Doradca_Jarek - BLUEDIO V VICTORY PROSTO OD PRODUCENTA - RECENZJA I PREZENTACJA


Hej! Prezentuję Wam topowy model słuchawek Bluedio, które są high-end'owym modelem tego producenta. W czasie 11.11 możecie je wyrwać z magazynu w Niemczech za 141 USD. Link: www.aliexpress.com/item/Bluedio-V-Victory-High-End-Wireless-Bluetooth-headphones-PPS12-drivers-Smart-Touch-Design-over-the-ear/32540295917.html Znajdź coś dla siebie. Zobacz co polecam: http://s.click.aliexpress.com/e/AuBa6MVfm Jak kupować na aliexpress: https://www.youtube.com/watch?v=o1JQSy2Whww Dołącz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/DoradcaJarek Chcesz więcej recenzji? Będą już wkrótce! Wystarczy, że zasubskrybujesz mój kanał. Kliknij: http://bit.ly/1jqN92n "Impact Prelude" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative...

Najlepsze komentarze:

?ukasz ... Strasznie pedalski głos i niestety wypowiedź jak do dzieci w podstawówce
Ultra G... Wracaj na kanał zapraszam do mnie
Karel L... I ordered this these headphones from bleudio official store. There is a nasty mechanical clicking noise in the pivoting mechanics of this headphone, disturbing my listening experience with every little move I make. I asked bleudio to for a solution for this and they simply refuse to take action. They even stated a product engineer looked into this and labeled it normal and according to design. for a 'high end' headphone this is a very low quality standard. Mistakes do happen with production of hardware, but the customer service makes this a very very bad experience for me, acting upon my requests like I am a child asking for candy. I will never buy bleudio ever again, and advice everybody to look for another brand if you care even a little about customer service.
P T... Jarek jak kot?
Szczek... Nie ma czegoś takiego jak bezstratny bluetotch. Istnieją dwa standardy aptX (ok 300 kbps ) i aptX HD ( ok 500 kbps) .Więc nie " códa nie widy" tylko proszę podać czy obsługują starsze czy nowsze aptX.
Na marginesie audio w FLAC (bez kompresji) ma bitrate ok 1000 kbps. Jedyny kodek bluetotch zdolny zbliżyć się do tego jest LDAC od Sony który ma ok 900 kbps.
EwuCha... hulaj wieśki wymiatają :-)
szymon ... Subnij kanał oliwer wita smartfonic
Michal ... Gdzie ten Jarek zaraz 11.11
galy0... Szkoda że kanał padł :(
Wiktor ... Wlasnie gdzie filmy


linux65... Rip [*]
P?oszaj... Nie ma nowych filmów, bo przytył i łapska się w kadrze nie mieszczą
Bonzo F... [*] RIP
m?ody s... siema fajny filmik słuchaj jak to jest z podróbkami noży z Ali nagrał byś o tym film albo zamówił jakiś jeżeli chcesz oczywiście ja się nie narzucam mam zamiar zamówić klon noża izula z góry dziękuję za odpowiedź . pozdro
Mateusz... Witam czy Polskie słowa są dla ciebie za trudne ?
Lukasz ... Witam Jarku mam takie pytanie co do zamówień czy trzeba zawsze zamawiać przedmioty z opcją śledzenia przesyłki czy jest jakieś ryzyko że będziesz się zamawiało bez śledzenia?
PROMIL ... Kiedy nowy odcinek? czekam rowniez na test projektora
Krav Kr... Hej, Jak/czym najlepiej/najtaniej zwrócić przedmiot do chin ? wartość około 10 USD i druga rzecz 70 USD drogo to wychodzi coś polecicie?
hejtere... czemu nie ma filmow
Krav Kr... Jarku, chce coś zamówić z Ali koszt tam to 80USD darmowa wysyłka DHL , waga paczki około 2-3 kg jedna rzecz
ale jak dojdzie cło podatek sam nie wiem ile to wyjdzie.
gdzieś czytałem ze wysyłka DHL to prawie pewne dodatkowe koszty czy rzeczywiście tak jest?
może lepiej wybrać EMS? jest to jakaś różnica?
jakieś sposoby jak to ominąć?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrDZh9eWvwJGmUo9DCPdo9A