League of Legends - Aurelion Sol Mid - Platyna II

Feoxter »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Feoxter"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Dołącz do widzów ► http://bit.ly/1A4xZJ8

League of Legends (w skrócie LoL) – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana przez Riot Games i początkowo wydana tylko dla systemu Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008, a wydana 27 października 2009. 15 lipca 2013 gra została uznana w USA za pełnoprawny sport.


Rozgrywka polega na podzieleniu graczy na dwie drużyny, każda po trzech lub pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Drużyny rozpoczynają rozgrywkę w przeciwnych rogach mapy, w pobliżu Nexusa. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć nexus przeciwnika. Do bazy wroga dostać można się jedną z trzech alej (ang. „lanes”), po drodze trzeba jednak zniszczyć wieże (ang. „turrets”), które uniemożliwiają nam dostęp do Nexusa przeciwnika. Każda ścieżka broniona jest przez trzy wieże, które niszczyć trzeba po kolei. Po zniszczeniu trzeciej wieży otrzymujemy dostęp do „inhibitora”. Sam Nexus broniony jest przez dwie wieże. Choć teoretycznie wystarczy uporać się z wieżami na jednej ścieżce, by wygrać grę, to rozgrywka idzie raczej w stronę zdominowania jak największej ilości linii. Pomiędzy nexusami, wzdłuż ścieżek, przemieszczają się kontrolowane przez grę stwory (ang. „minions”, „creeps”). Stwory te podążają od nexusa jednej drużyny do nexusa przeciwnika od 90. sekundy gry aż do jej zakończenia. Walczą między sobą, atakują wieże i inhibitory, a także sam Nexus. W pewnych sytuacjach mogą również atakować wrogich graczy. Każda postać, przebywająca odpowiednio blisko ginącego, wrogiego „miniona” otrzymuje doświadczenie, a jeśli uda się jej zadać ostateczny cios stworowi – zyskuje również pewną ilość złota. Zniszczenie wrogiego inhibitora sprawia, że sojusznicze „miniony” poruszające się wzdłuż danej linii są silniejsze (tzw. „super minions”), co oznacza istotną przewagę. Warto wspomnieć, że poza „minionami” występują również stwory neutralne, które nie poruszają się wzdłuż linii, a co określony czas odradzają się w tym samym miejscu w tak zwanej dżungli, czyli obszarach mapy, nie będących liniami. Zabijanie ich, podobnie jak w przypadku „minionów”, dostarcza złota i doświadczenia, a w pewnych przypadkach określone błogosławieństwa, okresowo wzmacniające bohatera. W tym trybie rozgrywki wszystkie postaci wybrane przez graczy rozpoczynają rozgrywkę na poziomie pierwszym i mogą rozwijać się aż do poziomu osiemnastego, a także zdobywać złoto, które można wydawać w sklepie na coraz to potężniejsze przedmioty.

Kolejny odcinek z serii Zagrajmy w lub Let's Play League of Legends.

Facebook ► https://www.facebook.com/Feomathar17

Streamy ► http://www.twitch.tv/feoxter

Komentarze:

??????... Fajny jest na APC suport do kalisty combo można zrobić polecam ;)
SlayerH... 5:22 było bezcenne xD Ta mina i ten facepalm xD
Shoty M... Zastanawiałem się czy go kupic przekonałeś mnie
Alduin ... GJ Feło , Jak coś aurelion sol się odmienia mniej więcej chyba tak : ,, Gramy dzisiaj na bocie lucianem z Aurelionem sol / Aurelion sol ;)
Olson16... Wow super intro
Polarny... Dawaj tego lola z wiśnią a nie sam grasz te rankedy panie xD
Dinozau... Feo , tak z ciekawości przyjmujesz do znajomych?
Selfmat... zrobisz serie ucieczka z piekła? :P
Boh... Ej feuś kiedy horror ;P
blakeyz... sub leci
Robinsk... Tunnel Vision na kometki ♥
Kredens... Sytuacja w 5 minucie, chyba jedno z najbardziej tiltujących zdarzeń mogących wystąpić w Lagunie Legend :d
PoPoSBT... co dziennie widzę 69 ;( moge udowodnić http://scr.hu/0qc74/uu4wj
http://scr.hu/0qc74/73ufl
http://scr.hu/0qc74/c7mty
http://scr.hu/0qc74/2ocf5
http://scr.hu/0qc74/ez6je
http://scr.hu/0qc74/9mdwx
http://scr.hu/0qc74/degcq
W Lolu ;( co dziennie staty 6/9 ;( nie chce całować cipy a przy tym mieć obciąganego penisa ;(
Radivio... Pierwszy odcinek z Aureliona :-)
Fdhjxdr... Bardzo fajny kanał , mam nadzieje że dużo osiągniesz na yt
Wi?nia... 869 subów przyjacielu masz.
polity... pierwszy
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCuekWeEJ6eR3jRHjNxg524Q