SooldierPL - Bitwa o KDT Warszawa 21.07.2009 HD HQ -Trailer


Krótki filmik w formie traileru przedstawiający oryginalne fragmenty z akcji jaka rozegrała się pod KDT Warszawa 21 Lipca 2009 r.

Najlepsze komentarze:

pawelo ... a na miejsce kdt stoi jakies gówno co jeszcze gorzej szpeci
krychu0... watch?v=PkrD1qfd75U&feature=related
Grzegor... Zajebisty montaż! masz talent!
djwafel... @markaczka popraszę o ten wywiad, jeżeli tylko jest dostępny na YT lub RapidShare
Klejnot... star wars clone wars
markacz... wiem to wszystko , bo ten policjant , miał wywiad w TVN24 , ;D
markacz... idziesz dallej , następ[nie gości rzuca sie na ciebie , a stojący obok ciebie policjanci pomagają ci odciągając go od ciebie ,kupiec wrzeszczy : przestancie mnie bić , sukinsyn itp .... no i robi sie afera
markacz... wyobraź sobie taką sytuacje ,(przykład) pracujesz w policji , i idziesz na akcje w której kupcy nie chcą oddać domu towarowego , (chociaż wczeeśniej podpisywali umowy ,do kiedy będą pracować , jakiś rozwścieczony kupiec ze złościi rzucał w ciebie i innych gości z policji kamieniami , i np: cały czas mowił : kurwa spierdala ! jebane psy ! mam was w dupie itp... no w każdym razie nie zważając na to że ten gość złamał już prawo i naruszył pare paragrafów ,
djwafel... @markaczka co mi chcesz powiedzieć, gdybyś ty był na miejscu tego bezbronnego gościa, to byś mówił że w 5 ciebie biorą i to jest FEAR?
markacz... oczywiscie pisałem o gościu @djwafel4music


markacz... oczywiście jesteś na poziomie 8-latka,prawdopodobnie jesteś z jakiegoś osiedla , chodzisz w kapturze i , myślisz żę jesteś fajny ,bo twój kolega i ty namalowaliście H.W.D.P na ścianie jakiegopś bloku , (nie mam nic do osób w kapturach , nie mam nic do nikoogo , tylko denerwują mnie dzieci które wypowiadją sie na ten temat niec nie wiedząć )
robson1... LoL
youHube... 1:24 chodziłem tam na basen :O
a kdt już nie ma teraz ma być jakieś zjebane muzeum bo pani prezydent sobie tak zażyczyła
ping wi... zajebiscie zrobione
ale te cipy z kdt podpisały umowe, to kurna, niech nie maja pretensji -/-
djwafel... ile kurw się zjechało!
Ale jak zobaczyłem jak te pizdy bezbronnego mężczyznę w 4-5 brali to chciałem Fucka pokazać do ekranu
witkos2... zasrani kupcy
Pu?kown... pewnie w TVN będzie o tym mowa jako wydarzenie 2009 r
mscicie... ilu tam gliniarzy bylo??wczoraj gornicy,rolnicy, stoczniowcy,dzisiaj kupcy ciekawe kto jutro poczuje palki post-komunistycznej dyktatury na swoich plecach?
Eldiarc... Nieee wybudują druga linię i nie będę miał już z kim wracać do domu i rozdzielać się na świętokrzyskiej. ;p
Co do hali to brzydka była okropnie i prawdę mówiąc - kupcy byli tam nielegalnie. Czemu przez pół roku nie zdążyli się zabezpieczyć skoro i tak wiedzieli, że wcześniej czy później i tak muszą odejść? Marcpol (który stał zaraz obok) miał identyczną sytuację i bez problemów wyniósł się w dzień wygaśnięcia umowy.
Sooldie... A wiesz ,że nie mam zdania :P
Lubiłem KDT i kupowałem tam nie raz. Żal mi też kupców bo stracili świetne miejsce, ale metro też chciałbym bo będzie blisko mnie kursowało ;)
Poza tym ten blaszak strasznie szpecił Warszawę.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-5LWpp1U6cek0dyv9LN4aA