Domowa siłownia - recenzja sprzętu Trap Bar, Safety Squat Bar Dav-ski


Dav-Ski - linki do sprzętu i fanpage producenta Tutaj kupisz sprzęt - http://allegro.pl/trap-bar-gryf-olimpijski-martwy-ciag-deadlift-i6768829406.html http://allegro.pl/safety-squat-bar-gryf-sztanga-do-przysiadow-cross-i6763986451.html Fanpage FB - https://www.facebook.com/DavskiFitness/?fref=ts Jeee! Dzisiejszy film to recenzja gryfów firmy Dav-ski. Trap bar oraz safety squat bar to odmiany sztang, używane przez trójboistów, strongmanów oraz kulturystów do budowania siły oraz masy mięśniowej. Zaprezentowane w filmie modele, są dostosowane do obciążeń używanych przez amatorów sportów siłowych i sylwetkowych. Nałożycie na nie typowe talerze, które mają średnicę otworów nie mniejszą niż 27 mm. Bardzo dziękuję za pomoc...

Najlepsze komentarze:

Badb0y ... Niestety już nie produkuje takich gryfów.
Trening... Witam w przysiadach łokcie bardziej pod sztangę :). pozdro!!
Matthew... Paluch
SuzukiH... Ciekawy jest bardzo gryf Dav-ski kratownica o długości 180 cm tylko cena jak z kosmosu jak na gryf o takiej długości http://allegro.pl/gryf-kratownica-krata-180cm-25mm-i7140502860.html Pewnie fajna sprawa jeśli chodzi o wyciskanie sztangi różnymi chwytami
mateusz... A mając obciążenie olimpijskie moge zakładać na to
krystia... no i co Ci po tym sprzęcie skoro i tak progresu nie ma przez lata
John Ti... A idz pan w chuj na siłownie co ci się dzieje
Bart?om... ten początek mnie wkurwia xD
red dra... Czemu tak się drzesz na początku, nie da się w nocy oglądać na głośnikach
Jacek D... lowisz ryby? xd widac wedki z tylu ;) ja lowie


Jack He... ławeczek nie będzie robił ???
Shieru ... Safety squat bar gryf wygląda trochę jak jakiś plecak odrzutowy XD
Matt Ko... elo, z jakiego materiału masz podłoge w tym pomieszczeniu? Chciałem postawić atlas i reszte sprzetu na parkiecie ale boje sie, ze ciezar wygniecie dziury po jakims czasie. Mozesz cos doradzic?
Kucu 99... kurde nie mam hajsu na ten stojak jeszcze, a bym nagrał :P
Bartek ... Trap bar chciałem sobie kiedyś pospawać i to jest do zrobienia. co do safety squat bar to raczej wolał bym kupić. Ciekawa odmiana siadów :)
Wonski... Ten safety squad bar wygląda jakby ktoś Ci założył homonto :D
KUCHARZ... Czemu usuwasz niepochlebne Ci komentarze ze "starszych" filmów ?
Queromu... Fajny sprzęt, akurat szukam nowego gryfu. Poczekam na prosty fi28 i zabieram ^^
humer95... To jest to o czym mówiłeś ostatnio?
Smuga89... Sprzęcik fajny nie powiem. Duży plusik za zaciski, te wkręcanie irytują - nakręcasz, potem odkręcasz i tylko czas leci.
Adria na litość trap barem się nie wyciska, toć to tylko do martwych i spaceru. Przy wyciskaniu, to sobie na nosie kładłeś, jak by ci się wyślizgnął ................ Łapka w górę, ale nie rób tego więcej : )
Film osadzony źródło: