ZagrajmyzPszemkiem - Komendy Od Podstaw #6] /scoreboard, podstawy


Witam was wszystkich bardzo serdecznie w kolejnym odcinku z serii "Komendy Od Podstaw"! Dzisiaj rozpocznę omawianie jednej z najbardziej (o ile nie najbardziej!) przydatnych komend - mowa oczywiście o /scoreboard. Mam nadzieję, że film wam się spodoba! Miłego oglądania! ~~Przydatne linki~~ http://minecraft.gamepedia.com/Scoreboard ~~Muzyka~~ "Inspired" - Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ Nie bój się dać łapki w górę, jeśli film ci się spodobał. Polecam także zasubskrybować mój kanał, aby być zawsze na bieżąco z publikowanymi materiałami. Zapraszam do obejrzenia innych moich filmów!

Najlepsze komentarze:

PolskiR... Twórcy Minecraft PE są słabi bo dopiero dodali Scoreboard na v.1.7.0 a w zwykłym Minecraft było dodany w v.1.4.0
Evilest... ten pasek na dole to ogromny szacun bardzo oryginalny (mam nadzieje) i przydatny pomysł! lajk
Pawe? P... Pszemek da się zrobić żeby zamiast tych cyferek i liter na scoreboardzie dla creepera byłq napisana jego custom name
Melsia8... Ok. 8 minuty skonczyl walić
WEXON... Powie mi ktoś jak dodawać albo odejmować sobie punkty na tym scoreboardzie ???
Dudszto... Mam pytanie. Jaki jest scoreboard na patrzenie na siebie graczy?
Maselek... jezu nie rób zeza na odcinku!
Bartek ... Jak zrobić tak zwany ,,best score'' ?
Winwi !... fajnie że to dodali twórcy powiedz o tym co pod względem komęd dodały nowe snaphoty
Bartosz... Pszemo odpowiesz na maila? xD


Michux... Da się za pomocą tego zrobić licznik śmierci?
Yas uo... Cześć jak zrobić ... albo dobra napisze od razu o co chodzi xD no więc udało mi się zrobić że jak uderze mieczem moba to się do niego teleportuje i chciałbym zrobić żeby właśnie temu zombie zadawało dmg ale taka komenda nie działa : /effect @e[type=!Player,r=2] instant_damage :( Proszę pomóż ! a i jeszcze jedno xD czy da się zrobić coś takiego że jak mnie już do niego przeteleportuje to patrze na niego(tego zombie) bo to troche irytujące jak się tepam do niego a patrze w tył :DD
Maciek ... Super odc więcej takich
Jacek P... Pszemo, będziesz robił poradnik do nowych komend w snapchocie który będzie za kilka godzin? (custom recipes, custom achievments)
Przemek... Kiedy zwykły surviwal?
Olivier... Wg. mnie powinieneś na te odcinki zmienić sobie czcionke na Unicode w języku i na polski bo niektórzy nie znają angielskiego a może właśnie grają na polskim.
Olivier... Ogólnie to z czym mam problem to atrybuty i nawiasy typu: {id:["minecraft:stone"]}
Pompecz... fajne a gdzie mapka
SecondL... Dokładny i zgrabnie zapisany zakres wartości scoreboardów to od -2^31 do +2^31-1, w sumie dokładnie 2^32 możliwych wartości.

Trochę mnie denerwuje ta muzyka w tle. Przypomina mi muzyczki puszczane na infolinii banków podczas oczekiwania na połączenie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCV6-V-tRIOzvnowXga0QjsA