Blondynki Też Grają - KOBIETY SĄ LEPSZE OD MĘŻCZYZN !


Tyle w temacie, Kobiety są lepsze od mężczyzn xD Zaznacz DZWONEK

Najlepsze komentarze:

Artówa... Hej. Szczerze mówiąc bardzo podoba mi sięstyl w którym tworzysz ale czuje że dla mnie to za wysoka poprzeczka. Nie mam pojęcia jak chciałabym tworzyć. Napewno chciała bym pokazać w rysunkach moje myśli, przemyślenia i oczywiście nastrój towarzyszący tworzeniu. MOim ulubionym artystą jest Zdzisław Bekśinski. Przez tematykę jego obrazów no i klimatu odanego na pracy.
Maisha ... Mój ulubiony artysta to Aaron Blaise. Jego animacje (The Bear & the Hare <3) to po prostu mistrzostwo, on robi też najlepsze tutoriale o rysowaniu zwierząt, jakie znam. Poza tym potrafi narysować piękny szkic nawet na chusteczce w restauracji xD
CatDroi... 3 z tych rysunków na początku to postacie z lola ;-;
MON !... Skąd się wzieło to że przepuszcza sie dziewczyny w drzwiach?-cóż... Tak sprawdzano czy w jaskini nie ma niedzwiedzia?
sauron ... propagując "wojne płci" przypominam że jesteście użytecznymi idiotami/idiotkami XD
Par Kou... 03:15 Powinno być: jej nogi są bynajmniej daleko nas, ponieważ słowo bynajmniej jest zaprzeczeniem lub wzmocnieniem zaprzeczenia.
Jakub R... mój ulubiony artysta to firas dani który rysuje ołówkiem, oczywiście zaraz po was :)
Mikayla... Czy tylko ja wolę męskie designy?
Tak, mówi to kobieta :T
Fifth R... :v nie pooglądałem do końca i zacząłem sie pluć eh... :D
Jakub W... Na rysunkach na pewno :-)


Grencia... Świetny film :) Kinga, jeśli możesz podlinkować jakoś tego Scotta (instagram, deviantart/facebook) to bardzo bym o to prosił :)
Konsek ... to przez te cycki ^·^
???Yosh... scot jaki?
Akinari... zawsze uwielbiałam arty apofissa na DA, ale moja kreska jest tak twarda i niedbała, że troche mi zajmie opanowanie takiej lekkości :D
Qasz 33... Dlaczego taki zajebisty kanał a tak mało kolętarzy i like ?
Detekty... A pozowałaś może do któregoś rysunku? by lepiej oddać kobiece ciało xD? (taka praca chyba nie hańbi, O ile robisz to chyba za darmo i dla znajomego)
stasiek... Super film! Moja inspiracja do rysowania jest Heather Rooney. Również tak jak ona rysuje realistycznie i to jest główny styl który mnie interesuje.
Chciałbym się nauczyć takiego stylu jak Wy, zaś nigdy mnie nie ciągnęło do mangi i stylu komiksowego, ktorzych za nic nie ogarniałem.
Akame A... film super. i to prawda kobiety są lepsze(feministyczna ja XD)
zuzolla... Jak zawsze świetny film, czekam na kolejne :)
Blondyn... PS. To nie jest film dla idiotów, idiotek :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYzmPRur1zd-wr8ObkWtJ5A