Doradca_Jarek - TABORET GAZOWY Z NACZYNIAMI OD LIGHTAKE.COM - ZACZYNAMY EDC!


Hej! Prezentuję Wam taboret gazowy z garnuszkiem i rondlem od firmy lightake.com Posiada on kompaktowe rozmiary oraz solidną konstrukcję. A czy sprawdzi się w survivalu? Koniecznie zobacz na filmiku! LINK DO PRODUKTU: http://www.lightake.com/p/Outdoor-Camping-Hiking-Backpacking-Picnic-Cookware-Cooking-Tool-Set-Pot-Pan--Piezo-Ignition-Canister-Stove_1925403.html Moja wishlista: https://iwisher.pl/profile/2934 Znajdź coś dla siebie. Zobacz co polecam: http://s.click.aliexpress.com/e/AuBa6MVfm Jak kupować na aliexpress: https://www.youtube.com/watch?v=o1JQSy2Whww Dołącz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/DoradcaJarek Chcesz więcej recenzji? Będą już wkrótce! Wystarczy, że zasubskrybujesz mój kanał. Kliknij:...

Najlepsze komentarze:

albi131... Ty wiesz co to znaczy EDC?
Piotr C... Nawet jeszcze nie użyłeś i już osadzasz że jest chujowe. Tak się składa że mam ten palnik. Kosztuje 5$ i jest niezniszczalny. Jak postawisz na płaskiej powierzchni to się nie zsunie.
VRBS... a ja kupiłem zestaw fire maple za 50$ i też polecam ;)
bullett... Trochę mały ten taborecik, z jednej strony kompaktowo.. ale wygląda jakby miał się zaraz rozlecieć - zwłaszcza to pokrętło?, ciekaw jestem testu praktycznego.
Jestem ... Fajna rzecz :) może jakiś test użyteczności podobnie jak bylo z dmuchanym fotelem :D? Pozdrawiam!
xmxvfx... Witam czy mogłabym podać paanu numery moich przysyłek z aliexpres a Pan sprawdziłby gdzie się znajdują ponieważ idą już dość długo a nie wiem gdzie mogę je śledzić :)
Hehehe ... Jak zawsze fajny odcinek z ciekawym przedmiotem
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrDZh9eWvwJGmUo9DCPdo9A