ZERŻNIĘTE WIDEO

Wulkan »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Wulkan"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
► Spodobał ci się film? zostaw łapkę w góre!
► Subskrybuj - http://bit.ly/1Qcvigt

------------
Tu goncia: https://www.youtube.com/watch?v=1uc-0DcDBT0
Tu wywiad z grgml: https://www.youtube.com/watch?v=VoN_ecrAkrA

reszta obrazków z grafik google.

Komentarze:

bischux... juuuup
GAVRON... Jestem na tym filmie! :D
Krzyszt... jak mowi Nike first never follow
Sapphir... Spostrzeżenia? Niektórzy ludzie w internecie to skończeni debile

Odkryłam Amerykę
Clap clap clap
st4n13y... 1:59 nie kropka w kropkę, tylko 1 do 1-nego XD
Piotr B... LOL
Mizugi... jedyne wideo kiedy według mnie masz rację xd
saddams... Wulkan w 100%tach się z tobą zgadzam i należałoby to powtarzać na lewo i prawo szczególnie tym, co robią rysunki w necie, bo dla nich inspiracja wymaga podawania źródła tak samo zresztą jak przerysowanie (patrzenie na czyjś twór i zrobienie własnej wersji np. z pamięci lub przyglądanie się co kreskę w oryginał i rysowanie "swojej" wersji). Jakoś mnie w szkole czegoś takiego nie uczono, a wątpię by mój wiek, tj. 30 lat miał cokolwiek wspólnego z tym, co obecnie się w szkołach naucza - czy na plastyce/sztuce każą wam podawać źródło inspiracji, które wykorzystaliście tworząc własne dzieło, dając nauczycielowi do oceny lub robiąc wystawę ze swoich prac w szkole, czy bibliotece miejskiej albo jakiejś świetlicy (MCK/MDK)??

Owszem w dobrym smaku byłoby podanie źródła, ale nakazywać jeśli ktoś nie zna ksywki czy tam nazwiska autora a coś mu się podoba? I jaka rada? rezygnacja z rysowania tego konkretnego modelu/inspiracji, bo nie było danych autora?? Poza tym jak to wygląda - rysuję jakiegoś pieska z pięknego rysunku i co? mam nie podpisywać się tylko podpisać się nazwiskiem tamtego autora? albo zachować się jak student i podać info np. Rysował Jan Kowalski na podstawie rysunku Jana Nowaka? To jak podpisać np. rysunek/obraz jakiegoś budynku? no bo przecież nie ja byłem architektem dajmy na to słupskiego ratusza tylko jakiś Niemiec najprawdopodobniej. Czyli kto stworzył taki rysunek budynku w XXI wieku? - Niemiec - architekt, który nie żyje od kilkudziesięciu lat czy może ja? A martwą naturę? ja czy może ten, co ją ułożył? A pejzaż? ja czy matka natura?
Kolejna kwestia to komu to przeszkadza, że Kowalski przerysował jakiś obrazek Nowaka? No nie Nowakowi i nie samemu Kowalskiemu tylko komu? No oczywiście, że Iksińskiemu, który nie ma ze sprawą nic wspólnego... - po prostu niektórzy ludzie lubią się wpier...alać jak piz..a w majtki; mimo, że to ich nie dotyczy i że pierwotny autor na dobrą sprawę mógł o wszystkim wiedzieć i wyrazić zgodę.

Ba - ci co tak rzucają oskarżeniami o plagiaty i zżynanie od kogoś, to niech sobie najpierw zadadzą pytanie - skąd wzięło się ich imię? albo nazwisko? czyżby też zerżnięte? i co w związku z tym? ban na realne życie za podszywanie się np. wszystkich Adamów pod Mickiewicza albo lepiej - pod Adama z raju?!]

Moja rada dla takich ludzi, co szukają dziury w całym/dram z powodu rzekomego plagiatu - jeśli coś tworzycie, to nigdy tego nie publikujcie tylko chowajcie do szuflady, bo nawet dzieła wielkich artystów są przerysowywane i podpisywane nazwiskami rzeczywistych a nie pierwotnych autorów.
Rambo... Zgadzam się ;) łapka leci!
Oskier ... Ale tylko ja napisalem komentarz "zajebane od Ahusa" a przynajmniej nie znalazłem innego. Czy to powód żeby nagrywać na ten temat film? Czy zrobiłeś to tylko po to żeby nagrać ten film a nie miałeś do tego powodów i chciałeś sobie je stworzyć?
theunit... Unsubuję ten kanał za tą przeklętą twarz na miniaturce. Bo nie życzę sobie oglądać tej obrzydliwej twarzy.
nerowsk... Podasz muzyczkę? (Link)
SEWIO? ... Trochę Click bait, bo rakmasterka xD
Adrian ... Masz racje ale nie zupełnie.
hultaj... film zerrznienty od gąciaża lol
Marik12... zerżnięte i spadaj z tym filmem kappa
OliwiaT... Od kilku minut cię subskrybuję, a już mi przypadłeś do gustu :)
Bartek... ZERŻNIĘTE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skyline... Jestem tutaj <3
0:00
†Rado... kurwa prawda
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCdyP1ms2PSmpCqPOCNMTbYw