Doradca_Jarek - EXCELVAN CL720D - MASYWNY PROJEKTOR HD Z TUNEREM TV!


Hej! Prezentuję Wam ciekawe rozwiązanie problemu z brakiem lub niechceniem telewizora. A jest to projektor HD Excelvan CL720D z wbudowanym tunerem. Koniecznie zobacz na filmiku! link do produktu: https://www.aliexpress.com/item/PL-Store-Excelvan-CL720-Projector-3000-Lumens-HD-Home-Theater-Support-1080P-HDMI-VGA-USB-AV/32731597978.html?spm=2114.13010608.0.0.uxuG21 Znajdź coś dla siebie. Zobacz co polecam: http://s.click.aliexpress.com/e/AuBa6MVfm Jak kupować na aliexpress: https://www.youtube.com/watch?v=o1JQSy2Whww Dołącz do nas na facebooku! https://www.facebook.com/DoradcaJarek Chcesz więcej recenzji? Będą już wkrótce! Wystarczy, że zasubskrybujesz mój kanał. Kliknij: http://bit.ly/1jqN92n "Impact Prelude" Kevin...

Najlepsze komentarze:

izimsi... zajebista recenzja, pół filmu pierdolenia i nawet nie pokazałeś obrazu.
Tadek R... Kurwa 6 minut pierdolenia a ja czekałem żeby mniej więcej zobaczyć jaki obraz to daje bo sam sie zastanawiam nad kupnem tego cuda.
muchatc... Czekamy na recenzje!
michalf... I jak testy przebiegły?
Przemek... Jarku poprosimy test ... jestem bardzo ciekawy jak to wyświetla
Gufi... testy xd
CMGMari... Obecnie w aukcji w tytule jest model CL720D ale w opisie Numer modelu: CL720 Analog TV . Czy aby obecnie na pewno jest wbudowany tuner DVB-T czy to zwykły model bez "D" ? Chciałem zamówić ale się wacham z tego powodu.
Anna Ci... czesc jarek pszyniezam sie zakupem cos takiego mozesz zrobic filimik jak to sie sprawuje i jakie wady eweutalnie ez wad pozdrawiam
gron77... Jarek kiedy test? swieta się zblizaja....
miałbyć test jak to świci!
M_N... i gdzie test?
jak działa zoom?
Jaka przekątna - odległość?


Mateusz... Czwartek przeminął a testu nie widać...
d p... ta wysylka ze słubic to rzeczywiscie tylko 160 usd kosztowala? I ile czekales na przyjscie przesylki? Pozdr.
B?a?ej ... Teeeścik :>?
Jerozy... Kiedy test ! :D sam chciałem taki kanał założyć ! :D mega
Dzidzio... Jarku nagraj recenzje z odtworzenia, zwłaszcza opcja odtwarzania z USB. Czy czyta napisy wgrane w pliku o tej samej nazwie co video i w jakim formacie zarówno video jak i napisy.
Pawe? P... kiedy recenzja ??
Artur D... Test, chcemy test! :-)
Zbignie... Sprzęt nie nadaje się do podwieszenia - brakuje standardowych punktów mocujących od spodu. Podejrzewam również, że w menu nie ma możliwości odwrócenia obrazu o 180 st. co w przypadku podwieszenia będzie wręcz niezbędne. Wrzuć jakiś filmik z testów na żywo - chciałbym mimo wszystko zobaczyć jak to świeci oraz jak dekoduje MPEG-4 z DVB-T :)
gron77... A jak to świci?;)
Jarek zrób recenzje tego czy warto wydac 160 baksów czy nie
Pawe? P... Poprosimy o szczegółowy test i recenzję :) Kupiłem ten projektor 11.11 i jestem ciekawy czy dobrze robiłem :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrDZh9eWvwJGmUo9DCPdo9A