Road Vlog - Jak wybieram muzykę do vlogów, powrót z Irlandii - RoadVlog2017dla Damiana odcinek 47


Powrót z Irlandii, śpokojny weekend oraz troche o tym jak wybieram muzykę do vlogow. Zapraszam na odcinek po dłuższej przerwie :) Pamiętajcie aby udostępniać zbiórkę i nie wyłączać reklam na filmie. Poniżej link do zbiórki na leczenie Damiana: https://zrzutka.pl/pilne-stawka-jest-dziecka-zycie-rak-zlosliwy-pomagamy Komentując i oceniając film wspierasz moją pracę, jeśli podobają Ci się moje materiały, możesz podać dalej :) Pozdrowienia w zapowiedzi odcinków w formie wideo wysyłamy na email: [email protected] ewentualnie link do wideo znajdującego się na google drive również na email. Pod tym linkiem znajdziesz zdjęcia z trasy i nie tylko, którymi się z wami dzielę w trochę lepszej jakości niż na FB:...

Najlepsze komentarze:

Krzyszt... Ogladam od niedawna ale super spoko material krecisz jezdzisz jeszcze busem masz prace z wakacjami piekne miejsca odwiedzasz powodzenia
Pawel K... pieknie, widze gimby siadly i jada chlopa... typowa Polska cebula
Ed Plev... Zielona Wyspa - Irlandia! - Przypomniało mi się. Onegdaj, miałem sąsiada Ajrysza, fajny chłop z niego był - dlatego, że dotrzymywał mi kroku przy zabawie szkłem i twierdził, że Polki są cool bo miał żonę Polkę. Wyczaił co dobre i dość dobrze bałakał po polsku. Tyle tylko, że żona urodzona w Kanadzie mówiła polskim językiem rodziców więc i on mówił podobnie, po staropolsku.
Dość często korygowałem jego wysiłki w zgłębianiu języka Mickiewicza i Słowackiego, a on nie mógł pojąć, że po polsku mówi się; sto, dwieście, trzysta, czterysta itd. On mówił sto, dwasta... więc koryguję, że mówi się DWIEŚCIE! Oki - mówi. Zapamiętam! Za chwilę ja mówię - trzysta baksów... Ajrysz robi gały, gula mu skacze i oponuje: TRZYŚCIE!!!

Albo, koleżanka z pracy - Chinka, kiedy ja zdrowo podqurwiłem, potrafila prawie bez akcentu rzec do mnie: "pocałuj mnie w dupę". Kiedyś chciałem to zrobić, prawie w mordę dostałem! Bo ktoś ucząc ją tego zdania nie wyjaśnił jego sensu. Tak se myślę, czy nie było by lepiej żeby wsie narody gadały po naszemu, może zagłosujem? Wszak Internet to potęgą! Polski język jest bardzo łatwym i komunikatywnym językiem, w którym za pomocą kilku powszechnie używanych słów, można określić praktycznie wszystkie stany emocjonalne. Zetknąłem się z pewnym mistrzem słowa z Zawiercia, dla którego:
- ziemno było na polu jak chuj
- kawa była gorąca jak chuj
- mocne te fajki jak chuj
- śmieszny ten film jak chuj
Ponieważ nie używałem tego słowa często, byłem dla niego przyzwoity jak chuj.

Ps. Tym, którym ten kanał przestał się podobać - SPIERDALAC! - Albo, rozebrać się do gołego i lumpów pilnować.
Ps. 2 Ponieważ rajcuje Cię Damian egzotyka, gdy czas Ci pozwoli i będziesz miał ochotę na muzę polecam kilka utworów tej kapeli: https://www.youtube.com/watch?v=Lm1rwjsa-v8
maciej ... witam,pytalem wczesniej co to za kapela lub kawalek z poczatku 1:50
Dariusz... 25:07 IMHO Toyta robi właśnie dobrze. Produkuje hybrydy, które w chwili obecnej mają większy sens, niż elektryk. W cenie Leafa możesz kupić dobrze wyposażonego Aurisa kombi i jeszcze Ci na paliwo zostanie ;) Nie jesteś ograniczony zasięgiem, nie jeździsz od ładowarki do ładowarki itp.
Obecnie Tesla wypuściła swój nowy model - Tesla 3. Nie mówiąc o tym, że obecnie czas oczekiwania to c.a. 2 lata, to cena jednak dalej nie zachęca do kupna. W przeliczeniu na złotówki to ok. 100 tys. PLN, bez podatków i opłat celnych.
IMHO elektryki będą miały sens wtedy, gdy opracuję się sposób magazynowania dużej ilości energii elektrycznej w jak najmniejszej baterii. Bo obecnie elektryk to auto miejskie, ale trochę przydrogi.
Andrzej... Oglądam filmiki od początku i do tej pory nie wypowiadałem się bo jak czytam pewne komentarze, to dramat i sami o sobie wystawiamy opinie i to przykre, że niektórzy reprezentują poziom tragiczny, nie wiele się różnią od tych ciapatych śmieci. Moja opinia jest taka : Damian, prosty chłopaczyna ruszył w Europe i czasem troszkę traci kontakt z rzeczywistością, widocznie Europa go przerosła albo to inne czynniki. Co do filmiku o zabójstwie naszego kolegi w Calais, to wiadomo jest, że ciapate łotry go nie zabiły ale wiadomo też, że przyczyniły się do Jego śmierci i tu nie ma co dyskutować o dziad transach. Damianie, robisz fajne filmiki i są pomocne na trasach bo jest w nich trochę informacji, tu nic nie mogę zarzucić i oglądam je wszystkie jak mam okazję ale...wchodzenie do dupy z palcami szefowi i firmie to już przegięcie pały i to tak bez wazeliny, ochłoń trochę, wyśpij się i zastanów się jak to wygląda, lubisz i chcesz obiektywnej oceny więc ją masz. Zastanów się czy chwalenie się, że walisz tyle i tyle kilometrów dla firmy jest czymś chlubnym czy raczej działającym anty busiarze bo dla przykładu czysto hipotetyczne sytuacja : przychodzi nowy do Twojej firmy i szuka godnej pracy czyli godnej płacy i trasy, powiedzmy w przedziale do 4.000 km tygodniowo bo to jest godne a tu taki bosik śmieszny od razy wyjeźdża z tekstem :: a widziałeś kolego filmy Damiana ile się u mnie w firmie robi kilometrów ? da się ? ....no i po temacie. Reasumując, paprasz tą pracę i robisz nam złą robotę, chcesz zginąć, nie masz dzieci, psa, rybki, OK Twoja sprawa ale nie rób z tego festiwalu i nie kreuj się na gwiazdę busiarzy bo nie jesteś nim. Brak Ci szacunku do siebie i do Twej pracy, bosik to Twój guru i tu jest dramat. Masz jego obrazek nad łóżkiem ? :-). Ja wiem, że Europa jest piękna ale czy przypadkiem nie uderzyła Ci do głowy negatywnie ? może jej za dużo i straciłeś poczucie, kontakt z rzeczywistością ?.Ktoś się wypowiedział, że jesteś potencjalnym zabójcą waląc tyle kilometrów i śpiąc po 3 godziny, zgodzę się z nim bo po części jesteś potencjalnym zagrożeniem tak jak ciapate skur....których ja osobiście, otworzyłbym Oświęcim, rozpalił w piecach i wio z nimi do piekła bo to nie człowiek, to stonka tyle , że bardziej niebezpieczna. Ochłoń Damianie, zejdź na ziemię i rób to co potrafisz najlepiej, kręć poradniki, filmiki z trasy i będziesz wielki ale stuninguj kilka rzeczy bo straciłeś kontakt z rzeczywistością, zastanów się czy chcesz być kierowcą czy może teraz wspólnikiem szefuncia i gonić innych mówiąc.. macie robić tyle co ja robiłem....bo jesteś bardzo bliski temu i pewnie o tym nie wiesz..
Pozdrawiam kolego mimo wszystko, odnajdź szacunek dla tego zawodu i samego siebie, nie bosika który ma Cię w dupie i cieszy się, że budujesz jego koleją chate lub kupujesz mu nowe autko kosztem siebie i nas wszystkich.

P.S. Z tego co widzę, to Twoja firma wiecznie szuka kierowców, powiedz mi dlaczego ? Taka porządna firma..a może już mają standardowe hasło przy przyjęciu : musisz robić tyle co Damian w miesiącu i jeździć w nowym systemie...8/1.
Z drugiej strony pisałeś kiedyś, że nie chcą ażebyś kręcił filmiki więc co się stało, że teraz masz aprobatę ? bosik się obudził, że robisz im dobrą reklamę i teraz dopłaca do tego jako cichy sponsor ? W sumie ma rację bo to jemu robisz reklamę i firmie. Nie chciałbym mieć takiego szefa jak Ty bo to już na dzień dobry dramatem pachnie i pamiętaj, inni kierowcy mają dla kogo żyć, mają rodziny, dzieci, pieska lub nawet rybkę, Ty nie masz nic i nie zależy Ci, OK ale na Tobie świat się nie kończy i to też musisz wiedzieć, nie kręci się wokół Ciebie. Mówiąc w filmiku...zrobie sobie weekend bo nie chce Ci się jechać, to też hipokryzja bo wiadomo pewnie wszystkim, że bosik dzwoni, że trzeba zrobić pilnego exspresa 3000 km i nawet nie dopijasz swojego zesranego energetyka i lecisz dalej bo bosik kazał i strach mu odmówić, przecież to widać Damianie i zapewne nie tylko ja to widzę więc na cholere ta obłuda ?. Napisałem Ci to bez wulgaryzmów, bez ciśnienia tak jak ja to widzę. Napisz może z ciekawości, za ile Cię ten bosik tak kupił, że tak się zachowujesz, sprzedałeś się jak tania dziw.... czy jednak trochę się cenisz ? . Weź sobie tydzień urlopu i przemyśl to co ja i inni Ci napisali, bez ciśnienia no chyba, że wisi Ci to co robisz i jak robisz, chcesz być na siłę gwiazdorem i tak jak kiedyś powiedziałeś, chcesz teraz być Spilbergiem i co ? nakręcisz Gwiezdne wojny 9 ? :-). Ogarnij się chłopie bo z gwiazdora robisz się patologią tego zawodu więc podążasz w drugim kierunku nim zamierzałeś ale to pewnie wina zmęczenia lub jak pisałem, braku kontaktu z rzeczywistością. Robiłeś fajne filmiki i miałeś rzeszę fanów....
Zacytuje jeszcze Twoją inteligentną wypowiedź.."+Arket R1 po pierwsze nigdzie nie nazwałem szefa dziad transem, po drugie to 9tys km w 9 dni nie robi na mnie wrażenia przy wyczynach niektórych firm zmuszajacych kierowców robić takie przeloty w tydzień i to z większą ilością załadunkow/rozladunkow". Nie słyszałem o takiej firmie która robi 9.000 km w tydzień więc nie pocieszaj się i nie wciskaj kitu innym to raz, po drugie, to nie na Tobie ma robić wrażenie te Twoje 9k a pewnie na innych "szefunciach", może przebiją Twoją firme i dadzą więcej pesso ? . Chłopie...chcesz zarabiać to zrób sobie C+E , zapiepszaj na zachód i pracuj uczciwie za uczciwe pieniąszki a nie rób z tego narodu niewolników większych niż już są. Wiesz czego jeszcze nie napisałeś ? I love my boss....a "szefunciu" pewnie w 7 niebie bo znalazł króla....króla leszczy barowych to taka jest prawda Damianie, pogódź się z nią.
The Gam... Może jakaś playlista muzyk z vloga ?
wonsz k... dlaczemu zebow nie massz?
Daniel ... Wincyj odcinków i więcej o busach i tej robocie :)
Kto dog... Jakia opinia o xperii?


Oskar S... Witam ! Mam pytanie jakie potrzebuje uprawnienia takie jak Pan żeby mógł wykonywać taki zawód jak Pan . I jak ta praca się nazywa .?
JANUSZ ... Damian pozwolił zerwać plombę ha ha,oni bez pytania każą otworzyć zerkną i zakładają swoją plombę i bez dyskutowania wbijają w papiery nr. nowej plomby.Po ostatnim filmiczku za każdym razem będziesz miał zrywane plomby.
Ted Bun... Weś Ciapaka na pakę , bo jeszcze nie umyślnie zabije kogoś na autostradzie .
krzysiu... No i subskrypcja poszła się jebać
rafal l... witaj damianie super produkcja co do tej muzyki do sie zgadzam jest absolutnie poprawna i zazebia sie z widokami i dana sytuacja
Bartol ... Nie rozumiem po co ten hejt . Nie chcecie oglądać , nie podoba się , to wypad . Tyle w temacie . Piękne widoki , pozdro , szerokości Damiano !!!
?ukasz ... Cześć Damian. Nie ukrywam że byłem ciekawy jak to wszystko poskładasz ale wyszło super. Dzięki za spotkanie i Twój czas. Pozdrawiam i mam nadzieję ze do zobaczenia
PAWEL 0... Uważaj na stojące na drodze ciężarówki!!!, nie koniecznie mogą mieć włączone światła awaryjne.
Kacper ... Ktoś zna dokładnie tytuł piosenki z 7:18, nigdzie nie potrafie jej znaleźć po wykonawcy, z góry dziękuję :) A Ciebie Damian pozdrawiam! :D
rafal w... ktoredy ty jezdzisz bo ja bym bardzo chcial ciebie spotkac na szlaku
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJwVr4RqXFjmUwytRxLCrog