzić


Sprawdź swoją mechanikę ćwiczeń - http://www.mysquatmechanics.com/ SKLEP BioIndygo - http://bioindygo.pl/ RABAT 5% dla was KOD: adrian5 Jeee! W dzisiejszym filmie pokażę wam ciekawą stronę internetową, która pomoże wam w opracowaniu prawidłowej techniki ćwiczeń ze sztangą. Bardzo dziękuję za pomoc firmie Brat, która wspomaga mnie swoimi ziołami, naturalnymi produktami spożywczymi oraz naturalnymi suplementami diety. http://www.zdrowie.brat.pl

Najlepsze komentarze:

Doktor ... ćwiczysz coś ?
ms443... tibia xd
Czapokx... Gdzie można kupić taką "podkładkę" z Goku, którą masz? Ewentualnie skąd zamawiałeś? :D
Olesuaf... Chyba nie zrozumialem. Może ktoś wyjaśnić? Ten program pokazuje jak powinniśmy robić dane ćwiczenie mając te parametry (długość ręki itd) czy jak to jest?
Fryc Ca... Jak tibia to 46lvl :D
Wonski... nie było agresywnego "jeeee" z wyskoczeniem z tajnej kryjówki - liczę na poprawę, albo unsub :D
MrKyuub... IDEALNY PROGRAM DLA TRUJBOISTÓW :)
Andrzej... Co powiedzielibyście o serii w której Adrian opowiadałby o tym jak ułożyć swój trening dla początkujących, może też jak skomponować dietę. Oczywiście wszystko w ramach wskazówek o czy należy pamiętać, a czego unikać. ?
Wies?aw... A długość penisa ma znaczenie przy robieniu martwych ciągów, ? podobno gdy kutaz wystaje za linie palców u stóp wtedy ćwiczenie jest źle wykonane.
Intler... Widać, że wiosna już przyszła bo Adrian jaki już leniwy, "Jeee" na siedząco zrobił bez żadnego przemieszczenia i zaserwował nam tylko symulację cmoknięcia. No pięknie...


Smuga89... Nie widzą mi się takie programy, co wyliczają na podstawie paru danych, jak powinna wyglądać poprawna technika. To takie same jak te, co wyliczają ilość kalorii: ile białka, tłuszczu i węgli. To tak samo jak by jakiś trener nie widząc cię na oczy i wiedząc tylko ile ważysz i ile masz wzrostu - opracował idealny program treningowy dla ciebie. Można to potraktować tylko jako ciekawostkę nic więcej.
Ej, miał być w tym tygodniu odcinek o nowym sprzęcie, do przysiadów który posiadłeś.
Easy Fi... Jeżeli brakuje wam pomysłów na ciekawe dietetyczne Dania, zapraszam do nas na kanał ;)
funny96... Kiedyś miałeś lepszy brzuch.
P3t3rk4... strasznie schudles
Czuowie... Nie widzialem tego wczesniej
Czuowie... pierwszy
Film osadzony źródło: