Jacek Międlar - Przegląd dnia 21.08.: Więzienie za prawdę o islamie, lewacki fundamentalizm, żydzi gorszego sortu


PRZEGLĄDY DNIA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU. NA KANALE WPRAWO. SUBSKRYBUJ i kliknij DZWONEK

Najlepsze komentarze:

Jacek M... PRZEGLĄDY DNIA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU. NA KANALE WPRAWO. SUBSKRYBUJ i kliknij DZWONEK ? aby być na bieżąco: https://www.youtube.com/channel/UCFH7dpILNb1Oy15v4fyHKRw?sub_confirmation=1
Fiucik ... co to sa ci nazisci. Niemcy nigdy Polakom nie zaplacili za poslugianie sie tym rzeczownikiem. Nie ma nazistow za darmo!
Fiucik ... Ja chce koszulke z grubym napletkiem
zbignie... Tutaj dokończę mój komentarz ,,,,,,,wiec tutaj mamy do czynienia z wahabizmem ktory jest surowo zabroniony w większości państw bliskiego wschodu ,,z wyjątkiem saudow i kataru ,, ,,,,to ta zbrodnicza ideologia odradza sie w lewackiej Europie ktora stalą się miejscem hodowli terroryzmu ,,,,i im wiecej Europa wpuści osób stamtąd tym większą krzywdę robi sie mulzumanom na b.wschodzie,,,,..jacku zgodzisz sie ze mna ze oni walczą tam chyba z wyznawcami buddyzmu ale z mulzumanami ,,,,,,,,to ci jak ich nazwales lewaccy fundamentaliści ponoszą całą odpowiedzialność za terror ,,,ich celem jest zniszczenie chrześcijaństwa i wszystkiego tego co nas laczy ,religii ,tożsamości narodowej,instytucji rodziny po to by zlamac wszelki opor u człowieka ,,,islam bedzie następny ,media wogle o tym nie powiedzą ze szyiccy mulzumanie bronia chrześcijan a wielu z tych walczy w szeregach szyitów (np Hezbollah) i to oni walcza przeciw terroryzmowi ,,,jest pewna libanka Julia brotoux (chrzescijanka z libanu) ktora śpiewa dla szyitów w podziękowaniu za obronę chrzescijan ,,,warto byś się zagłębil w ten temat ,,,,,,naszymi wrogami nie są zwykli mulzumanie ale ta lewackie ścierwa,,,,,,,,,pozdrowienia
zbignie... Drogi jacku nie do końca masz tutaj racje .,,przez wiele lat na terenie Europy zach..zaczeto budowac wahabickie meczety i instalować tam imamów z polecenia Arabii saudyjskiej i w tych samych wahabickich meczetach ci imamowie infekowali mlodych sunnitów ta chorą ideologią czesc z tych ludzi pózniej przerzucano na bliski wschod by zdestabilizować tamten region ,,,ci radykalowie mordowali umiarkowanych sunnitów,szyitów ,alawitow i przy okazji chrzescijan i jazydow ,,,,wahabizm jest niczym innym niż narzędziem globalistów do zniszczenie chrzescijanstwa a później islamu ,,,to nie kto inny jak klany Bushów,clintonow McCain i innych typów oraz brukselskia szajka są glownymi architektami terroryzmu
jens de... Werter Jacek Miedlar,

Rozumiem niestety polski. Ale jeśli wspomnisz o Michael Stiitzenberger, który odnosi się do rzekomej sympatii Adolfa Hitlera do islamu, jest źle! Nie jestem zwolennikiem Adolfa Hitlera. Udział muzułmańskich żołnierzy dla Niemców był bardzo lekki i czysto taktyczny! To była wojna, a Niemcy miały niewielu sojuszników. Adolf Hitler nigdy nie zaakceptował islamizacji Niemiec i Europy! Jeszcze raz, nie jestem przyjacielem Adolfa Hitlera. Stürzenberger jest niemieckim patriotą - w tym momencie nie mówi prawdy.

Życzę wszystkiego najlepszego. Mężczyźni z północy muszą trzymać się razem. :-)

Werter Jacek Miedlar,

I understand unfortunately no Polish. But if you mention Michael Stiitzenberger, who relates the alleged sympathy of Adolf Hitler to Islam, this is wrong! I am not a follower of Adolf Hitler. The participation of Muslim soldiers for the Germans was very slight and purely tactical! It was war, and Germany had very few allies. Adolf Hitler would never have accepted the Islamization of Germany and Europe! Once more, I am not a friend of Adolf Hitler. Stürzenberger is a German patriot - in this point he does not tell the truth.

I wish you all the best. North men must hold together. :-)


Werter Jacek Miedlar ,

ich verstehe leider kein polnisch . Wenn Du aber Michael Stürzenberger erwähnst , der von der angeblichen Sympathie Adolf Hitlers für den Islam erzählt , so ist das falsch ! Ich bin kein Anhänger von Adolf Hitler . Die Beteiligung moslemischer Soldaten für die Deutschen war sehr gering und rein taktischer Natur ! Es war Krieg , und Deutschland hatte nur wenige Verbündete . Adolf Hitler hätte niemals eine Islamisierung Deutschlands und Europas akzeptiert ! Noch einmal , ich bin kein Freund von Adolf Hitler . Stürzenberger ist ein deutscher Patriot - in diesem Punkt erzählt er nicht die Wahrheit .

Ich wünsche Dir von Herzen alles Gute . Nordmänner müssen zusammenhalten . :-)
jens de... Polska budzi się - Niemcy budzą się - Europa budzi się.

Poland awakens - Germany awakens - Europe awakens.


Poland awakens - Germany awakens - Europe awakens.
Stanis?... i ja też zastałem wykasowany na Google Plus za mówienie prawdy o islamie. https://google.com/+StanislawMstancja
Czerwon... UWIELBIAM MISTRZA DRUGIEGO PLANU :))
miecio1... Klękam przed Bogiem,więc przed człowiekiem stać będe!


Roman S... Polska powinna zaproponować temu niemieckiemu dziennikarzowi azyl polityczny.
Kezada... Jak dobrze Jacku, że zaczynasz coraz częściej dostrzegać KTO w Polsce jest naszym wrogiem.. Oczywiście że ŻYDZI.. to Oni są największą zakałą w Polsce oraz zażydzony kościół z siedzibą w Watykanie i żydowscy biskupi.. Dopóki Polacy tego nie ogarną to krucho z Nami Polakami..
Mam wrażenie, że Polacy są za głupi i każdy żyd robi zrobi z nami co zechce.. Przykro mi ..:(
monika... Bardzo przepraszam ,ale w tvp info ;w tyle wizji , informacja ta byla wielokrotnie dyskutowana ,chodzi o oskarzenie niemieckiego dziennikarza ,ktory powiedzial prawde o islamistach .Wypowiadali sie rowniez polacy tam mieszkajacy .Troszke to nieladne panie Miedlar ( a moze ksiadz -nie wiem dokladnie ) ,rozsiewac takie dyrdymaly .Rowniez ,jezeli sie nie myle w "woronicza 17" ,podana byla ta informacja .Szczesc Boze .
Mirek K... Jacek jesteś mile widziany w ksiestwie siewierskim czyli Zagłębiu Dabrowskim zawsze polskim
Mirek K... Jechać z Ukraincami i lewactwemu
Mirek K... Szorgind Wielgus to swolocz ukraińska
Mirek K... Jacek chciałbym Ci pomóc
Mirek K... Jacek skąd bierzesz siłę do walki
Mirek K... Jacek jesteś wielkim Polakiem CZ. W. Polsce
regina ... Mieszkalem w israel 10 lat zydzi sa tacy jak kazdy narod sa zydzi lewacy i zydzi prawacy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg